Diskusia k článku
8 dní
Windows Firefox
500 MB pri prenose čísla na pol roka zostáva. Benefit s názvom „500MB pri prenose čísla na pol roka“ pre nových účastníkov služieb do ponuky spoločnosti Orange do Prílohy (Cenník dočasných krátkodobých ponúk), ktorí splnia nižšie uvedené podmienky vzniku nároku na benefit. Súčasti ponuky spoločnosti Orange, uvedené v ustanoveniach tohto článku, majú charakter dočasnej cenovej ponuky, pričom doba ich platnosti je stanovená od 6. 12. 2017. Dobu platnosti ponuky je spoločnosť Orange oprávnená kedykoľvek ukončiť.
8 dní
Windows Chrome
pre ludi co minu mozno 1-2 GB nastalo zlacnenie, inak bohuzial nezaujimava ponuka pre viac datujucich ludi, starsia bola vyhodnejsia
8 dní
Android Android
Ja mam funfon a využívam len denný net kde mam 200mb za 40centov.Viac získam ako balík za 5€
8 dní
Windows Chrome
pokial chces ten internet vyuzivat kazdy den tak uz sa ten denny balik natolko neoplati
7 dní 17 hod
Windows Chrome
Za 3€ 1GB by bolo od Orange ok. No táto ponuka iba dorovnáva O2, no tu O2 hrá druhé husle kvôli pokrytiu.
--
Iphone X + Huawei P10
7 dní 5 hod
Windows Firefox
» Dawis: Za 3€ 1GB by bolo od Orange ok. No táto ponuka iba dorovnáva O2, no tu O2 hrá druhé husle kvôli pokrytiu.
druhé husle možno pre teba Dawis, ja napríklad nechytám Orange ani len GPRS v 2G - je to individuálne, takže nezovšeobecňovať prosím
7 dní 3 hod
Windows Chrome
Telekom má na easy karte 8€ za 2GB v 4G, momentálne akciu 2GB za 6€. Takže stále hrá O2 druhé husle, aj keď nemáš Orange signál a pochybujem že u teba doma nemáš ani Orange ani Telekom.
--
Iphone X + Huawei P10
6 dní 6 hod
Android Firefox
Funfon je už viac rokov odpad a odpadom zostáva. Krátka platnosť kreditu 4. mesiace a drahé služby tretej skupinovej úrovne.
--
Reklamy su o tom aby nas oklamali. Reklamy nam vymyvaju mozog, vzdy to majte na pamati.
4 dni 19 hod
Android Android
galaxi=kto ma 4 mesiace kredit napríklad 5€?
4 dni 16 hod
Windows Internet Explorer
» yngwie: galaxi=kto ma 4 mesiace kredit napríklad 5€?
galaxi to má na rok aj s celou svojou rodinou :-)
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188