Diskusia k článku
17/11/2017
Windows Chrome
Tieto vojny nemajú zmysel. Tiež som mal celú radu Galaxy od S2 a naposledy S8 čo bol tiež môj najväčší telefónny omyl, proste chyby ktoré som na tom telefóne našiel, boli pre mňa neospravedlniteľné tak som ho predal, kúpil si P10 a užíval si dvojsimkový telefón. Nato prišlo predstavenie Huawei Mate 10 a to som o ňom vážne premýsľal, no po zhliadnutí videí na YT mi prišlo že to je skoro rovnaký smartfón ako P10 takže prechod sa mi neoplatí a to veľké telo mi tiež až tak nevyhovovalo. Keďže mením smartfón často, tak ma narýchlo napadlo že by som zmigroval na IPhone X, keďže batéria a veľkosť displeja mi už konečne od značky Apple vyhovovali a tiež ma lákal nový systém a zmena z Androidu. Zatiaľ som mimoriadne spokojný a späť na Android by som sa nevrátil za žiadnu cenu. Nech si píše o FaceID kto chce čo chce, mne tento systém vyhovuje a považujem ho za veľmi rýchly a pohodlný. Batéria u X sa nedá porovnať so žiadnym Androidom ktorý som mal, ani v noci mi nemiznú percentá pri 100+ doinštalovaných aplikáciach. Oba systémy majú chyby no mne vyhovuje IOS najmä kvoli plynulosti vo veľkých aplikáciách a manažmentu batérie. Itunes na prenos súborov využívam minimálne, kúpil som si Apple Music a hudbu si priamo stiahnem vo vysokej kvalite bez toho že musím niečo hľadať a opakovane sťahovať z uložto, kvôli kvalite a podobne. Vlastne download manager na Androide som používal prioritne na hudbu, takže s náhradou appky na hudbu mi nechýba ani ten manager :) Ale každý má iné priority a potreby a nie každý chce za soft platiť, to chápem. Rýchlonabíjačku nemám, no ani mi nechýba. Telefón mi vydrží s prehľadom celý náročný deň a nabíjam vždy v noci.3,5mm Jack mi tiež nechýba, na svoje slúchadlá používam konvertor z balenia. Takže za mňa úplna spokojnosť, no cena 1200-1400€ mi tiež nepríde úplne vpohode :)
--
iPhone X
19/11/2017
Windows Chrome
Predám Apple iPhone X 256GB :o)
https://mobil.bazos.sk/inzerat/79507787/Apple-iPhone-X-256-GB-Vesmirne-sivy.php
--
Na predaj: Apple iPad 2017 128gb, strieborný. Úplne nový, krabica vo fólií.
25/11/2017
Windows Chrome
Matthew Moniz https://www.youtube.com/watch?v=B5CtpTWwU3c&t=159s :D
--
S6 edge+
10/12/2017
Android Android
Možno off Topic...ale počuli ste o možnom predstavení iphone XC ? Nejaka lacnejšia verzia klasickej x...nieco ako bol 5c...vraj by mal prísť o OLED displej a pravdepodobne bude tiež v polykarbonátovom tele s rôznymi farbami.
--
Samsung S7
10/12/2017
Android Android
5c bol omyl, ktory Apple uz nikdy nezopakuje. A nie, nepocul som o tom.
--
S6 edge+
10/12/2017
Windows Chrome
Iphone XC je blbosť. Ďalšie klasické iPhony majú prísť najskôr v septembri. Skôr by som očakával iPhone SE2 s LCD displejom na štýl iP X. Pochybujem že Apple predstaví ďalšie nové modely. Veď už teraz tu je 8, 8+, X to sú 3 typy a mal by pribudnúť ešte budúci rok SE. Iphone 8 plus by mal nahradiť budúci rok iPhone X+ (X2+?) a osmičku podobný model ako X len s lcd displejom. Nič viac by som neočakával. 5C bol podľa mňa tiež zbytočný model pre pár bohatších puberťákov.
--
iPhone X
10/12/2017
Android Android
Ja si tiež nemyslím že to je reálne...len som sa podelil s informáciou čo som dnes čítal
--
Samsung S7
11/12/2017
Windows Chrome
oni urcite jeden mobil predstavi, protoze by jim samsung vypalil rybnik s s9, ktera prijde velmi brzy. jako urcite to nebude plastove telo, ani maly, levny mobil. naopak bude to urcite extremne drahy a bezrameckovy a vykonny. to je muj odhad, C byl propadak a na SE je mala marze.
--
primary: s7 black
12/12/2017
Android Android
Zdravím.
Na aku sumu klesne cena iphone X 256gb ak ho rozbalim a poprípade ho týždeň budem používať a následne ho budem chcieť predať? Nevyznam sa v cene tychto zariadeni.
--
12/12/2017
Windows Chrome
objednaj ho z lubovolneho, ale kvalitneho eshopu. do 14 dni ho vratis bez udania dovodu a dostanes plnu sumu. na bazosi su inzeraty za 1290-1330, ale neviem odhadnut ci niekto ide na bazos s cielom vysolit cez 1000 eur...
--
¯\_(ツ)_/¯
12/12/2017
Windows Chrome
https://www.apple.com/cz/
34 490,00 Kč
--
primary: s7 black
12 dní
Android Android
Mám otázku. Môže sa iPhone X nabijat nabijackou ktorá podporuje quick charge 2.0 alebo 3.0 (2A)?
Bude sa rýchlejšie nabijat ako s jeho základnou v balení? Neposkodi táto nabíjačka telefón? Je vhodné nabijat takouto nabijackou?
--
12 dní
Android Android
Kazdy ti povie ze nabijat je najlepsie s adapterom v baleni aj s kablom
--
♦ LG V30 ♦ HTC One M9 ♦
12 dní
Windows Chrome
a ak sa baterka poskodi pri nabijani inou nabijackou nez je v baleni, taky telefon si nezasluzi nazyvat sa smartfon. Este aby si v dobe unifikovanych konektorov aj presny model kabla a nabijacky hladal...
--
HTC 10 gunmetal gray; Xiaomi Mi A1 8.0.0
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188