Diskusia k článku
11 dní
Windows Chrome
Pri pouziti VoLTE v sieti Orange (neupozornuje ma to na "cudzie" cislo) nepocujem vyzvanaci ton. Proste len ticho a bud zrazu nastane spojenie, alebo sa po par sekundach ukonci vytacacia obrazovka. Nedavno som tak asi 4x krat volal na to iste cislo, bez istoty, ci vobec nastalo spojenie. O par hodin mi volali naspat, takze sa evidentne ukazal aspon jeden zmeskany hovor. Je to normalne? Lebo ta neistota je dost neprijemna. :)
--
Galaxy Note 8
10 dní
Windows Chrome
Nerozumiem preco ani jeden z operatorov nepodporuje VoLTE na iOS ked tieto zariadenia VoLTE podporuju
10 dní
Apple Mozilla
Nemame to oficialne potvrdene, ale problem zrejme nebude na strane nasich operatorov, ze by to nechceli. :)
10 dní
Windows Firefox
V Orange fore: V iOS nie je konfiguracia viazana na firmware, ale na carrier profil, v ktorom su ulozene udaje, ako a kde sa overit, aby sa zariadenia vedeli pripojit VoLTE a VoWifi sluzby.
Implementacia uplne novej technologie (HW/SW) a k tomu prisluchajuce spoje medzi technologiami len pre iOS klientov si vyzaduje znacne usilie a cas.
Aktualne sme v pociatocnych fazach implementacie.
Spustenie si netrufam stanovit, ale moj odhad je cca Q4 2018.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188