Diskusia k článku
15/1
iPad iPad
No ja neviem,ale podľa mňa je toto taká hlúposť,že len!...používam Galaxy S8 a nastavil som si odomykanie dúhovkou,ale vôbec s tým niesom spokojný. Keď ten telefón nedržíte v správnej vzdialenosti od tváre,tak ho neodomkne.keď sa prebudím uprostred noci s rozospatými očami,tak ho tiež neodomkne,lebo oči musia byť dokorán otvorené...atď. Na nervy,no!...nič neni lepšie ako staré zlaté odomykanie čítačkou pod displejom,ako napr.u Galaxy S7!
15/1
Windows Chrome
ked sa uprostred noci zobudis tak naco potrebujes odomknut telefon? len ma to zaujima :)
fonkcia smartlock? bezpecne miesta?...
--
lnk.sk/mM05
15/1
iPad iPad
No načo potrebujem odomknúť telefón?...pozrieť si Facebook,instagram...:-)
15/1
Apple Mozilla
oxy mal zrejme na mysli, ze si doma mozes nastavit, aby sa telefon nezamykal. Potom ho nebudes na doveryhodnych miestach, ktore si pridas, potrebovat odomykat. :)
15/1
Android Android
Veď ja som ho pochopil :-) :-) :-).... lenže u mňa doma neni dôveryhodné miesto.
15/1
Windows Chrome
no ja som bol zvedavy co ine ako presny cas ta moze zaujimat ked sa uprostred noci zobudis (s rozospatymi ocami) :)
a to mas dost blbe ked ani doma nemas doveryhodne miesto :D
--
lnk.sk/mM05
15/1
Linux Chrome
ak sa nemýlim tak technologia odomykania tvárou na zariadeniach oneplus a samsungu je rozdielna nie ? pri oneplus je to len softvér ktorý pomocou prednej kamery rozpozná tvár, a naopak pri samsungu je to odomykanie dúhovkou...opravte ma ak sa mýlim
--
Samsung S7
15/1
Android Android
No nemám...Ha ha... potom by sa mi žena alebo dcéra hrabali v telefóne a ktovie čo by tam našli :-) Ešte by som sa ocitol pred rozvodom:-)
15/1
Android Android
Scotty, ano mas pravdu, ale s tym, ze na Samsungoch mas tiez na vyber ci chces odomykat duhovkou za pomoci infracervenej kamery (funguje aj v tme) alebo tvarou za pomoci klasickej prednej kamery.
--
S6 edge+
15/1
Windows Chrome
kajo
držím manželke palce
15/1
Windows Chrome
Kajoblesk suhlasim s tebou prednú čítačku nenahradí nič
--
Galaxy S3 neo -> Galaxy A5 2017
16/1
Windows Firefox
Trochu mi unika zmysel vety: ,,Odomknúť telefón len letmým pohľadom na obrazovku je veľmi pohodlné. A môže sa hodiť aj v prípade, keď máte mokré alebo špinavé prsty a snímač odtlačkov prstov nereaguje´´
Ked mam spinave ruky alebo rukavice a snimac nefunguje, ako chcem ovladat dotykovy displej?
16/1
Windows Chrome
tak pouzijes niektoru z dalsich moznosti odomknutia, pin, alebo vzor, co mas nastavene. Ked mas mokre ruky a rozmocene prsty, alebo ked mas rukavice, s ktorymi ide ovladat telefon. Vtedy snimac nemusi rozoznat odtlacok. Telefon samozrejme ovladat mozes, trebars i mrkvou ci parkom, ale ani tie nepresvedcia snimac odtlackov aby ich do zariadenia pustil.
--
¯\_(ツ)_/¯
26 dní
Windows Chrome
https://mobilenet.cz/clanky/nakupovali-jste-na-oneplusnet-zkontrolujte-si-radeji-vypis-z-karty-34406
--
s7 edge black
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188