Diskusia k článku
23 dní
Linux Chrome
žiada sa mi povedať že priliš neskoro a za priliš vysoku cenu... ale ked po vianociach bude za 500€, tak to bude bomba.
--
¯\_(ツ)_/¯
23 dní
Windows Chrome
dost za to pytaju
--
♦ HTC One (M9) ♦ HUAWEI Honor 6 dual sim (32GB,black) ♦
23 dní
Windows Chrome
Skoda,odradila ma nedostupnost a cena.S OPO 5 som spokojny a dufam,ze dlho budem...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
23 dní
Android Android
Hlavne je OP5 skoro o 500 eur lacnejsi, o tej dostupnosti to asi nebude. Kedze one plus u nas tiez nema ofic. distribuciu. :)))
--
LG G6
23 dní
Windows Chrome
Preco by nemal? Normalne ti ho dovezu z eshopu oneplus.net domov, a pri reklamacii pride kurier a telefon vyzdvihne. Nemaju akurat zariadenia dostupne v kamennych predajniach.
--
¯\_(ツ)_/¯
23 dní
Windows Chrome
Nič v zlom ale za toto 900€ je už moc. Cena by bola ok tak 700€. V zahraničných obchodoch krásne vidieť ako sa ceny Samsungov, LG, všeobecne najdrahších 900+- Androidov znížia už po pol roku aj o 300€ u oficiálnych predajcov. Taký S8/+ idú v Nemecku už o 3 stovky lacnejšie ako na začiatku predaja a v bazároch už aj za 300-400€ A LG je na tom ešte horšie.
--
Iphone X + Huawei P10
23 dní
Apple Mozilla
Ehm, veď sa to aj dá za 700 keď sa chce..
Z Írska mám za 769 verziu LG V30+ H930DS 128GB/4GB Dual
--
LG H818P _ _ _ Testing Moto G5 Plus
23 dní
Android Chrome
Veru veru, bez veľkej snahy 128GB pod 700€
--
lnk.sk/mM05
23 dní
Android Android
Je takmer iste ze ta cena pojde dole. U LG klesa hadam najviac ;) G6 som bral za 400 a kolko bola startovacia cena...
--
LG G6
23 dní
Windows Chrome
Ja som len rád, že V30 prichádza takto neskoro. Ak by prišla skôr, určite by som do nej šiel najmä kvôli zvuku a zas obišiel iPhone :D No takto neľutujem vôbec, je to pre mňa príjemná zmena z Androidu a "starú" P10 si nechávam, takže využijem výhody oboch OS :)
--
Iphone X + Huawei P10
22 dní
Windows Chrome
ceny novych zarizeni hadam nikoho netrapi, je spoustu dobrych levnejsich variant, az trh ukaze jestli s takovou cenovkou ma mobil vubec sanci na uspech. jediny, co si momentalne udrzi opravdu vysokou cenovku je iphone X, treba samsung s8 se ted s cashbackem na blackfriday da koupit za 570.
--
primary: s7 black
22 dní
Linux Chrome
S8 aj za 500€ ako nic
--
♦ HTC One (M9) ♦ HUAWEI Honor 6 dual sim (32GB,black) ♦
20 dní
Windows Chrome
S8 ma ofic cenu 699 eur, tak aj s takou cenou porovnavaj V30-ku., aj ked v CZ bezi ako pise ondra vyssie cashback 3000 czk dole, tak to je uz za ofic distribuciu super cena:)
20 dní
Windows Firefox
viperman, teraz si pozri kolko je oficialna cena LG G6 na slovensku :)
podla http://www.lg.com/sk telefony LG oficialne u nas predavaju len operatori a tam je cena od 550€ takze oficialny pokles ceny nie je taky ako vsetci pisu.
V30 sa uz teraz da kupit za 700
--
lnk.sk/mM05
19 dní
Windows Firefox
Pravdeupovediac tento rok, keby to LG vydali pod znackou Applu, vsetci by ho brali aj s botami ako teple rozky, a nemusel by sa zase Apple hanbit za to, ze niekde okopcilo nejaku 'inovaciu'. Toto LG vynika na siroko-daleko a kazdy by ho bral. Takto pod znackou LG je to trochu draha sranda, ale clovek by sa za nu este dlho nemusel hanbit.
16 dní
Windows Chrome
oxy: kde sa teraz da kupit V30 za 700?
16 dní
Android Chrome
Vo svete
--
lnk.sk/mM05
12 dní
Windows Chrome
dominik7> dakujem za tip. Mas realne skusenosti s nakupom odtial? Ako to u nich realne funguje s vratenim tovaru a reklamaciami? Kam to treba spätne posielať? 700€ predsa len nie je mala ciastka na to aby clovek nemal aspon aku taku istotu ze ak nieco nebude fungovat, nema sancu to vratit...
11 dní
Android Chrome
dominik7 prosim posli info o eglobalcentral.com maju dobre ceny a velky vyber.dakujem
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188