Diskusia k článku
16 dní
iPad iPad
Konecne som sa dostal k normalnemu testu SGN8. A som trochu prekvapeny z Richardovho vyjadrenia o "bohovskom makre". Nech skusam ako skusam, zatial najlepsie makto robi stale Allview P8 Energy. Nehovoriac o takmer nefunkcnom focus peakingu pri makre. Pri foteni sceny focus peaking funguje dobre, ale pri makre ako keby nebol. Tu by si mal Samsung brat priklad od Nubie alebo LG.
15 dní
Android Android
Sak na macro máš promode s manualnim ostrenim
--
primary: s7 black
14 dní
Windows Chrome
Ano, veď o tom hovorím. Dáš si Pro Mode, macro, no a focus peaking nikde. žiadne zvýraznenia hrán, nič. Väčšinou to skúšam na svojich pľuzgieroch na rukách, kde je tých hrán dosť.
14 dní
Windows Chrome
jo chápu, docela by se hodilo nejaky zvyrazneni hrany, dost tezko se potom preostruje, nejlepší je asi nechat zaostreny na nejakou pevnou vzdalenost a telefon přibližovat oddalovat, ale když se zadari, tak jsou makra top, mimochodem zrovna v makru mi prisel iphone lepsi, u notu jsou tam odlesky svetla v listech kvetiny, taky jde videt, ze mobil ma tendenci trosku prepalovat.
--
primary: s7 black
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188