Diskusia k článku
11.12.2017
Android Android
Coze?V30 v Telekome?sa pochlapili...
--
♦ LG V30 ♦ HTC One M9 ♦
11.12.2017
Windows Chrome
Práve nad týmito dvoma rozmýšľam a neviem sa rozhodnúť, ktorý vziať. Skúste prosím poradiť. Dik.
11.12.2017
iPhone iPhone
Knight123 - Lg
11.12.2017
Windows Chrome
» MaShe: Knight123 - Lg
A preco? Nejake zdovodnenie resp. argumenty pre a proti?
11.12.2017
Windows Firefox
knight123, určite do Mate 10 a zdôvodnenie máš tu, porovnaj si všetky parametre a LG nevychádza v ničom lepšie, dokonca hneď dostaneš Android OREO, lepšiu baterku a ostatné v tabuľke.
https://www.devicespecifications.com/en/comparison/63a6dcc96
11.12.2017
Windows Chrome
marek ale mate 10 a mate 10 pro su rozdielne telefony, verzia "bez pro" sa k nam nedovaza.
a kedze knigh pise ze sa rozhoduje medzi V30 a Mate 10 Pro tak pisem ze V30 je o kategotŕiu lepsi telefon ako Mate 10 Pro. mensi, lahsi, lepsi displej, stereo, 3,5mm jack. vdaka sd835 bude vyrazne dlhsia komunitna podpora ako bude huawei podporovat svoj kirin
--
lnk.sk/mM05
11.12.2017
Windows Firefox
Oxy, o to lepšie PRO je ešte lepší ako Mate 10
https://www.devicespecifications.com/en/comparison/837fdc562
11.12.2017
Windows Firefox
V30 nevypada zle, ale urcite by som netvrdil, ze je o kategoriu lepsi ako Mate 10 Pro. Kategoria je zhruba rovnaka a jeden ma nevyhody, ktore nema druhy a naopak. Mne viac imponuje na Mate 10 Pro vacsia vydrz pri vacsom vykone a (mozno) lepsi fotak.
11.12.2017
Windows Firefox
Tak ako píše Majo L a ešte aj posledný Android 8....
Inak rozdiel medzi 10 a 10 PRO je vo veľkosti displeja a 10 PRO používa Amoled. Ja by som šiel do Mate 10 Pro hlavne kvôli väčšej baterke a tiež kvôli neskorším alternatívnym ROM
11.12.2017
Windows Chrome
vydrz tie telefony maju podobnu, v30 93h a mate10 pro 96h na gsmarene.
11.12.2017
Windows Chrome
Mate 10 pro nemá odladenú automatiku u foťáku. (zdroj huafan.cz) LG má zas len mono reproduktor ale má prevodník qdac a špičkový výstup na slúchadlá, Huawei má myslím stále obyčajný (pre mňa nekvalitný). A s fotoaparátom určite nebude horšie než M10P. Ja by som z týchto dvoch šiel do LG. Huawei má stále opakované chyby ako nefungujúca automatika jasu, emui - text tmavomodrý na čiernom, teraz prišli problémy s automatikou u foto a mobil nedokáže použiť blesk pri bližšom zoomovaní a je toho oveľa viac. Stačí pozrieť huafan fórum. Každý fón má pôrodné bolesti ale tu je ich veru dosť. Pre mňa LG ktorý má aj krajší dizajn.
--
iPhone X
11.12.2017
Windows Chrome
marek ako myslis toto?! "tiež kvôli neskorším alternatívnym ROM" :)
LG ma momentalne vybornu podporu od vyrobcu, to ci mam oreo hned z krabice alebo pride o 2 tyzdne asi velmi argument moc nie je :) to ze mate 10 pro nema jack, BT 5, ip68, QHD... to argumenty celkom su
--
lnk.sk/mM05
11.12.2017
Windows Firefox
oxy, časom bude veľa alternatívnych ROM po skončení oficiálnej podpory, zvyčajne na xda-developers.com. Nech sa chalan rozhodne ako chce, ja by som išiel do úplnej inej značky ako OnePlus 5T alebo Xiaomi, ktorá má najväčšiu CS SK komunitu alebo za tie peniaze aj do Galaxy S8. Ťažko sa niekomu radí, keď nenapísal potreby. Mne je úplne vyhovujúce zase čisté prostredie - Pure Android.
11.12.2017
Windows Chrome
Idem riesit mobil cez operatora, cize vyberam z ponuky aka je...iphone nechcem, podobne ani nic od samsungu...Som klasicky pouzivatel, potrebujem vsak mobil s dobrym fotakom, bonusom je IP krytie (som casto v horach, na feratach)...Od Huawei som mal P6 a momentalne P8, takze preto pozeram aj tymto smerom...
11.12.2017
Windows Chrome
@ marek :) telefon s sd835 bude mat urcite dlhsiu komunitnu podporu ako ten s kirin, to som pisal uz vyssie.
pises ze by si uvazoval o xiaomi a potom napises ze ti vyhovuje ciste prostredie - "pure android" :) tak teda co chces?
@ knight krytie a odolnost ma lepsiu LG, fotaky su oba spickove tazko vybrat vitaza, vo videu bude lepsie LG.
za mna jasna volba V30
--
lnk.sk/mM05
11.12.2017
Windows Firefox
Xiaomi už vydáva aj modely s čistým Androidom, na tie som myslel, dokonca hľadám článok, kde aj ďalší výrobcovia, ktorý sa pridávajú k čistým AD, ako je Google Pixel 2 XL.
http://www.fony.sk/clanky/13109-google-pixel-2-xl
https://www.alza.sk/xiaomi-mi-a1-recenzia a verím, že budúcnosť bude v čistých Androidoch.
11.12.2017
Android Chrome
Vyrobili jeden a ten sa môže ťažko porovnávať s vlajkovymi "loďami" ako V30 alebo mate 10 pro.
--
lnk.sk/mM05
11.12.2017
Windows Firefox
To je v poriadku, ale je to prvá lastovička, kde sa nepchajú tie rôzne otrasné nadstavby a verím, že k tomu prikročia aj iný výrobcovia. Pričom Pixel 2 je prvá vlajková loď bez zbytočných nadstavieb. Mimochodom som používal krátky čas LG Q6 a predal som ju.
11.12.2017
Android Android
V telekome vyjde V30 pri L-kovom pausale na 580eur, co nieje zle. Zatial u nas na sedo o 300eur viac.
--
LG G6
11.12.2017
Windows Chrome
Nie Marek2134. Buducnost je Project Treble. AndroidAuthority maju o tom celkom pekny clanok.

https://www.androidauthority.com/project-treble-818225/

Ak to vyjde a OEMs to natiahnu aj na lowendy, 2 rocna sw podpora kazdeho telefonu bude ovela jednoduchsia. Ak to politika firmy dovoli.
--
¯\_(ツ)_/¯
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188