Diskusia k článku
16 dní
Windows Chrome
3T navysil cenu 3 o 70 eur. Ak 5T bude stat 569 / 629 eur, tak nie, dakujem pekne.
--
¯\_(ツ)_/¯
15 dní
Windows Chrome
5T bohuzial presunul citacku dozadu a zvacsil display (aspon podla doterajsich rumors), skoda. Hadam niekto prinesie nieco v style sharp aquos S2
15 dní
Apple Mozilla
Veď v takom štýle je Huawei Mate 10.
--
LG H818P _ _ _ Testing Moto G5 Plus
15 dní
Windows Chrome
Mate 10 je rovnako dost obrovsky, siroky a tazky, samozrejme boduje tou citackou pod displejom, ale nie je to tak ci tak moja sakla kavy :)
14 dní
Apple Mozilla
Obrovský u Mate 10 je displej, fon ani ne ;-))
Sharp Aquos S2 je super malinký (141.8 x 72mm) 5,5" palec s pomerom "na pol škody" 17:9. Super pamäte aj SoCs:
Snapdragon 630-64/4GB, S660 128/6GB
Je až neuveriteľné, že v Japonsku budú ceny od 300€
--
14 dní
Windows Chrome
Už aby sa u náš začal predávať aj ten Sharp. Ja nechápem momentálne ten trend, zväčšovania displeja do rovnakého tela. Tak tu zasa máme len hovadné tabletofóny.
14 dní
iPhone iPhone
Nehrozí. Skor by OEMs mohli začať kopírovať SHARP a nie Samsung :)
--
¯\_(ツ)_/¯
14 dní
Windows Firefox
tazko povedat ktora verzia je praktickejsia a lepsia na pouzivanie. osobne si myslim ze povodna idea samsungu S8 s citackou integrovanou v displeji je idealna. bohuzial vyzera to tak ze sme sa za rok nikam neposunuli a kedze sa iphone X odklonil od citacky uplne tak je dost mozne ze sa tejto technologie ani nedockame.
--
lnk.sk/mM05
11 dní
Windows Chrome
https://www.phonearena.com/news/OnePlus-5T-unboxing-video-leaks-ahead-of-official-announcement_id99748
Takze take prezlecene Oppo R11s so silnejsim hardwerom...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
11 dní
Android Android
Tak nejak dochádza chlapcom z op invencia :)
--
lnk.sk/mM05
10 dní
Apple Mozilla
Tak to sme hovorili už pri OP5. Minimum zmien proti OP 3T, veľký nárast ceny. Pojem flagship killer sa vytráca. Prvý One+ začínal na 269 eur za 16 GB a 299 eur za 64 GB. OP 2 na 339€. Teraz to bude cca 600€.
I keď dnes ma kamoš zabil, že OP5 kúpil na GB s kupónom za 330€. Som čumel..
--
10 dní
Windows Chrome
vsetko zdrazuje tak aj cinan si pyta viac
--
♦ HTC One (M9) ♦ HUAWEI Honor 6 dual sim (32GB,black) ♦
10 dní
Windows Firefox
mne skor vadi ze v cine akosi pozabudaju na "originalitu designu" vsetci chrlia desiatky identickych mobilov bez toho aby sa snazili byt trosku ini :/
--
lnk.sk/mM05
10 dní
Android Android
Áno na GB sa dal kúpim za 330..teraz je akurát akcia na 8gb verziu za cca 400 eur s kupónom
--
Iphone 6 plus
10 dní
Windows Chrome
to bol dobry nakup za 330€ OP5
--
♦ HTC One (M9) ♦ HUAWEI Honor 6 dual sim (32GB,black) ♦
10 dní
Android Opera
Oxy - čo by si navrhoval ? Nie každá firma si môže dovoliť míňať peniaze na vývoj "byť iný", LG G5 bola iná a ako to dopadlo :)
10 dní
Windows Chrome
myslim design. ak mala firma dokaze vyrobit nieco ako essential phone tak preco nie relativne bohaty cinan? ak sa snazi napr taka Nubia tak preco nie taka "šťuka v rybniku" ako op?
poloz si OP5 vedla S8 ..
--
lnk.sk/mM05
10 dní
Android Android
No,vyrobit je jedna vec a predat druha. Staci si pozriet predaje toho "slavneho" Essential Phonu a kazdy zisti ktora bije. Ani "otec Androidu" im nepomoze....
--
10 dní
Windows Chrome
truhlik co myslis kolko telefonov op predava? su to tisice alebo miliony?
--
lnk.sk/mM05
10 dní
9 dní
Android Android
Truhlik ta rano obuva. ;) Nikde som nepisal ze OP ich predava miliony. To je len vyplod z tvojej hlavicky.Ale je to urcite viac ako nejaky nepodareny "americky" paskvil. Len si ho pekne "uzivaj" a ospravedlnuj jeho nezaujem ostatnych. To ti bude ku stastiu stacit...
--
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188