Diskusia k článku
23/10
Windows Firefox
zdravim, nemali ste moznost vyskusat si tento fon?, hladam kvalitny displej+kvalitne stereo repro ktore smeruje priamo, myslite ze by to bola dobra kupa?, v akom stave je na takomto fone sk, cz preklad?
23/10
Windows Chrome
si kup Alcatel 5S ten ma azda najlepsie stereo a zvuk vobec
--
♦ HTC One (M9) ♦ HUAWEI Honor 6 dual sim (32GB,black) ♦
23/10
Android Android
Moja žena má Axon mini (ten model pred týmto) už skoro 2 roky. Parametre dobré, síce bez stereo repro ale podpora 0 bodov. Keby som ho vtedy nekúpil za dobrú cenu tak by som nad takým fonom ani nerozmýšľal. Skús alternatívy ako Ti radia.
23/10
Windows Firefox
fajn dik, co sa tyka toho alcatelu radsej by som bral 4s ale tam mi fest vadi zas velkost, kaslem na to, idem od toho axonu, caute
23/10
Android Android
Nightmare never tomu ze nejaký alcatel hra "najlepšie" :)
--
lnk.sk/mM05
30 dní
Windows Chrome
a ktory hra este lepsie?
--
30 dní
Windows Firefox
ked porovnam DTEK 60 (hudobny HW zhodny s idol 4s) tak ten hra o 2 kategorie horsie ako stara moto x style.
--
lnk.sk/mM05
30 dní
Windows Chrome
ako myslis DTEK 60 oproti Motorole? fuha
--
30 dní
Android Android
X Style hrala spolu s ZTE Axon 7 najlepsie. ZIADEN iny fon sa nechytal...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
30 dní
Windows Firefox
night ano moto x style vs. DTEK60 je jasne v prospech moto co sa kvality zvuku tyka (repro)
--
lnk.sk/mM05
30 dní
Windows Chrome
Knox ale ani HTC 10 nehra zle, ci ? Hlasitostou mozno nedotahuje na X Style, ale kvalitou urcite. A ani to, ze spodny reprak sice smeruje dole mi nikdy neprekazalo pri pocuvani.
--
HTC 10 gunmetal gray. Na predaj, info SS
30 dní
Windows Chrome
» Maxim: Knox ale ani HTC 10 nehra zle, ci ? Hlasitostou mozno nedotahuje na X Style, ale kvalitou urcite. A ani to, ze spodny reprak sice smeruje dole mi nikdy neprekazalo pri pocuvani.
*Neviem,mne ten zvuk prisiel plechovy a tichy.
Jeden z dovodov preco som "desiatku" predal.Umiestnenie na dolnej hrane mi nevadilo nikdy.Lepsie ako vzadu...
--
30 dní
Windows Chrome
HTC nehraju tiez zle len skor potichu
--
30 dní
Windows Chrome
ty si mal fakt to HTC nejake posahane :D

Uplne potichu to sice neni, ale bolo to slabsie ako Moto. Zalezi od zdroja, na YT vacsinou nemam problem, ale Google navigacia je len tak tak..
--
HTC 10 gunmetal gray. Na predaj, info SS
30 dní
Android Android
» Maxim: ty si mal fakt to HTC nejake posahane :D

Uplne potichu to sice neni, ale bolo to slabsie ako Moto. Zalezi od zdroja, na YT vacsinou nemam problem, ale Google navigacia je len tak tak..
Mozno smola na zly kus. Ale bol som hodne nespokojny. S OnePlus je to ina pesnicka.
--
30 dní
Windows Chrome
» Maxim: ty si mal fakt to HTC nejake posahane :D

no potichsie som myslel
--
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188