Diskusia k článku
26 dní
iPad iPad
Prečo máte toľko veľa reklám na fony.sk? ... je to dosť otravné. Chcem kliknúť na nejaké video alebo nejaký odkaz a vyskočí mi reklama a nechtiac otváram reklamu.
26 dní
Windows Internet Explorer
» Kajoblesk: Prečo máte toľko veľa reklám na fony.sk? ... je to dosť otravné. Chcem kliknúť na nejaké video alebo nejaký odkaz a vyskočí mi reklama a nechtiac otváram reklamu.
26 dní
iPad iPad
Aha!....no chápem. Ale je to fakt na nervy. Niekedy ma tie reklamy poriadne vytáčajú,keď na ne nechtiac klikám.
26 dní
Windows Chrome
Tak si daj adguard a a ak chceš podporiť stránky tak povoľ len akceptovateľné reklamy a nič nebude vyskakovať. Inak cez Chrome na Androide mám tiež tie reklamy veľmi agresívne.
--
Iphone X + Huawei P10
26 dní
Windows Internet Explorer
hmmm, že vraj len len dve štandardné reklamné plochy, SQUARE a MASSIV

http://www.fony.sk/content/documents/about/inzercia_fony.pdf

obrazok

obrazok
25 dní
Apple Mozilla
Najlepšie sú video reklamy, ktoré pekne uberajú z predplatených dát. Agresívne reklamy som riešil tu na fony.sk tak rok dva dozadu. Video reklama sa načítavala stále dokola keď som prešiel do diskusie, na iný článok, domov.
Nikedy sa nedal ani príspevok napísať lebo zakryvala okno.
Ale mne sa už dlllho žiadna nezobrazuje..

..asi dobrý prehliadač :-))
--
LG H818P _ _ _ Testing Moto G5 Plus
25 dní
Windows Chrome
staci nato par programov/aplikacii ;)

skuste na hustom,tam Vam pustia aj 3 reklamy naraz no hroza!
--
♦ HTC One (M9) ♦ HUAWEI Honor 6 dual sim (32GB,black) ♦
25 dní
iPhone iPhone
chlapi, vdaka tej reklame to tu mame vsetko zadarmo. prekryvna reklama sa da vypnut. ostatne neblokuju obsah. nerad to vravim, ale bez toho to nejde a tesme sa, ze mame z coho fungovat.
25 dní
Windows Chrome
Ja som rád že to tu funguje gratis. Kľudne by tu mohlo byť aj viac reklamy ale na stranách stránky a nie vyskakovacie videá :)
--
Iphone X + Huawei P10
25 dní
Android Android
A za co chces akoze platit? Odkedy to kupila DanubiaTel to tu ide pekne do sr*ciek...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
25 dní
Windows Chrome
No sú aj stránky ktoré si za sprístupnenie recenzií, článkov pýtajú prachy, napr hnonline, sme.. a to sú už kompletné sr*čky.
--
Iphone X + Huawei P10
25 dní
Windows Chrome
voci reklame nemam nic ak mi nebrani!!! pouzivat stranku
obrazok
obrazok
ale toto je skor chyba proramatora

vtedy som zacal pouzivat Brave Browser
--
lnk.sk/mM05
25 dní
Windows Firefox
"voci reklame nemam nic ak mi nebrani!!! pouzivat stranku"
AMEN
--
25 dní
Android Android
Paci sa mi, ako tu nie je ani jeden prispevok o Ajfone :D
--
S6 edge+
25 dní
Android Chrome
Tak k videu :) mne sa vždy páči keď Rišo vo videách boli ako sa mu páči keď je jedna hrana bez tlacitok aby mohol pri fotení telefón na túto "čistú" hranu položiť. Pri iphone sa mu páči keď je na tej hrane ešte aj prepínače na tichý mód... Proste Apple nerobil kompromisy :)
--
lnk.sk/mM05
24 dní
Windows Firefox
https://www.youtube.com/watch?v=dUMH6DVYskc
--
24 dní
Windows Chrome
No, vy mi davate. :) Oxy, tu reklamu nad klavesnicou nechapem. A preco na mobile pouzivas desktopovu verziu? Mobilna obsahuje podstatne menej reklam a je prisposobena mensim obrazovkam s virtualnou klavesnicou.
K tlacidlam oproti - nemozem sa v kazdom videu opakovat. Raz pochvalim mobil, ze ma hlasitost a vypinac na jednej strane a druha je rovna, cista (vhodne pri vodovahe, foteni aj obycajnom zhasnuti mobilu), inokedy to zase kritizujem na mobile, ktory ma tieto prvky oproti sebe. snad nemusi byt vsetko v kazdom videu. to nemam sancu. a zachovanie posuvnika pre tichy rezim chvalim a budem. je to vyborna vec.
24 dní
Android Chrome
Rišo môj monitor má 1080 riadkov, mobil pri písaní na výšku 2560. Aj keď odratam klávesnicu tak mám viac bodov ako pri desktope. Zoomovanie a posúvanie obrazu na mobile je rýchle a pohodlné a keďže chcem vidieť všetko čo stranka ponúka tak mi ine neostáva ako používať full verziu a nie mobilnú verziu.
--
lnk.sk/mM05
22 dní
Windows Chrome
me ty reklamy nijak neobtezuji, zvykl jsem si, ze na internetu jsou reklamy, iphone x je krasny, ale pixel 2 je nejlepsi fotomobil, takze kandidata na koupi uz mam, jediny co mi vadi, ze v mobilni verzi neni klasicky diskuzni forum.
--
primary: s7 black
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188