Diskusia k článku
4.1.
Android Chrome
Parádna recenzia a musím sa priznať, že jedna z mála ktorú som prečítal komplet celú a bavila ma. Samozrejme bavia ma všetky na fony.sk.
Trochu mimo tému, ale bol by som rád a určite nie len ja, keby sa točia videá na všetky xiaomi zariadenia ako bola váha, hodinky atď.
Na YouTube je toho po SK/CZ málo alebo skôr nič.
Prajem pekný zvyšok dňa :)
--
Huawei P20 + Moto Z3 Play
4.1.
Windows Chrome
tie farebne notifikacne ikonky z MIUI (resp 3 bodky ako suhrnne info o notifikaciach), rovnako ako v EMUI ma triggeruju af. na pracu telefon s EMUI ok, ale pouzivat to ako daily driver na sukromne ucely, tak moja OCD ma dovedie k sialenstvu. Prvy Mi Mix sa mi pacil, velmi. Tento druhy uz ani nie, tieto bezramcekove cirkusy by mohli nadobudnut nejaku pouzitelnu formu.
--
¯\_(ツ)_/¯
4.1.
Android Android
Co je na bezramcekovom cirkuse nepoužiteľné?
--
lnk.sk/mM05
6.1.
Windows Chrome
autor pise ze postupne vsetci predstavili natiahnute smartfony, SONY nie a dufam ze to tak ostane mne vyhovuje 16:9 :) bezramcekovy telefon mi prijde horsi na drzanie a ani dizajn sa mi nepaci.. a vyzeraju tie telefony na jedno kopyto poslednu dobu.

a mi mix nebol urcite prvy bezramovy telefon, ten nekedy vyrobil este v roku 2014 SHARP.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188