Diskusia k článku
15.1.
iPad iPad
No ja neviem,ale podľa mňa je toto taká hlúposť,že len!...používam Galaxy S8 a nastavil som si odomykanie dúhovkou,ale vôbec s tým niesom spokojný. Keď ten telefón nedržíte v správnej vzdialenosti od tváre,tak ho neodomkne.keď sa prebudím uprostred noci s rozospatými očami,tak ho tiež neodomkne,lebo oči musia byť dokorán otvorené...atď. Na nervy,no!...nič neni lepšie ako staré zlaté odomykanie čítačkou pod displejom,ako napr.u Galaxy S7!
15.1.
Windows Chrome
ked sa uprostred noci zobudis tak naco potrebujes odomknut telefon? len ma to zaujima :)
fonkcia smartlock? bezpecne miesta?...
--
lnk.sk/mM05
15.1.
iPad iPad
No načo potrebujem odomknúť telefón?...pozrieť si Facebook,instagram...:-)
15.1.
Apple Mozilla
oxy mal zrejme na mysli, ze si doma mozes nastavit, aby sa telefon nezamykal. Potom ho nebudes na doveryhodnych miestach, ktore si pridas, potrebovat odomykat. :)
15.1.
Android Android
Veď ja som ho pochopil :-) :-) :-).... lenže u mňa doma neni dôveryhodné miesto.
15.1.
Windows Chrome
no ja som bol zvedavy co ine ako presny cas ta moze zaujimat ked sa uprostred noci zobudis (s rozospatymi ocami) :)
a to mas dost blbe ked ani doma nemas doveryhodne miesto :D
--
lnk.sk/mM05
15.1.
Linux Chrome
ak sa nemýlim tak technologia odomykania tvárou na zariadeniach oneplus a samsungu je rozdielna nie ? pri oneplus je to len softvér ktorý pomocou prednej kamery rozpozná tvár, a naopak pri samsungu je to odomykanie dúhovkou...opravte ma ak sa mýlim
--
Samsung S7
15.1.
Android Android
No nemám...Ha ha... potom by sa mi žena alebo dcéra hrabali v telefóne a ktovie čo by tam našli :-) Ešte by som sa ocitol pred rozvodom:-)
15.1.
Android Android
Scotty, ano mas pravdu, ale s tym, ze na Samsungoch mas tiez na vyber ci chces odomykat duhovkou za pomoci infracervenej kamery (funguje aj v tme) alebo tvarou za pomoci klasickej prednej kamery.
--
S6 edge+
15.1.
Windows Chrome
kajo
držím manželke palce
15.1.
Windows Chrome
Kajoblesk suhlasim s tebou prednú čítačku nenahradí nič
--
Galaxy S3 neo -> Galaxy A5 2017
16.1.
Windows Firefox
Trochu mi unika zmysel vety: ,,Odomknúť telefón len letmým pohľadom na obrazovku je veľmi pohodlné. A môže sa hodiť aj v prípade, keď máte mokré alebo špinavé prsty a snímač odtlačkov prstov nereaguje´´
Ked mam spinave ruky alebo rukavice a snimac nefunguje, ako chcem ovladat dotykovy displej?
16.1.
Windows Chrome
tak pouzijes niektoru z dalsich moznosti odomknutia, pin, alebo vzor, co mas nastavene. Ked mas mokre ruky a rozmocene prsty, alebo ked mas rukavice, s ktorymi ide ovladat telefon. Vtedy snimac nemusi rozoznat odtlacok. Telefon samozrejme ovladat mozes, trebars i mrkvou ci parkom, ale ani tie nepresvedcia snimac odtlackov aby ich do zariadenia pustil.
--
¯\_(ツ)_/¯
23.1.
Windows Chrome
https://mobilenet.cz/clanky/nakupovali-jste-na-oneplusnet-zkontrolujte-si-radeji-vypis-z-karty-34406
--
s7 edge black
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188