Diskusia k článku
11 dní
Windows Firefox
"Oba majú svoje plusy a mínusy, ale Apple je Apple." ... presne tak, takže si si odpovedal už v otázke. ;-)

ALE: ak vieš žiť aj s 5,5" displejom, tak rozhodne odporúčam iP6s Plus, nakoľko výdrž batérie je super (prekvapila ma).

Doteraz, čo som mal modely 4s, 5s, SE, ani jeden z nich nemal takú dobrú výdrž batérie ako 6sPlus. V texte pri iP6s článku píšu: "Horšie je to s výdržou na jedno nabitie. Počítajte s maximálne jednodennou výdržou." Takže asi by som pouvažoval nad iP6s+.

Ak máš strop cca 500 €, tak 6s+ asi nekúpiš (ani ja by som ho za tú cenu nekúpil), mne sa ho podarilo v akcii kúpiť za 539€ (16GB). Skús počkať na BlackFriday (24.11.2017)

P.S.: Mňa by zaujímal názor redaktorov Fony, ako by oni zoradili modely iPhone podľa dĺžky výdrže batérie na jedno dobitie podľa ich vlastných skúseností. Vopred vďaka.
--
♦ iPhone 6s Plus ♦ OT-1035D ♦ iPhone 4s ♦ iPhone 5s ♦ Nokia N82 ♦ SE Xperia SP (C5303) ♦ SE 750i ♦ Siemens ME45
11 dní
iPad iPad
Najlepšie zobrať obidva. Mne sa tiež páčia obidva operačné systémy. Každý z nich má dačo do seba. Ja používam iPhone 7 ako hlavný telefón,ale používam aj Galaxy S7...obidva nosím všade so sebou. Raz využívam ten,raz ten.
11 dní
Apple Mozilla
Manobb, za seba pomzem napisat, ze iP 6S Plus mi pri mojom pouzivani (hovory, sms, mail, web) vydrzal tak den a pol, iP 7 plus o nieco menej a iP X nabijam kazdy druhy den. Hry nehram, fotim obcas, na hudbu a navigaciu ho vyuzivam nepravidelne. Vydrz ma najvacsiu spomedzi iPhonov, co som mala.
11 dní
Apple Chrome
ja mam podobnu skusenost ako Lenka, 6s plus mal super vydrz, po roku s nim som presiel na 7 plus, u ktoreho som mal cca rovnaku vydrz no je mozne, ze bola o nieco mensia, aktualne mam iphone x a vydrz ma prijemne prekvapuje, dnes po 6 hodinach na obrazovke a 26 hodinach od nabijacky som mal 67 percent, teraz som nabil a uvidime kolko bude zajtra :)
9 dní
Apple Chrome
Ja mam 6S Plus a spomedzi iPhonov co som mal ma najlepsie vydrz, cize cca 1,5 dna. Ked sa mierne obmedzim (video, foto a navigacia) tak 2 dni v pohode a mam este tak 25% rezervu.
9 dní
Windows Firefox
Vem apple,Odemykani snimacem prstu na zadni strane u honoru je top neprakticke.V tomhle je ip lepsi.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188