Diskusia k článku
18/11/2017
Windows Chrome
Super recenzia, vpodstate u Huaweiu nič nové. Ja osobne softvérové tlačidlá nenávidím, oveľa zaujímavejšie sú pre mňa gestá v štýle IPhone X na ktoré som si zvykol a predtým som používal takisto dotykové gestá u P10. Nonstop hľadať nejaké ohraničené softvérové tlačidlá, ktoré v niektorých prípadoch ešte ukrajujú aj časť displeja ma nikdy neoslovilo. FullHD+ displej ma dosť sklamal, dnes už každý model strednej triedy s cenovkou +-300€ podporuje FullHD. Odobratie 3,5mm Jacku z Android zariadenia mi tiež príde ako prechod z BMW do Trabanta. Apple si to môže dovoliť, lebo v IOS nemá konkurenta, no zariadení s Androidom je tu milión, ktoré ponúkajú stále Jack a ešte aj pamäťové karty! Huawei si v tomto sám sebe hádže polená pod nohy. Rozdelenie pre trhy Mate 10 a PRO radšej nebudem komentovať, no určite si Huawei pohneval množstvo potenciálnych zákazníkov. Medzigeneračný rozdiel výkonu 960 vs 970 je len veľmi malý (antutu 150k vs 170k). Jediné čo ma prekvapilo je vynikajúci fotoaparát, ktorý sa dočkal rapídneho zlepšenia. Logo spoločnosti pod displejom sa mi nepáči - lacná reklama, pre mňa rušivý element. V rôznych reklamných spotoch ešte pred predstavením odznela hláška " Toto nie je len smartfón", ale je a obyčajný, tuctový. Už vidím ako bude cena o pár mesiacov od začiatku predaja rapídne klesať. Pre mňa sklamanie. Najviac sa teším na S9 čo nového medzigeneračne prinesie a najmä na cenovku :) Zatiaľ som veľmi skeptický, no možno Samsung ešte niečím dokáže zaujať.
--
iPhone X
18/11/2017
Android Android
Cena 799. OnePlus 5T vo veľmi podobnej konfigurácií za 499. Neviem, tento model má nepresvedčil.
--
¯\_(ツ)_/¯
18/11/2017
iPad iPad
Už som čakal na túto recenziu :-). Bude aj videorecenzia?
21/11/2017
Windows Chrome
preco mam vzdy dojem ze fony.sk nemaju rady huawei?
21/11/2017
Android Chrome
Podľa čoho tak súdiš?
"raďy?"
--
lnk.sk/mM05
21/11/2017
Windows Chrome
nechce sa mi tu ist do detailov.... displej/baterka su spojite nadoby a prave to co robi huawei je spravna cesta. myslim ze si staci precitat recenziu na zive...
https://www.zive.sk/clanok/128820/test-huawei-mate-10-pro-bez-hanby-medzi-najlepsich/
21/11/2017
Android Chrome
Choď do detailov, ak sa pozrieš na fullHD a QHD tak vidíš rozdiel, tak ťažko sa dá označiť 1080 riadkov na displeji ako výhoda.
Ak máš IPS displej kde najväčšiu spotrebu má podsvietenie displeja tak je jedno aké máš rozlíšenie na spotrebu (displeja) to nemá vplyv
--
lnk.sk/mM05
21/11/2017
Windows Chrome
zacitujem z recenzie na zive.sk:

Šetrenie na viacerých frontoch: Na výdrž batérie má veľmi priaznivý vplyv použitie displeja bez zbytočne vysokého rozlíšenia. V prípade potreby si viete ešte rozlíšenie ešte znížiť na 1440 × 720 bodov, vtedy už je ale na šesťpalcovej uhlopriečke zobrazenie badateľne zrnité. Dostupné sú aj dva softvérové šetriace režimy.
21/11/2017
Windows Chrome
Dam 799 za telefon aby som na nom mal rozlisenie 1440x720.

