Diskusia k článku
13 dní
Windows Chrome
Risko...vyborna recenzia, to se povedlo, davam palec hore, no bodla by aj podrobnejsia videorecenzia - ta nebude? ci?
13 dní
Apple Chrome
ahojte, telefon mam v 256GB verzii a farbe silver, telefon je uzasny, prechadzal som prave ze ip 7 plus 128gb, ta pamat by mi plne postacovala no 64 je uz malo, zatial je to s vydrzou skor horsie ako pluskova verzia, no icloud mi uz druhy den nieco synchronizuje aj ked kapacitne je v telefone uz vsetko, uvidim ci sa to zmeni no ta vydrz je zatial jedina taka vec ktorej sa obavam
13 dní
Windows Chrome
Mne prave dnes dorazil 64GB silver a musim povedat ze je fantasticky. Moj druhy iphone je prave X a prvy bol 3G. Medzitym som vystriedal takmer vsetky modely galaxy od S2 az po S8 a skoncil u P10. Musim povedat ze zmena je to obrovska a k lepsiemu. Co vyzdvihnem je urcite IOS, narocne appky napr. facebook idu velmi plynulo s cim som mal problem na androide a aj so samsungom s8 ci s P10. Otvaranie velkych stranok s roznymi videami reklamami a podobne je ovela plynulejsie a nic neseka! Jednoducho super. FaceID je bomba, popravde tiez ako sa spomina v clanku bol som velmi skepticky po skusenostiach s Irisom v Samsungu, tu je Apple o miliard rokov dopredu. Pomaly uz ani nevnimam ze nejake FaceID existuje, zdvihnem mobil posuniem obrazovku a mobil je odomknuty! Dnes som to skusal uz minimalne 50x a ani raz nezlyhal. Fotoaparat je tiez super, detaily su uzasne. Co ma zaraza je fotoaparat v rezime 4:3, nie najpresnejsie opracovanie tela medzi displejom a ramom, adapter z lightning konektoru na 3,5mm jack ma extremne tenky kablik cize zivotnost asi nebude dlha, nepohodlny prenos suborov a extremne smyklave telo, dovolim si tvrdit ze vdaka tomu vystupku fotoaparatu je este smyklavejsie nez u S8. iOS si pamatam este z cias 3G ked to bol naozaj jednoduchy system no teraz je to doslova labyrint moznosti.
Inak v recenzii sa uvadza ze autor opisuje pismeno n pri prepinani aplikacii na predoslu - vobec to nie je nutne, staci ten spodny posuvnik len posuvat dolava a doprava. Zatial je pre mna iphone X obrovskym prekvapenim a este dodam k tej baterii, ze podla youtube testov vydrzi X dlhsie nez 8Plus.
--
Iphone X + Huawei P10
12 dní
Windows Chrome
Pekná recenzia, ale zaujala pasáž o kompromisoch, napr. samsung tichá reprodukcia zvuku. Neviem aká je v skutočnoti, ale výrez do obrazovky kôli kameráma neviem čomu všetkému mi príde ako horšie riešenie, následne otočenie objektívov na zadnej strane tak, že sa mobil bez obalu doslova hojdá, no neviem, neviem. Na youtube, čo som zatiaľ sledoval, odomykanie iris šlo rýchlejšie. Ja osobne preferujem odtlačok, ten tam pre istotu nieje vôbec. Uvidíme ako rýchlo zareagujú banky a ich smart-banking. Uznávam, je to technológiami prešpikovaný telefón, ale asi nie pre mňa.
12 dní
Windows Chrome
Iris je velmi nespolahlivy a pomaly oproti FacID takze neviem odkial beries tieto informacie. Vyskusaj to sam a uvidis. Vsetky bankove aplikacie ktore maju odtlacok funguju s FaceID, odskusane.
