Diskusia k článku
4/10/2017
Android Android
Dxomark 98 bodov,pomaly im dochadza stupnica. Som zvedavy co bude o rok... :)
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
5/10/2017
Apple Mozilla
Heh, to už je tretí najlepší fotomobil behom týždňa :D
A recenzie už rovno vychádzajú v momente predstavenia, aby TS mohla obsahovať reklamu na DxOMark.
To je tak naivne priehľadné..
--
LG H818P _ _ _ Testing LG X Fast
5/10/2017
Windows Chrome
ved to je normalne ze recenzie vychadzaju v momente predstavenia. ved je nejake NDA. velke weby uz maju "hardware" dopredu a potoms a pusti recenzia ked prijde datum.
5/10/2017
Apple Mozilla
Ja o koze, ty o voze..
Ja píšem o "továrni na peniaze" DxOMark.
Poprosím príklady, keď je v tlačovej správe uvedené hodnotenie GSMArena, androidauthority, theverge..
Toto je prvá 'lastovička' aj čo sa týka hodnotenia foťáku. Apple ani Samsung to až takto marketingovo nepovýšili s DxOMark na novú úroveň.
To, že majú veľké weby HW dopredu všetci vieme. Maximálne však v deň predstavenia vydajú 'first look' 'hands on' 'preview'
--
LG H818P _ _ _ Testing LG X Fast
5/10/2017
Windows Firefox
za tie peniaze, by som rozhodne isiel do Samsung Note 8, alebo pre male usetrenie Huawei Mate 10
5/10/2017
Android Android
Mňa nadchol, bral by som ho. Len tu je to s dostupnosťou dosť na...
--
¯\_(ツ)_/¯
5/10/2017
Windows Chrome
Za mna urcite ano, very najs
5/10/2017
Windows Firefox
nerozumiem preco to nedokazu dat do tela V30?! mohol by to byt "dokonaly" telefon.
157.9 x 76.7 x 7.9 mm 175 g vs. 151.7 x 75.4 x 7.4 mm 158 g
--
lnk.sk/mM05
5/10/2017
Windows Chrome
moze to byt kvoli reprakom? ma 1 hore 1 dole a tiez zaberaju miesto vnutri zariadenia. Jemne ma irituju tie oble hrany.. v rohoch aj na kraji zariadenia.. ale aj tak sa mi celkom paci. hlavne kvoli tym repro. To by jeden ozelel aj ten jack, hudba sa da sypat aj cez bluetooth.
--
¯\_(ツ)_/¯
5/10/2017
Windows Firefox
povedal by som ze jack zaberie viac miesta ako repro, navyse co ta sirka?! :(
--
lnk.sk/mM05
5/10/2017
Android Android
Ten nesumerny vrch a spodok na prednej strane cisty grc. A aj tie rozmery v porovnani s V30 su uz dost. Stereorepro su fajn,ale radsej mensie rozmery a vaha a len jeden reprak dole,povedali si asi uz LG. A ja suhlasim...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
5/10/2017
Windows Chrome
939€ za základný model je už vtip. Ak sa to pokazí deň po záruke ani nezoženiete náhradný diel a môžete tento fón vyhodiť :D Dizajn nič moc. Pamätám sa ešte ako prvé smartfóny od google boli cenove dostupné pre všetkých a to bola tá správna cesta. No Google sa za každú cenu snaží byť Applom, lenže ten má vymakaný dizajn, stratégiu a svojím spôsobom je vďaka IOS jedinečný a teraz otázka: Čo jedinečného ponúka tento Pixel 2xl?. U Android zariadení je obrovská konkurencia a toto za 939€...no neviem kto si to kúpi, ak by bola cena za tento model 599€ nemám výhrady (ak porovnávam dizajn vs materiály vs funkcie vs čo ponúkajú ostatné značky). Ja čakám na predstavenie Mate 10.
--
iPhone X
6/10/2017
Linux Chrome
Nemecky Google Store

//tak to nevidno poriadne, ale 128GB +110€, Ships in 5-6 weeks. Maly zacina za 799€, z XL je +140€.

obrazok
--
¯\_(ツ)_/¯
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188