Diskusia k článku
2.1.
Windows Firefox
A potom to Apple aj tak pribrzdi :-)
--
Samsung S7 + Nokia C7
2.1.
Android Android
A11 bezkonkurenčne najlepsi. To musia uznaj aj navacsie android ovce.
--
6T
2.1.
Windows Firefox
Ale HW nie je všetko, vždy sa tým oháňali epláci :)
2.1.
Windows Chrome
Momentálne je A11 určite najrýchlejšia, na druhej strane bojuje s rok starými Snapdragonmi a Exynosmi. Dalo by sa teda povedať, že sú takmer o roku pozadu, alebo dopredu? :) Tento alebo budúci týždeň uvidíme nové modely a zrejme aj prvé smartfóny s novou generáciou procesorov. Každopádne Apple mal vždy silný single core výkon a to sa zrejme meniť nebude. Osobne od 845 a 9810 neočakávam nejaké závratné výkonové skoky, najmä preto že nemáme nový výrobný proces. Predpokladám, že uvidíme rýchlejšie modemy, lepšie spravovanie fotografii či širšiu implementáciu AI, AR, VR atď.
2.1.
Windows Firefox
Exynos 9810 bude podľa mňa celkom slušný konkurent A11-ky, single core + 37,7%, multicore + 23,36%. Kirin 970 ledva zvláda konkurovať Exynosu 8895.
2.1.
Windows Chrome
osobne si myslim ze vo vykone "A" chipov bud nejaky hacik, nie je mozne aby boli SoC od apple 2x tak vykonne ako konkurencia. Qualcomm alebo samsung su technologicky vyspelejsie firmy ako apple tak proste nie je mozne aby A11 bola 2x tak vykonna ako exynos 8895. (hlavne ked tie applacke soc vyraba-l samsung!)
myslim ze je tu problem s benchmarkmi je to proste zle nastavene, tieto rozdiely nie su realne rzdiely vo vykonoch soc.
--
lnk.sk/mM05
2.1.
Linux Chrome
Co ak boli nadtaktovane?
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
2.1.
Android Android
https://youtu.be/TiVF_ZzzLM0 Tu sa da najst zopar mudrych viet na tuto temu
--
6T
3.1.
Apple Mozilla
Nerde akože zle nastavené Bench čísla?
Nebuď smiešny. Ono je to naozaj reálne 2x rýchlejšie:
https://youtu.be/qARozmOb9PY
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
3.1.
Windows Chrome
hlavne rychlost otvarania aplikacii zas nema tolko s vykonom CPU spolocne, zejo ...
--
no more HTC 10 - bulgarian RMA service killed him :( Xiaomi Mi A1
3.1.
Windows Firefox
A11 Bionic má L2 cache 8MB,je tvorený inými cpu jadrami ako Exynos, Snapdragon, Kirin. A11 je len 6-jadro a v multi-core teste porazí aj 8 jadro. Ale keď apple začne znižovať frekvencie aj na A11-ke, tak už nebude tak výkonná.
5.1.
Windows Firefox
A11 je fakt vykonny, klobuk dole ... ale uz od dob S5 ma nejako tento parameter absolutne nebere, ako clovek ktory nehra hry mi na system staci hocijake 4 jadro. Telefon mi ide svizne aj na mediateku X10 so skore 44k v antutu. Akykolvek novy telefon ma uz vykonu na rozdavanie, a pre moje potreby predimenzovane az az.
5.1.
Android Android
Suhlasim. Aj maoj 2 a pol rocny Exynos ma pre moje potreby vykonu aj na rozdavanie
--
6T
5.1.
Windows Chrome
Aj nový exynos má byť podobne výkonný ako A11. Bežný user výkon najsilnejších mobilných procesorov nevyužije. Na pohodlné otváranie whatsupp, facebooku, mailov, webu stačí aj 50k v antutu.
Oxy, nemyslím že v tom bude háčik. Ak by skutočne "A procesory" využívali nejakú chybu v benchmarku tak by sa to neprejavilo v každom jednom benchmarku. A11 má výkonu na rozdávanie (prvý test antutu aj 230k), no problém je zahrievanie. Ak už opakuješ benchmarky viackrát po sebe tak procesor je horúci a výkon klesá rapídne dolu, kľudne aj na 160k. U S8 mi klesali hodnoty po opakovaných testoch zo 175k na cca 140k+-, "len" o 35k, no u A11 kľudne aj o 70k. A11 je len šprintér, dokáže podať vynikajúci výkon ale len na krátky čas (myslím A11 v mobiloch, kde nie je priestor pre chladenie).
--
iPhone X
5.1.
Windows Chrome
nerd ma pravdu. v podstate ty benchmarky fixluji od zacatku.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188