Diskusia k článku
23.10.2017
Android Android
No nie je to až taká super kúpa keď za 20 eur majú elektrický Wowstick h1. Síce bitov tam je polovica (12) ale úlohu splní možno lepšie ako manuálny.
23.10.2017
Windows Chrome
» tatko: No nie je to až taká super kúpa keď za 20 eur majú elektrický Wowstick h1. Síce bitov tam je polovica (12) ale úlohu splní možno lepšie ako manuálny.
Wowstick H1 je však vybavený len rôznymi veľkosťami krížových a plochých bitov, ktoré častokrát pri elektronike (najmä notebookoch) nebudú stačiť - používajú sa tam Torx skrutky.
23.10.2017
Android Android
Ja som len chcel poukázať že majú aj skrutkovač elektronický a za skoro zhodnú cenu. A bity sú v dnešnej dobe totálne spotrebný materiál. Btw oni predávajú aj sadu bitov zvlášť. Len by ma zaujímalo či majú zhodný nadstavec.
23.10.2017
Android Firefox
Poukázal si zle. Každému kto do jemnej techniky ako telefóny, notebooky pcha aku skrutkovače by som ruky polámal. To chce jemné a šetrne zaobchadzanie. Manuálna sada šetrí životné prostredie, neplytva batériami či elektrinou na nabíjanie batérií. Precvici ruku. Batéria vydrží aj tak pár hodín s poklesom kapacity klesá aj krutivy moment. A hľadať dodatočné bity aby mi vrcal motorček? Nie díky, radšej sadu všetko v jednom a budem mať pokoj. Bity totálne spotrebný materiál? Len pre hulvatov, čo sa nevedia chovať k veciam. Tak, nič mi nebolo, ale je mi lepšie. Tatko ak nemáš čo k téme, nič nepíš. Nás zaujíma konkrétne tento výrobok a nie alternatívy. Dik.
--
Moja podstata vyplýva z mojho prirodzenia.
23.10.2017
Windows Firefox
Ja by som zasa poukázal na to, že Rovnako ako plastové púzdro, aj hliníkový skrutkovač je magnetický.
23.10.2017
Windows Chrome
Tomas, dik za tip. Sice uz neskoro, kupil som taky tucny na 3 AAA baterie v OBI. Okrem elektroniky ho pouzivam na synove auta, ked je nejake rozbite ide do servisu :)

@tatko vyzera dobre
@deathwalker, a menej agresivne by to neslo?
@fonyboy to udrelo do oci aj mne ;)
--
¯\_(ツ)_/¯
23.10.2017
Windows Chrome
Sivé vnútro puzdro, v ktorom sú bity a skrutkovačov umiestnené, je z plastu. Vo svojom vnútri však má určite magnet, pretože ani bity, ani skrutkovač z neho nevypadnú, a to ani po obrátení dole hlavou. Skrutkovač má magnet na jednom konci, do ktorého sa násady pripájajú. Dúfam, že už je záhada plastového magnetického puzdra objasnená :)
23.10.2017
Windows Firefox
Sada s cca 45 bitmi sa da na Ali kupit aj za polovicu...

@Tomáš Brestovanský, minule som rozobral Thinkpad T430 do srobika (okrem dislepja) a stacili na to jeden-dva krizove hlavy. Skor mobily maju rozne nezmyselne hlavice...
--
Samsung S7 + Nokia C7
23.10.2017
Android Android
Vidíš, niekto odkrúti manuálne 3 ks skrutiek ( každá iný nadstavec) precvičí si jemnú motoriku. Ale kto potrebuje toho spraviť ppdstatne viac a rýchlejšie , nekritizuje. Facepalm za správanie niektorých diskutujúcich...
23.10.2017
Windows Chrome
» shaggy: Sada s cca 45 bitmi sa da na Ali kupit aj za polovicu...

@Tomáš Brestovanský, minule som rozobral Thinkpad T430 do srobika (okrem dislepja) a stacili na to jeden-dva krizove hlavy. Skor mobily maju rozne nezmyselne hlavice...
Thinkpady sú ako biznisové notebooky ľahko servisovateľné, preto majú krížové hlavy. Iné notebooky mávajú často skrutky T5.
24.10.2017
Windows Firefox
Pre vsetkych, je to znackova sada, xiaomi je uz v podstate znacka, WIHA je spickova nemecka firma takze bity robia oni pre xiaomi. je toluxusne balenie, Mozete si kupit za menej viac z ciny to je pravda, posluzi rovnako, aj ked kvalita a detailen prepracovanie bitov bude asi horsie.
Tych co radi kupuju elektronciky odpoad ako srackovy skrutkovac na baterky aby povololi 3-4 mm dlhe srobiky ani nekomentujem, Nic tym neurychlim ze pouzijem elektriky miesto rucneho pri takychto malych veciach. Ano pomozem si asi vo vyrobnej hale ale nie na domace pouzitie. Vcera som rozoberal telefon, tu mala skutku povolim skrtkovacom ked potocim rukovat medzi prstami za sekundu. Fakt si tieto mudrosti nechajte
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188