Diskusia k článku
8/11
Apple Mozilla
Dobry vecer, je ponukany kupon na zlavu este aktivny? Dakujem
8/11
Apple Mozilla
Dobry vecer este raz. Uz som zistil, ze je kupon aktivny, teda to aspon tak vyzera, ale pri dokonceni objednavky uctuje shipping 16,19 Eur cez EU Express. Vysavac je v cene 224,17 Eur, celkova hodnota objednavky je potom aj s dopravou 240,36 Eur. Ako to je? Nemala by byt doprava zdarma? Doslo k nejakej zmene? Dakujem vopred za informaciu.
8/11
Windows Chrome
» Vinco03: Dobry vecer este raz. Uz som zistil, ze je kupon aktivny, teda to aspon tak vyzera, ale pri dokonceni objednavky uctuje shipping 16,19 Eur cez EU Express. Vysavac je v cene 224,17 Eur, celkova hodnota objednavky je potom aj s dopravou 240,36 Eur. Ako to je? Nemala by byt doprava zdarma? Doslo k nejakej zmene? Dakujem vopred za informaciu.
Ahoj Vinco03, situáciu som preveril, kupón funguje, doprava ale zdražela o 2 € a celková cena je 240 €, tak ako píšeš. Ze EU Express sa vždy doplácalo.
8/11
Windows Chrome
Vinco03: Za dovoz sa plati cez EU expres. Z Ciny priamo mas Free. Ako to je prosim stym rezimom spanku ? Mam ho odpojeny od dock stanice aby setril bateriu a bol v spanku pripraveny. Po cca 24 hodinach vypne automaticky aj rezim spanku .Na dock stanici predpokladam, ze ostane v spanku stale po nabiti a bude sa pomalicky dobijat, ale moze byt ,ze tiez vypne po urcitom case. Casom sa vsetko ukaze.Ale dik za rady a poznatky...
8/11
Windows Chrome
» Hugo: Vinco03: Za dovoz sa plati cez EU expres. Z Ciny priamo mas Free. Ako to je prosim stym rezimom spanku ? Mam ho odpojeny od dock stanice aby setril bateriu a bol v spanku pripraveny. Po cca 24 hodinach vypne automaticky aj rezim spanku .Na dock stanici predpokladam, ze ostane v spanku stale po nabiti a bude sa pomalicky dobijat, ale moze byt ,ze tiez vypne po urcitom case. Casom sa vsetko ukaze.Ale dik za rady a poznatky...
Hugo: Ja ho mám stále pripojený k stanici. Keď som ho nechal pár dní odpojený, vybil sa. Niekde v návode som aj čítal, že by mal byť stále pripojený, tak som sa zariadil tak
9/11
iPhone iPhone
Aj iRobot sa do pár dní mimo stanice vybije. Mám ho preto stále na nabíjačke.
9/11
Windows Chrome
Dakujem za rady pani. Co viem, tak skoro kazdy zhana do 2 rokov baterie do rob.vysavacov. A ked na dock stanici je stale v poh.rezime tak ho musi postumne dobijat a ta bateria nemoze dlho vydrzat. Ale da sa bez problemov zohnat za cca 60 eur.
10/11
Windows Chrome
Ahoj, od kolegu som si požičal staršiu Roombu aby som mal predstavu, ako sa pohybuje v priestore, ale som z nej veľmi sklamaný. Otázka na tých, ktorý používajú Xiaomi Vacuum Cleaner, je možné aby v procese vysávania povysával podľa možností celú plochu bytu (cca 80 m2). Tým myslím, aby prešiel všetkými miestnosťami, bez môjho zasiahnutia? Moja predstava, nastavím si vysávanie každý druhý deň, počas toho ako som v práci a vysaje celú plochu, všetky miestnosti a vráti sa naspäť do docku. Ďakujem za odpoveď. Michal
10/11
Apple Mozilla
iRobot za 590€ som mal. Za tretinu ceny je Eufy Robovac 11 vo všetkom lepší Vývoj u robotických vysávačov ide strašne dopredu a nie je to vďaka tradičným výrobcom (tí inovujú tak od 800€ hore), ale skôr Číne. Zároveň tlačia ceny na dol, ktoré sú aj tak stále nadnesené (200~300€).

