Diskusia k článku
24.12.2017
Android Android
Cez eu express som kupil vec v hodnote 35 eur. Musel som platit colnikom dph. Pisal som na zakaznicke centrum. Odpoved bola ze oni to nemaju uvedene na svojej stranke. Neskorej mi vratili 50% colneho poplatku.
25.12.2017
Android Android
GEARBEST bol prave hacknuty. Kto tam mate konto, zmente si heslo!
--
Huawei Mate 10 lite
25.12.2017
Android Chrome
"práve" pred 4 dňami ;)
--
lnk.sk/mM05
24.2.
Android Android
Dobre rano. Telefon bol zadrzany na colnici v ziline. Bol poslany s cislom z holandska. Colnici nie su blbci, vyrubebena dph. Poslal doklad do Gearbestu, ze preplatia. Odpoved? Ze oni s tym nic nemaju a nic mi nepreplatia.
24.2.
Android Android
Čínsky kapitalista..

Nasiel som poľsku stranku kde sa da pozriet co sa akurat deje s balikom na ceste z Číny do DPD uk.
https://alipaczka.pl/m/search.php?number=
--
lnk.sk/mM05
24.2.
Linux Chrome
» bigjohn: Dobre rano. Telefon bol zadrzany na colnici v ziline. Bol poslany s cislom z holandska. Colnici nie su blbci, vyrubebena dph. Poslal doklad do Gearbestu, ze preplatia. Odpoved? Ze oni s tym nic nemaju a nic mi nepreplatia.
Ahoj, pošli mi do správy číslo objednávky, situáciu preverím.
13.3.
Windows Firefox
Ahoj Tomas, vedel by si mi prosim Ta preverit aj moju zasielku? Podla trackingu to visi v Ziline, teda predpokladam na colnici. Objednaval som telefon cez EU Express Priority line. Cely GB sa tvari, ze oni nic, oni muzikanti. Ziadne clo/dph nehradia. Dakujem moc.
13.3.
Windows Firefox
» Tomáš Brestovanský: Ahoj, pošli mi do správy číslo objednávky, situáciu preverím.
Order No.:W1801061141386745

V odpovedi z GB bolo vyslovene napísané, že oni nezodpovedajú za DPH v inej krajine....
Po asi troch sťažnostiach mi sumu 40 dolárov t.j. len DPH "dali" do ich peńaženky. Na ďalší nákup ?! (My GB Wallet)
Neviem, či im vadilo to, že som použil dopravu Holandsko...
Takže pozor na to aj pre ostatných. Nie je to také jednoznačné...
14.3.
Android Android
Stále niekde v kútiku duše dúfam, že sa to nejak vyrieši, pretože oficiálne ešte nemám vyjadrenie, že by telefón bol oficiálne zadržiavany na colnici. Ak by to ale bola pravda, aka je pravdepodobnosť, že by som chcel od zmluvy odstúpiť, telefón odoslať naspäť a peniaze aby poslali na účet?
14.3.
Windows Chrome
povedal by som ze miziva
--
lnk.sk/mM05
14.3.
Windows Chrome
» bigjohn: Order No.:W1801061141386745

V odpovedi z GB bolo vyslovene napísané, že oni nezodpovedajú za DPH v inej krajine....
Po asi troch sťažnostiach mi sumu 40 dolárov t.j. len DPH "dali" do ich peńaženky. Na ďalší nákup ?! (My GB Wallet)
Neviem, či im vadilo to, že som použil dopravu Holandsko...
Takže pozor na to aj pre ostatných. Nie je to také jednoznačné...
Ahoj, zisťujem situáciu ohľadom tvojej zásielky, pokúsim sa to vyriešiť.
14.3.
Windows Firefox
Caute, len som chcel urobit update mojho predchadzajuceho prispevku. Telefon OP5T mi bol dnes doruceny. Nebolo potrebne nic doplacat, cize za seba mozem povedat, ze objednavky s EU Express naozaj funguju a teda nie je potrebne ziadne clo/dph doplacat. Kraaasa! Dakujem aj Tomasovi Brestovanskemu za ochotu mi pomoct. Velka vdaka a spokojnost!
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188