Diskusia k článku
17/1
Windows Chrome
no pri X5 a Z3 mi pride, ze citacka otlackou bude pod displejom... na oboch je znazornene nieco ako home button a na G6 a G6Plus to nie je, kedze maju home button... moj skromny tip...
17/1
Linux Chrome
Ten procesor trocha zabili na G6...citacka ala Samsung :)
--
♦ LG V30 ♦ HTC One M9 ♦
17/1
Windows Chrome
to fakt? x5 s vyrezom ako iphone? ehm...
--
¯\_(ツ)_/¯
18/1
Android Android
Z play ma akési čudné power tlačítko, ako keby v ňom bola čítačka (Sony style), Z3 pre istotu nemá žiadne tlačítka ale ma zakriveny displej...
Tieto "kresby" sú asi len detský žart
--
lnk.sk/mM05
18/1
Android Chrome
Nuz uvidime co z toho nakoniec bude pravda.Mne by sa pacilo G6 play so 4000 mah bateriou.Vyzera to pekne ale zda sa ze je to iba hoax.Kazdopadne sklenena zadna stena by nemusela byt.
18/1
Windows Firefox
fakt to u z3 play vyzerá ako čítačka na boku, hmm.
ak je to zároveň power button, to by zrejme znamenalo platiť za (nezmyselný patent) poplatok Applu. čo napr. Sony odmietlo a ich fony majú v US čítačku deaktivovanú.
v tej súvislosti mi napadol jeden pekný zabudnutý mobil Nextbit Robin, ktorý mal čítačku na boku
obrazok
amazon ho dopredáva za malo penez
https://www.amazon.com/Nextbit-Robin-Factory-Unlocked-Smartphone/dp/B01D9LVCAI

akurát ftipné je, že tomuto "CLOUD" mobilu ako bol propagovaný (100GB free space), končí SmartStorage service 1. marca 2018. Ak si užívatelia nestiahnu svoje dáta do tohoto termínu. O ne prídu :D
Niečo podobné sa stalo v minulosti na platforme Windows Mobile s jeho SkyBox cloudom. Microsoft tiež určil termín na stiahnutie dát inak sú fuč. ale to si sotva kto pamätá. vivat cloudy.
už som riadne off topic, omlúvam sa :-))
--
LG H818P _ _ _ Testing LG X Fast
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188