Diskusia k článku
30.9.2017
Linux Chrome
fantázia. 11/10.
--
¯\_(ツ)_/¯
30.9.2017
Linux Chrome
Tiez som toho nazoru proste fantazia
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
30.9.2017
Windows Firefox
Uz ani zrkadlovku netreba so sebou brat na vylety...
30.9.2017
Apple Mozilla
No taak, viem, že sa tešíte na Note 8 a ste plný očakávania. Ale takéto superlatívy zo 1.44MP záberov?
Tu skôr ide o reportáž z Islandu.
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
30.9.2017
Linux Chrome
Presne metal. O reportaz, o krajinu, o zazitok, o zaner, ktory sa tu objavuje sporadicky. Vsetko to zdokumentovat iba telefonom bez nejakych vyraznych expozicnych kiksov, tak ja som v noci to cele zlhtol za par minut. Nieco ako to gopro6 promo video, tiez som ho videl uz asi 5x :)
--
¯\_(ツ)_/¯
30.9.2017
Windows Chrome
Bežné fotografie :/ Nič skvelé na tom nevidím. Som viac zvedavý na LG V30.
--
#Lgg3 :P
30.9.2017
Android Android
Urcite sa nebude vymykat ani V30. Samsung, Apple a dalsi uz dlho davaju do vlakovych lodi tie najlepsie fotaky. Videl som porovnanie videii kamery RED s V30. Zabery boli porovnatelne video vyzeralo super, ale boli za nimi profici a postproces, pri takom porovnani by obstali aj ine znacky, rovnako ako fotenie s Note na Islande, co sa teda tesim a mohli by sa inspirovat aj ine znacky ;)
--
LG G6
30.9.2017
Windows Chrome
» Roman98: Bežné fotografie :/ Nič skvelé na tom nevidím. Som viac zvedavý na LG V30.
nic skvele? kamo, ty fotky jsou absolutni spicka, uvedom si, ze to bylo foceny mobilem a ze svetelny podmínky tam jsou opravdu "hodne divoky". muzes nekdy zkusit vyfotit krajinku mobilem, uvidíš co ti vyleze za "odpad". komunita LG na fony SK je silna, ale LG se na note nechyta aktualne s zadnym mobilem, nebo si porovnej nocni snímky z g6, v10, takovyhle fotky nedostanes pomalu ani z proficompactu.
30.9.2017
Android Android
Ondro odpad vylezie aj tomu kto foti krajinku fullframe zrkadlovkou a nevie o foteni nic. Silno zalezi na tom, kto stoji za fotakom. Ale pravda je ze G6 ma slabsi fotak ako Samsungy S8 a Note8, ale nie tak aby z toho liezol "odpad".

Inak otazka na Fony.sk: kde je exif fotografii? Pri ostatnych clankoch takto foti... exif nechyba. Cez aky postproces prechadzali?
--
LG G6
30.9.2017
Apple Mozilla
Ronn, je to preto, ze pri zmensovani fotiek sa neuklada exif. V ostatnych clankoch Takto foti su originaly.
30.9.2017
Windows Chrome
v plnym rozliseni to musi byt palba, by me zajímalo jestli si ho Richard koupil, nebo ceka na iphone X?
Ronn: uvidime co v30.
30.9.2017
Android Android
Krása.
1.10.2017
Windows Firefox
Samsungy mali vzdy najlepsie foto, tu im nik nekonkuruje
1.10.2017
Android Android
Nemali vzdy najlepsie foto a konkuruje im iPhone, Pixel, HTC

Lenka je to mozne aby som sa nedostal k exifom z Note 8 na slovenskych tech weboch? Co vam to dal Samsung za podmienky?
--
LG G6
1.10.2017
Windows Chrome
No tak pecka krása hotový fotografovia a nie len novinári :) najlepší a najúžasnejší web o mobiloch. Ste proste topka 15 z 10 bodov za všetko :) :)
1.10.2017
Apple Mozilla
Ronn, ved pozri foto v nasom clanku: http://www.fony.sk/clanky/13058-takto-foti-samsung-galaxy-note-8
Tam zobrazuje exif, pretoze su v plnom rozliseni, bez uprav.
1.10.2017
Android Android
Diky, som si nevsimol, som tu len kratko :)))
--
LG G6
1.10.2017
Windows Chrome
V pohode, novacikom vzdy radi poradime. :-D
6.10.2017
Windows Chrome
Neviete, kedy Vám príde V30ka do redakcie? :/
--
#Lgg3 :P
6.10.2017
Apple Mozilla
nie. ani ci vobec.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188