Diskusia k článku
13/12/2017
Windows Chrome
Dawis vacsina z nas uz zo stromu zliezla :) nie je velmi cim nas ohurit.
TY si spomenul george go od slsp a pritom o tom nemas ani sajn :) potom tu vytahujes "džordža" od zapadnych susedov. trosku sudnosti do vlastnych radov ;)
ked narazas na moje mudrosti tak ak na nieco narazis co mi vies "vyvratit" tak uvitam kazdu konstruktivnu debatu.
--
lnk.sk/mM05
13/12/2017
Android Android
Ibaže to je rozdiel Dawis. Aj v Nemecku je Telekom a je to tá istá skupina ako slovenský, a pritom majú rôzne paušály, sadzby a možnosti služieb. Dospej (psychicky), nauč sa veci robiť poriadne. S troškou pokory voči sebe samým tvoja kvalita života pre teba, aj tvoje okolie vzrastie exponenciálne. Vypisovanie smajlíkov a robenie zo seba hlupáka na internete mi veľmi pomohli v mojom živote. Nepovedal ešte nikdy nikto.
--
¯\_(ツ)_/¯
13/12/2017
Apple Mozilla
¯\_(ツ)_/¯
--
LG H818P _ _ _ Testing LG X Fast
13/12/2017
Windows Chrome
Milí oxy a wayne. Starajte sa o seba a nehodnoťte moju osobu. Vaše otázky som vyvrátil v predošlej správe a koment na moju osobu nemá žiadnu súvislosť s touto témou. Takže starajte sa o seba, vaše duševné výlevy ma nezaujímajú, ak nemáte čo napísať k téme, nespamujte.
--
iPhone X
15/12/2017
Linux Chrome
Akurat som pozeral v Telekome ze stiahli LG G6 a uz aj V30 :O
--
♦ LG V30 ♦ HTC One M9 ♦
15/12/2017
Android Android
Marianna (15:04)
áno tento telefón momentálne nieje ani nemáme info o doskladnení zatiaľ

Pekne!
--
♦ LG V30 ♦ HTC One M9 ♦
30 dní
Apple Mozilla
» mental.disease: Ehm, akože v čom?
Navyše má iba vodeodolnosť.
Normal Mate 10 plusy:
Čítačka VPREDU, 3.5mm jack, slot na microSD, väčší displej s väčším rozlíšením. O fúz menšie rámiky.
O fúz menšie rámiky?!!
obrazok
Daj si facku..
:D
--
LG H818P _ _ _ Testing LG X Fast
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188