Diskusia k článku
9 dní
Android Chrome
Pokial nie si na odchode tak z orange vytlcies malo, ak budu mat na stole ziadost o prenos cisla tak ti slubia a aj daju vsetko o co požiadaš
--
lnk.sk/mM05
9 dní
iPhone iPhone
Tak veru je to,keď nepomôže vyjednávať cez zákaznícku linku,tak požiadať o prenos čísla ku ( krátko po skončení viazanosti)zvyčajne zareagujú a dajú výhodnejšie podmienky.
9 dní
Android Android
Lacino88, chod do Telekomu. Zober si happy xs mini, nasledne pouzi kupon na vyssi program. Napr. Happy xl za 18 a k tomu xs mini mas za 4.99+18 eur celkom 23. Mas 2 pausaly za dobru cenu, plat nacas faktury a z vlastnej skusenosti ti zagarantujem, ze uz neodides. Vzdy pred koncom viazanosti sa mi same retencne ozve a ponukne dobru zlavu. Raz zacnes a potom to ide samo.Dnes nemam problem vybavit aj tretie, ci stvrte cislo bez kuponu za 50%. Nezneuzivam to a som spokojny zakaznik telekomu. Faktury maju uhradene odo mna okamzite v case obdrzania, odplatou je mi ponuka, ktora sa neodmieta.
9 dní
Android Android
A stale lepsie ako 20 eur od o2, i ked by si xs mini nepouzil, tak za 3 eura naviac ziskas az 6 gb dat v neporovnatelnej sieti. Spravis si este magentu1, pojdes dole este nizsie. Telekom je spica, ked pohnes rozumom, dostanes sa na ceny lepsie ako o2 a ak by si potreboval data vo velkom, daj 4ku do dual sim. Teraz ked budu sviatky, tak sa zidu data naviac, zase optimalizaciou viem podarovat si data medzi sebou a prist k 4x2x2 GB dat, co nemam sancu do konca januara presurfovat. Z toho mala, co sa da vybrat som uz poprekrucal vsetky ponuky vsetkych operatorov na Slovensku a vysiel Telekom najlepsie pomer/vykon/cena.
9 dní
Windows Chrome
3GB su malo, ked si clovek zvykne na lepsie....V Telekome je teraz skor vyhodnejsia vianocna ponuka ako bonus za prenesenie. Oba sucasne sa nedaju pouzit. Mne osobne sa viac pozdavaponuka O2, obsah ich balicka mi postacuje a aj mojej polovicke. A je to za 30e. V telekome to je za 36e, sice dostaneme aj viac v ramci balickov, ale naco priplacat za nekonecne volania ak neprevolam ani 150min. Necham si to ulezat.
--
LG G6
9 dní
Windows Chrome
Mne 3GB mesačne na bežné surfovanie v mobile stačia, nakoľko skoro všade mám wifi. A keď potrebujem sťahovať veľké súbory cez 4G si aktivujem za 2,99 neobmedzený denný internet. Happy L tiež u Telekomu ma vyjde na 14€. Nechápem kto si už len od O2 môže zobrať za 15€ 100minút a 100MB.
--
Iphone X + Huawei P10
9 dní
Android Android
Lacino88, i chvilu to bude 3 roky, co presne toto spravil Orange mne. Mal som Panter 35, po viazanosti mi ponukli z retencneho zlavu 10% (!!!) a 2 rocnu viazanost. Telekom mal vtedy zaujimavu akciu, znizil by som si platbu o 12€. Hodinu po odchode kuriera s podpisanym prechodom sa mi ozval Orange:
"Preco chcete odist?"
"Lebo mam lacnejsiu ponuku"
"My vam dame kenguru 30 s 50% zlavou + sms balik + data, spolu za 19€"
"A to ste mi nevedeli toto ponuknut pred podpisom?!?!?"
"... tak ako sa rozhodnete?"
" (nasr...deno) fajn, zostavam u vas"
Takmer doslovny prepis. :)
Musim pozriet aktualne ponuky a znova to risknut. Aj tych 5€ by bolo fajn :)
--
Galaxy Note 8
9 dní
Windows Firefox
No vidis Martian. Kazdy ma svoju cenu a s trochou sikovnosti si kupis kohokolvek. Aj verneho zakaznika.

Dawis, zabudol si na neobmedzene SMS-ky. Plus, modremu pausalu stale moze znamy s vyssim pausalom poslat neobmedzene volania, takze flat hlas + sms za 15 je fajn. A 100MB, moze byt 500MB bez bonusu na zariadenie.

Dawis Dawis, prednedavnom som napisal kolegom, nech ta nešikanuju. Chyba z mojej strany.
--
Moja podstata vyplýva z mojho prirodzenia.
9 dní
Android Android
Lacino88 musis napisat presnu potrebu teba aj priatelky. Potom to dame dokopy, aby si dostal max za svoje peniaze. Mozes kontaktovat aj Orange s tym,ze prenesies 2 cisla naraz a chces, aby sa ti ozvalo retencne. Toto mozes spravit aj cez Telekom a vybrat si. Daj uplne presnu potrebu vas oboch a nieco vymyslime. Je pravda,ze kazdy mame svoju cenu a urcite by som sa lacno nepredal. Za tie roky mi vsak vzdy vysiel v ustrety Telekom aj cenou aj kvalitou.
9 dní
Windows Firefox
Ja som odisiel z Telekomu,pretoze mi nefungovali konferencne hovory resp. fungovali,ale iba pri deaktivovanom roamingu,kedze konferencny pomerne casto vyuzivam,odisiel som do orange,kde nie je ziaden problem s tym
9 dní
Android Android
To je zvláštne. Ja robím konferenčné hovory aj s kolegami zo zahraničia, mám Huawei P8 Lite a v Telekom sietí žiaden problém. (Za posl. rok a pol asi 150+ krát, nepočítam)
--
¯\_(ツ)_/¯
9 dní
Windows Firefox
Wayne ty ich pripajas ? alebo oni teba? Mas aktivovany euroromaing ?
https://www.zive.sk/clanok/79699/t-mobile-rusi-konferencne-hovory-pri-vyuziti-roamingu/
Skusal,som spojit hovory z maminej telekom karty,vypise to stale chybu
9 dní
Android Android
Ok čeknem to ešte. Asi bude "chýba" u mňa ;)
--
¯\_(ツ)_/¯
7 dní 5 hod
Windows Firefox
Wayne: Vyskusal si to ?
6 dní 16 hod
Windows Chrome
Este nie, nebola prilezitost, teraz je klud :) skusim to zajtra so svojimi cislami, nabijam ten džad, skapal teraz ked som to chcel skusit, som zabudol na to... co pozeram po nete, ludia sa ponosuju stale, tak neviem.
--
¯\_(ツ)_/¯
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188