Diskusia k článku
22.10.2017
Android Android
P10 plus. Ma IPS displej, citacku vpredu a systemove tlacidla mimo displej.
22.10.2017
Android Android
Jednoznačne Samsung Galaxy S8.
--
Samsung Galaxy S9 256GB, Apple iPhone X 256GB, Apple iPad 128GB, Samsung Galaxy S8 64GB
22.10.2017
iPad iPad
Fíha,tak toto je riadna dilema!priznam sa,že medzi týmito dvoma telefónmi by som sa tiež nevedel rozhodnúť. Obidva mobily sú špičkové.
22.10.2017
Android Android
Mám rád obidve tieto značky, tak nejak medzi nimi striedam. P10 má že vraj dosť zlú oleofóbnu vrstvu. Ja mám huawei mate 9 a tam je ten problém rovnaký, hneď sú na displeji vidieť otlačky prstov a ťažko sa utierajú pri tom som mal pred tým aj huawei P9 a tam taký problém nebol. Teraz som si kúpil samsung galaxy note 8(pre rokom chvíľu note 7) a tam je tá oleofóbna vrstva perfektná, otlačky nie sú až tak vidieť a keď už, tak ich lahko utreš. Toto by som bral tiež do úvahy.
22.10.2017
Windows Chrome
U mna jasna volba - ani jeden, cakam na ten pravy a to je jedine iPhone X . Samsung nemusim od cias Note II, Huawei P9 mam teraz a aj ked so vsetkych androidnych telefonov co som mala je najlepsi, tak Android pouzivat dalej nechcem a nebudem uz ani omylom, ale je to vec nazoru. Niekomu vadi zase iOS, a tak je to spravne, vzdy ma byt z coho vyberat.
22.10.2017
Windows Chrome
iPhone X este ani nevysiel a uz vies, ze je najlepsi. Klasika.
--
6T
22.10.2017
Windows Chrome
Iphone x už vyšiel :) No ešte ho nepredávajú... Ale je to obyčajné predražené h***o... Môj favorit je LG V30 či OnePlus5
--
#Lgg3 :P
22.10.2017
Windows Chrome
Jednoznačne Huawei. Ako bývalý majiteľ 3 Samsungov hovorím, že prostredie je asi najotravnejšie zo všetkých, veľmi veľa predinštalovaných blbostí. Foťák nemá lepší, vedie jedine vo vodeodolnosti a lepším jasom displeja. Prešiel som na Huawei, aj keď s počiatočnou nedôverou. Neľutujem vôbec, prostredie EMUI je veľmi dobre odladené a rýchle. iPhone X by som nechcel ani zadarmo, uzavretý systém, cena a absencia pamäťových kariet. Choď do Huawei, neoľutuješ ;) A ak hľadáš alternatívu, tak ako povedal Roman98, LGV30 je tiež fajn telefón. OP5 by som tento rok nekupoval a počkal na OP6.
--
Huawei P10 Plus, Samsung Galaxy Note 3
23.10.2017
Android Android
Nadstavba Huaweie je stejně přeplácaná jako u Samsungu, ideální je smartphone s Pure Androidem :)
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky
Dilema: Ronn "IP53 nie 57" (dnes 19:53)
Dilema: Patriksge1 "asi p20" (dnes 12:24)

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188