Diskusia k článku
7/10/2017
iPad iPad
Konecne som sa dostal k normalnemu testu SGN8. A som trochu prekvapeny z Richardovho vyjadrenia o "bohovskom makre". Nech skusam ako skusam, zatial najlepsie makto robi stale Allview P8 Energy. Nehovoriac o takmer nefunkcnom focus peakingu pri makre. Pri foteni sceny focus peaking funguje dobre, ale pri makre ako keby nebol. Tu by si mal Samsung brat priklad od Nubie alebo LG.
7/10/2017
Android Android
Sak na macro máš promode s manualnim ostrenim
--
s7 edge black
9/10/2017
Windows Chrome
Ano, veď o tom hovorím. Dáš si Pro Mode, macro, no a focus peaking nikde. žiadne zvýraznenia hrán, nič. Väčšinou to skúšam na svojich pľuzgieroch na rukách, kde je tých hrán dosť.
9/10/2017
Windows Chrome
jo chápu, docela by se hodilo nejaky zvyrazneni hrany, dost tezko se potom preostruje, nejlepší je asi nechat zaostreny na nejakou pevnou vzdalenost a telefon přibližovat oddalovat, ale když se zadari, tak jsou makra top, mimochodem zrovna v makru mi prisel iphone lepsi, u notu jsou tam odlesky svetla v listech kvetiny, taky jde videt, ze mobil ma tendenci trosku prepalovat.
--
s7 edge black
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188