Diskusia k článku
4.1.
Windows Firefox
Hmm. Trollom ma ešte nik nenazval, si prvý.
Jemu sa to stalo v dobe, keď na otvorenie sporu bol limit 45 kalendárnych dní od nákupu.
180 dní je super správa. Ďakujem za informáciu.
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
4.1.
Android Android
Prepáč bolo to v rýchlosti ale nemyslel som to zle. Tých 180 dni tam je odkedy nakupujem na ebay a to je rok 2007.
5.1.
Windows Firefox
pardon, teraz trollíš trošku ty.
zaujímalo ma kedy tá zmena nastala.
bolo to 17. júna 2014:
https://www.paypal-community.com/t5/Selling-on-eBay/180-days-now-for-opening-a-claim-Is-that-true/td-p/829312?profile.language=en-gb
--
5.1.
Android Android
Uznávam máš pravdu. Ale ten tvoj kamoš nemohol kúpiť ten mobil cez GB pred rokom 2014 ako tvrdis lebo vtedy GB neexistoval.
5.1.
Windows Firefox
Jo v 2016. Tiež nevedel od tej zvýšenej lehote (v podstate nevedel o žiadnej). smolka..
--
5.1.
iPhone iPhone
UPDATE, dnes 5.1.2018 mi bol doručený Vacuum Cleaner (objednaný 12.1.2017)...
rýchle postrehy:
Povedal by som, že má veľmi dobré vyhotovenie, plasty vyzerajú naozaj kvalitne, dock je mohutný a vysávač nemal problém sa doňho zadockovať
5.1.
Android Android
Nie 1.12.2017?
--
♦ LG V30 ♦ HTC One M9 ♦
5.1.
iPad iPad
Prepáč, moja chyba... objednaný 12.11.2017
Ďakujem
8.1.
Windows Chrome
Ahojte,
Tomáš v recenzii píše o možnosti výmeny bočnej kefy za kefu s viacerými štetinami. Máta niekto takúto kefu nainštalovanú? Hľadal som rôzne po internete, ale našiel som len kefu s dlhšími, avšak nie viacerými štetinami. Inak vysávač sa nedá hodnotiť inak ako na 100 % :)
Jedinú komplikáciu mám s barovými stoličkami, ktoré majú stojan okrúhleho kónického tvaru a vysávač na ne vyjde, avšak sa na nich zasekne. Riešením by bolo možno Xiaomi magnetic wall tape, ktorým by som oblepil stojan
8.1.
Windows Chrome
» bavorak6969: Ahojte,
Tomáš v recenzii píše o možnosti výmeny bočnej kefy za kefu s viacerými štetinami. Máta niekto takúto kefu nainštalovanú? Hľadal som rôzne po internete, ale našiel som len kefu s dlhšími, avšak nie viacerými štetinami. Inak vysávač sa nedá hodnotiť inak ako na 100 % :)
Jedinú komplikáciu mám s barovými stoličkami, ktoré majú stojan okrúhleho kónického tvaru a vysávač na ne vyjde, avšak sa na nich zasekne. Riešením by bolo možno Xiaomi magnetic wall tape, ktorým by som oblepil stojan
Ahoj,

ja som si zaobstaral túto kefu:
https://www.aliexpress.com/item/1pcs-Side-Brush-6-Armed-for-iRobot-Roomba-500-600-700-Vacuum-Cleaners-for-iRobot-Roomba/32733228844.html

Čo sa týka stoličiek, stačiť by mala aj 3M magnetická páska.
9.1.
Apple Chrome
Ahojte, uvažujem nad tým gearbestom a roborockom S50, ale chcem sa spýtať ,či je tam 12 mesačná medzinárodná záruka ?? Alebo to potom musím poslať poštou ??? V Bratislave nám otvorili Xiaomi obchod tak či to môžem reklamovať u nich ???
9.1.
Apple Chrome
Tomáš kedy bude recenzia na S50 ?? Už na to dlho čakám :) Rozmýšľam či kúpiť prvú,alebo druhú generáciu ...
12.1.
Apple Mozilla
No co povedat. Nakoniec prisiel. Neuveritelne sa stalo skutocnostou. Trvalo to len 72 dni ... Ale bez dodanenia najlepsim mi_ni_strom fi_nan_cii Europy!
Napodiv vysava aj bez sparovania s apkou. Chvilu mi tvrvalo pochopit (a nielen mne), ze fakt treba zvolit iny region ako aplikaciou dokonca doporucovany region Europa. Potom sa objavi aj spravny produkt. Prve skusenosti su dobre, hrabe sa aj tam kam by nemusel. A aj vidi tam, kde nebol ... Fakt beha systematicky. A pocit, ze ste kupili dobry produkt, vo vas vyvola plny zasobnik smetia. Tak uvidime, ci si budeme rozumiet.
12.1.
Windows Chrome
Objednal som Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner 19.11.2017 na základe recenzie Tomáša, dnes 12.01.2018 prišiel bez problémov. Viete mi poradiť kde stiahnuť manual? prišiel len leeflet v čínštine. Ďakujem.
12.1.
Android Android
Manuál je v aplikácii.
13.1.
Android Android
Prosím vás, poradíte mi, kde nájdem tie zľavové kódy? Chcela by som si kúpiť Roborock S50.
14.1.
Windows Chrome
» Ma3nka: Prosím vás, poradíte mi, kde nájdem tie zľavové kódy? Chcela by som si kúpiť Roborock S50.
Zľavové kupóny nájdeš na konci recenzie alebo v samostatných PR článkoch.
Recenzia Roborock S50 ešte nie je hotová, posnažím sa zohnať dobrý kupón keď vyjde.

Momentálne je toto najlepší kupón na Gearbest

link: https://www.gearbest.com/robot-vacuum/pp_895577.html?wid=21&lkid=12686235
kupón: NEWXMVCM
cena: 380 € vrátane EU Express
18.1.
Android Android
» Tomáš Brestovanský: Zľavové kupóny nájdeš na konci recenzie alebo v samostatných PR článkoch.
Recenzia Roborock S50 ešte nie je hotová, posnažím sa zohnať dobrý kupón keď vyjde.

Momentálne je toto najlepší kupón na Gearbest

link: https://www.gearbest.com/robot-vacuum/pp_895577.html?wid=21&lkid=12686235
kupón: NEWXMVCM
cena: 380 € vrátane EU Express
Ďakujem veľmi pekne.
Keďže som si neskoro všimla tvoj komentár, tak už kupón nefungoval.
Budem čakať na recenziu.
21.1.
Windows Chrome
Opakovane som povysával byt Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner a som skutočne nadšený. Aj keď som sa v mladosti venoval robotike, praktické výsledky ma skutočne prekvapili. Komplikovaný byt 4 izby so šatníkmi + kuchyňa + kúpelňa + 2 chodby spolu cca 150m2 s nábytkom, stolmi, kreslami a množstvom kvetov na podlahe vysavač s prehľadom "zmapoval" a perfektne povysával za cca 2 hodiny na jedno nabytie akumulátoru, vykázal 98m2 vysatej plochy bez jediného zaváhania. Aj keď bol byt deň predtým vysatý a dlažba umytá, zozbieral 1,5 zásobníka smetí. Bodaj by aj nie keď povymetal pod gaučom o pod postelami. Byt je síce pre vysavač "ideálny": všetko v jednej rovine bez prahov a všade je dlažba, ale aj tak pomedzi všetky domáce "krámy": KLOBÚK DOLE!
21.1.
Windows Chrome
Ďakujem Tomášovi za skutočne perfektnú a reálnu recenziu a info.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188