--
Iphone X + Huawei P10
12 dní
Apple Chrome
mozem potvrdit, po par dnoch si na touch id ani nespomeniem, je to rychle, funkcne, v akejkolvek tme bez problemov, zatial som spokojny
12 dní
Windows Chrome
https://www.youtube.com/watch?v=sI1YELmjh9g&t=607s
desiata minuta
12 dní
Windows Chrome
Dolezite je aj ci si naskenujes tvar spravne. Mne odomyka hned a nie az po 2 sekundach ako na videu. Naozaj ani pomaly neviem ze nejake faceID je a o bankovych aplikaciach ani nehovorim... nikde nemusim zadavat kody ani odtlacky, otvorim aplikaciu od banky (medzitym ma faceID identifikuje) a hned ako sa otvori apka som prihlaseny. Pohodlie pre mna 100%ne. Ak to niekomu funguje tak ako na tom videu, odporucam novy sken tvare, hlavne mat telefon pri skene tvare dolu a nie vo vyske kde je tvar.
--
Iphone X + Huawei P10
12 dní
Android Android
A nie je to 3D scan?
--
lnk.sk/mM05
12 dní
iPhone iPhone
Je. Tento telefón je úplne iná galaxia.
Pun intended.
--
¯\_(ツ)_/¯
11 dní
Windows Chrome
Je to 3D scan ale je lepsie ked sa nasnimas z toho uhlu z akeho budes aj telefon odomykat, cize zdola. Nemam s tymto rozpoznavanim ziadne problemy. Telefon mam odvcera, a po vyse 100 pokusoch ma nerozoznal 2x. A to ked ma nerozozna, staci kliknut na zrusit kod, zas swypnut hore a telefon je odomknuty, nic zdlhaveho ani zloziteho. Iris sa s tymto systemom neda porovnavat, tam treba zdvihat telefon do urciteho uhla a vzdialenosti, slnecne okuliare nefunguju, je to pomale a velmi to cloveka nervuje. Tu len chytis telefon, swypnes a pracujes.
--
Iphone X + Huawei P10
10 dní
Windows Firefox
Zeby bolo vymalovane?

https://www.youtube.com/watch?v=i4YQRLQVixM
--
Samsung S7 + Nokia C7
10 dní
Windows Chrome
Shaggy zas zbytocny hate. Kolko ludi ma doma 3D tlacieren a zistil si si kolko dni na to potrebovali k vyrobe? A moze vyrobit doma nieco podobne bezny clovek? Uzivaj si svoju S7 a nehejtuj :)
--
Iphone X + Huawei P10
10 dní
Windows Firefox
Dawis, shaggymu nestojis ani za odpoved. Uzivaj si zivota...
--
Samsung S7 + Nokia C7
9 dní
Android Android
Troll,co si mysli ze je "pupok sveta" nemusi predsa odpovedat ked nechce...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
9 dní
Windows Chrome
hlavne že sa ten technologický skvost nabíja tri hodiny. úžasná hodnota za mobil, ktorý stojí 1400. pridám otrasný výkroj, rámčeky tlsté ani svňa, slabá výdrž batérie, atď.
9 dní
Windows Chrome
:D:D:D strata casu nieco pisat. Toxicke deti su na kazdom fore.
--
Iphone X + Huawei P10
8 dní
Windows Chrome
A tak isto aj overhyped jablckari, ktori odmietaju uznat kazdu jednu chybu a slabu stranku ;)
--
S6 edge+
8 dní
Windows Chrome
celkom sranda ako sa rozchadzaju pocity majitelov s vysledkami realnych testov :)
https://www.youtube.com/watch?v=7H9pAn4Hl50
https://www.youtube.com/watch?v=RrJGC-EPVhU
https://www.youtube.com/watch?time_continue=352&v=mxHFt79Ykls

mne osobne je jedno kto si co kupi, mne sa len nepacia tvrdenia ako to je najlepsie najrychlejsie najspolahlivejsie....
ani VW nie je najspolahlivejsie auto :)
--
lnk.sk/mM05
8 dní
Windows Firefox
Celkom sranda, ako si tu zúfalci chodia liečiť svoju frustráciu zo života :)
Dobrí ste chlapci, najlepší.
--
Moja podstata vyplýva z mojho prirodzenia.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188