K otázke. 80m2 na jedno nabitie by nemal byť problém. Ale aký byt? Bezbariérový, bez kobercov s vysokým vlasom? Bez prahov, káblov? Pôvodne som mal Roombu bez časovača, do týždňa vymenená za vyšší model. U mňa chyba. Zamotal sa do káblov a dovysával.
Odvtedy to púšťam iba ak som doma. Každú izbu zvlášť. S predprípravou. V kuchyni presuniem 6 stoličiek do inej miestnosti a stôl posuniem do stredu..
Ťažko radiť je to relatívne byt od bytu.
--
LG H818P _ _ _ Testing Moto G5 Plus
10/11
Windows Chrome
bavorak6969: Xiaomi Mi robot naozaj povysava cely byt bez problemov . Porovnavaju ho s iRobot Roomba 9xx a tak aj podobne sa pohybuje. Nic nevynecha. Osobne si myslim, ze si mozu ruku podat.Ale Xiaomi stoji 250e s kuponom a Irobot 900e.Tak nieje o com.Pozri si videjka na youtube.. Bateria naozaj vydrzi a 80m2 prejde ako lusk aj 2x na jedno nabitie. Ak vydrzi kvalitovo aspon 2 roky a viac tak Topka uplna. Najlepsi produkt na trhu, momentalne. Cena/vykon
11/11
iPhone iPhone
Ďakujem za odpoveď. Áno, Xiaomi porovnávaju najčastejsie s Roombou 980. Pozeral som aj viacero videí, avšak tie sú vždy o tom, že ich zavrú v jednej miestnosti. V celom mojom byte nieje žiadny prah, koberec ani kábel, teda prahy sú len dva do kúpelne a WC, tam sú ale zavreté dvere, ostatné dvere v byte sú otvorené. A mňa zaujíma, či dokáže Xiaomi povysávať celý byt (všetky miestnosti), nie z dôvodu kapacity batérie (predpokladám, že 80 m2 nebude problém), ale proste či prejde celú dostupnú plochu a dokáže sa vrátiť na svoje miesto. Som presvedčený, že pomer cena/výkon je pri Xiaomi super. Pred pár dňami mi bola doručená Xiami váha (v2) a som z nej bol veľmi milo prekvapený.
11/11
Windows Chrome
» bavorak6969: Ďakujem za odpoveď. Áno, Xiaomi porovnávaju najčastejsie s Roombou 980. Pozeral som aj viacero videí, avšak tie sú vždy o tom, že ich zavrú v jednej miestnosti. V celom mojom byte nieje žiadny prah, koberec ani kábel, teda prahy sú len dva do kúpelne a WC, tam sú ale zavreté dvere, ostatné dvere v byte sú otvorené. A mňa zaujíma, či dokáže Xiaomi povysávať celý byt (všetky miestnosti), nie z dôvodu kapacity batérie (predpokladám, že 80 m2 nebude problém), ale proste či prejde celú dostupnú plochu a dokáže sa vrátiť na svoje miesto. Som presvedčený, že pomer cena/výkon je pri Xiaomi super. Pred pár dňami mi bola doručená Xiami váha (v2) a som z nej bol veľmi milo prekvapený.
Vysávač si dokáže sám zmapovať a povysávať celý byt, respektíve miestnosti, do ktorých mu dáš prístup - necháš otvorené dvere.

Aktualizoval som kupón a link, do zajtra platí akcia na vysávač za 219€.
11/11
Apple Firefox
@tomas: v commoze byt problem ked kliknutim na ten zmeneny link dostanem cenu 240€

http://www.imageworld.sk/viewer.php?file=j550kb6alak0owwjag.png
11/11
Android Android
» Karoll: @tomas: v commoze byt problem ked kliknutim na ten zmeneny link dostanem cenu 240€

http://www.imageworld.sk/viewer.php?file=j550kb6alak0owwjag.png
V ničom nie je problém. Treba pridať vysávač do košíka a zadať kupón XIAOMIVAC. Potom sa cena zníži, no treba prirátať dopravu EU Express, celková cena je tak 219€
11/11
Windows Chrome
bavorak6969 : Ano, povysava naozaj vsetky miestnosti ale naozaj bez prahu. Mam pocit, ze ani cez ten 1 cm neprejde. Klaicky hlinikovy nieje problem. So susiakom pradla ma problem , neprelezie ho. Ale nic extra trosku sa pomoce a ide dalej. Je dobry. Ale treba predpripravit byt. Urcite si ho na zaciatku aj 2x odsleduj ako vysava, aby si vedel kde co a ako upravit.
12/11
iPad iPad
Ďakujem za odpoveď a aj za aktualizáciu kupónu. Vysávač som dnes objednal, za túto cenu naozaj nieje o čom rozmýšlať.
13/11
Windows Chrome
Kupón som opäť aktualizoval, keďže zľava z 11.11. už skončila. Momentálne vysávač stojí 224 € vrátane Eu Express pri použití kupónu GBHSCmirobot. Link ostáva ten istý.
22 dní
Windows Internet Explorer
Zdravím, Vianoce sa blížia a kupón už asi opäť expiroval, je možné ho prosím ešte predĺžiť?

Vďaka!

Tomáš
22 dní
Windows Chrome
» Smik: Zdravím, Vianoce sa blížia a kupón už asi opäť expiroval, je možné ho prosím ešte predĺžiť?

Vďaka!

Tomáš
Ahoj, situáciu som preveril. Všetky kupóny na tento vysávač expirovali, už sa len dopredáva, kedže bola vydaná nová verzia, ktorá má aj mop. Nový model je už na ceste ku mne, plánujem ho porovnať s prvou verziou.

Ak sa situácia s kupónmi zmení, článok aktualizujem a napíšem aj sem do komentárov.
20 dní
Android Android
Ahojte, ked slovensa posta uz pozna prepravne id balika, je uz na sk ci len cestuje v ramci eu?
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188