Diskusia k článku
14 dní
Android Android
Iphone 8 Plus=parodia na telefon.
Uz pomaly zhanam V30. Zrejme najmensi a najlahsi 6 palcovy fon na trhu. To bude parada... ;)
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus3.
14 dní
Android Android
Chlapec sa rozhoduje medzi dvomi telefonmi s iOS a vy mu tlacite Android :)))

Nokia uz nie je Nokiou akou bola pred x rokmi. Mobilnu diviziu kupil Microsoft, ktory mal dva roky licenciu aj na samotny nazov Nokia (potom pouzival Lumia). Nokiu ako znacku pouziva HMD Global (niektori byvali zamestnanci Nokie) a ten svoje mobily nechava vyrabat v Cine. Mobilna divizia Nokie zaspala dobu, podobne ako Siemens, Alcatel, Ericsson atd. Teraz zaspava Sony a HTC a z cervenych cisel sa snazi dostat LG.
Apple je uplne niekde inde a z mobilnych znaciek ma stale najvacsie zisky (aj ked je v predajoch treti).
A niekto mimo misu pise ako sa tesi ze mu tato kupi novy mobil :)))
--
LG G6
14 dní
Windows Chrome
» Ronn: Chlapec sa rozhoduje medzi dvomi telefonmi s iOS a vy mu tlacite Android :)))

Nokia uz nie je Nokiou akou bola pred x rokmi. Mobilnu diviziu kupil Microsoft, ktory mal dva roky licenciu aj na samotny nazov Nokia (potom pouzival Lumia). Nokiu ako znacku pouziva HMD Global (niektori byvali zamestnanci Nokie) a ten svoje mobily nechava vyrabat v Cine. Mobilna divizia Nokie zaspala dobu, podobne ako Siemens, Alcatel, Ericsson atd. Teraz zaspava Sony a HTC a z cervenych cisel sa snazi dostat LG.
Apple je uplne niekde inde a z mobilnych znaciek ma stale najvacsie zisky (aj ked je v predajoch treti).
jenom popisujeme realnej stav věci, ja jsem se jabka musel zbavit po updatu na ios 11, jejich updaty jsou doslova katastrofa, dokazuji to i průzkumy, ze cimdalmin lidi updatuje na nejnovejsi os. je to kazdej rok dokola, porad vydavaji software s bugama. zacalo to na IOS 10. v IOS 11 presli na 64bit aps, jenze aplikace nikdo nepredelal, no tak nefunguji, nemluvim o tom, jak 11 zere baterky.
--
primary: s7 black
14 dní
Android Android
Ludia, mám Apple iPad 2017 (5.generacia). Neviete ako na tomto funguje ios 11? Je to v pohode či horšie ako s ios 10? Nedočítali ste sa niečo?
--
Na predaj: Apple iPad 2017 128gb, strieborný. Úplne nový, krabica vo fólií.
14 dní
Android Android
Ja mám ipad mini 2 s Retina displejom a funguje normálne...
--
¯\_(ツ)_/¯
14 dní
Windows Chrome
» Ronn: Chlapec sa rozhoduje medzi dvomi telefonmi s iOS a vy mu tlacite Android :)))

Tak tomu ver ze mi ho Tatko kupi.A k tomu este Iphonik X.Aby taki zebraci ako si TY,pukli zavistou... :D.
--
14 dní
Android Opera
Vau, :D slovenska mentalita ma nikdy neprestane udivovať :D
13 dní
Android Android
Knoxvillko to ti tatino nekupi, zas si nefandi :))) Ale skus sa tesit aj v dalsich temach. Dve su malo :)))
--
LG G6
13 dní
Android Android
» Ronn: Knoxvillko to ti tatino nekupi, zas si nefandi :))) Ale skus sa tesit aj v dalsich temach. Dve su malo :)))
Ja sa mozem tesit v kolkych temach budem len chciet. A Zebrak ako TY s tym nic neurobi. To je na tom najlepsie... :)
--
13 dní
Android Android
Uz dajte domu "inteligentovi" ban.
O telefónoch vie prd, (vieme svoje ;) )uráža tu ľudí a pritom sám má holu rit..
--
goo.gl/qXHfRf
13 dní
Android Android
No Maros,si sa ukazal veru. Smutne od Teba.. :(
--
13 dní
Android Android
Ty sa uvedom co tu predvadzas!!
--
goo.gl/qXHfRf
13 dní
Android Android
Pripomenulo mi to stenlyho. LuL.
Je tu medzi nami či to už vzdal?

Ako ios 11 funguje na tabletoch? Mám na ipad 2017 ho inštalovať, či mám nechať ios 10?
--
13 dní
Android Android
Nainstaluj, najnovsi update iOS prinesie kopu novych smajlikov :D Lebo to sa zda teraz ako priorita pre Apple :D
--
S6 edge+
13 dní
Android Android
Smajlika pošlem 1x za deň. Ten ma nezaujíma.
Ale veľmi ma láka ta časť updatu zameraná na tablety a ich funkcionalitu, lebo až š ňou prichádza ako tak viac plnohodnotná práca š tabletom pre mňa.
--
13 dní
Windows Chrome
Ako som pisal inde, mam ipad mini 2 a funguje mi iOS 11 spokojne. No je aj trochu otravny, dock je plavajuci, ukladaju sa don posledne ulohy, ak to povolis a pri skrolovani zo spodnej strany sa vysuva pri vychodzich nastaveniach. Ide to zmenit, musis ale tablet trochu konfigurovat!

Na druhej strane, je to celkom prijemna zmena, najdes okolo toho plno videi na youtube.

Ale mozes sa pre istotu este raz opytat, mozno ti teraz niekto odpovie konecne.
--
¯\_(ツ)_/¯
12 dní
iPhone iPhone
Kurna aj s 11-kou, zas to zamrzlo... :-(
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188