pri usporiadani diamond pentile to je urcite vkusny esteticky zazitok

©gsmarena
obrazok
--
¯\_(ツ)_/¯
21/11/2017
Windows Chrome
wayne naozaj si ho nemusis kupovat, to nie je tak ze musis.... kazdy si kupujeme co chceme vies... a tiez si nastavujeme na mobile co chceme. napr. ani ja by som si nenastavil to nizsie rozlisenie... inak na tom obrazku co si pastol mas ine rozlisenie :-)
21/11/2017
Android Android
Ach jaj
--
¯\_(ツ)_/¯
21/11/2017
Windows Chrome
neviem ako teraz, ale zive.sk nevedeli robit poriadne recenzie, tak som to prestal citat, strata casu.
A ludia ti tu dobre hovoria - mimo toho ze pri dnesnych technologiach je rozdiel pri spotrebe fullHD vs. 2K displeja fakt minimalny, tak to rozlisenie je na takuto cenovu kategoriu ubohe. fullHD LCD na 5.5" je este celkom ok, na vyssej uhlopriecke uz celkom kompromis. Ale Pentile Amoled na 6.0", za takuto cenu? Hlavne pismo na webstrankach bude fakt paradne zrnite. A hej, mozno to tam nevidis, ale to neznamena, ze to nevidia ani ostatni
--
HTC 10 gunmetal gray; Xiaomi Mi A1 8.0.0
21/11/2017
Android Android
Ja mam FullHD Pentile Amoled mma na 5,5 palcoch a nejaku zrnitost tam nevidi. Ale neviem,moc sa tomu nerozumiem. Ale displej mi pride na OnePlus celkom podareny. Aj uhly aj citatelnost. Farby sa daju pekne doladit...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
21/11/2017
Windows Chrome
» oxy: Choď do detailov, ak sa pozrieš na fullHD a QHD tak vidíš rozdiel, tak ťažko sa dá označiť 1080 riadkov na displeji ako výhoda.
Ak máš IPS displej kde najväčšiu spotrebu má podsvietenie displeja tak je jedno aké máš rozlíšenie na spotrebu (displeja) to nemá vplyv
Trošku hlúposť si napísal... Spotreba displeja vzhľadom na rozlíšenie bude rovnaká ako pri OLEDE, tak pri LCD. Pretože aj keď je na OLEDoch pri vyššom rozlíšení viac bodov ktoré sú napájané, tak sú logicky pri rovnakej ulopriečke menšie, teda každý jeden bod má menšiu spotrebu.
21/11/2017
Android Chrome
Ani nie :) medzi konstrukcnou veľkosťou "ledky" a spotrebou je priama úmera? Uff
--
lnk.sk/mM05
22/11/2017
Windows Chrome
Nehovoríme o nejakej LEDke, ale konktrétne čipe LEDky. A áno, čím výkonnejší (svietivejší) tým je väčší. Ufff...
27/11/2017
Windows Chrome
pri tej cene a ked porovnam 3,55 jack a podporu pam. kariet nie je o čom a ON+ 5T je he best buy...
--
S7edge
30/11/2017
Windows Chrome
Nedávno som kúpil tento telefón. Som s ním v princípe spokojný, problém však je, že ak mám vloženú kartu operátora 4KA, častejšie sa stáva, že sa mi nevedia na telefón dovolať (odskúšané na 2 SIMkách). Ohlási sa ako nedostupný, pritom na telefóne ukazuje plný signál. Keď ja potrebujem zavolať, všetko funguje. Aj dáta v poriadku fungujú (aj počas "nedostupnosti"). Pri SIMkách iných operátorov som tento problém nezaznamenal (Orange, O2).
Na predchádzajúcom telefóne (Lenovo Vibe P1) som tento problém nemal.
Otázka znie - je to vadný kus telefónu? Alebo je to "zlá kombinácia" operátor - typ telefónu?
30/11/2017
Windows Chrome
Moze sa to stat. 4ka ma siet od ZTE. Keby bola od Huaweiu, vylucil by som taku moznost, ale takto sa to niekedy naozaj stat moze. Aj ked...Huawei tu ma normalnu zakladnu, aj testerov pred vstupom telefonov na trh. Bolo by zvlastne, keby toto prehliadli.
30/11/2017
Windows Chrome
to Richard: Má telefon LEd diodku na zmeskane udalosti? Casto sa stava ze niektore dnesne telefony to nemaju,alebo je dost nepouzitelna. Ked ano, tak: idú nastavit cez externe aplikacie ,ako napr. Light Flow rozne farebnosti zmeskanych udalostí? sms, hovor, viber... Je to funkčnéatd? Na Xperiach to defaultne moc neslo,ale externou apko uplne v pohode.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188