Diskusia k článku
12/10
Windows Firefox
nooo zatial vraj ano :) dik za tip
--
lnk.sk/mM05
13/10
Windows Firefox
klikol som na link, ale v type dopravy mam len "priority line" a "expedited shipping". ako ste sa dostali k "EU Express"? :)
13/10
Windows Chrome
» rs: klikol som na link, ale v type dopravy mam len "priority line" a "expedited shipping". ako ste sa dostali k "EU Express"? :)
Priority Line je EU Express - keď si pridáš vysávač do košíka, aplikuješ kupón a dáš pokračovať k platbe, môžeš si vybrať z viacerých spôsobov prepravy. Po kliknutí na Priority Line as ti automaticky označí aj EU Express.
14/10
Windows Firefox
» Tomáš Brestovanský: Priority Line je EU Express - keď si pridáš vysávač do košíka, aplikuješ kupón a dáš pokračovať k platbe, môžeš si vybrať z viacerých spôsobov prepravy. Po kliknutí na Priority Line as ti automaticky označí aj EU Express.
ok vdaka. btw kupon uz asi expiroval, lebo ho neberie ...
14/10
Windows Chrome
» rs: ok vdaka. btw kupon uz asi expiroval, lebo ho neberie ...
Link aj kupón som aktualizoval...
14/10
Android Android
Z HK warehouse mi teraz píše cenu dokonca 238 eur , ale kupón sa nedá už použiť (this coupon is for another warehouse) takže cena dobrá aj bez kupónu.
14/10
Android Android
» tatko: Z HK warehouse mi teraz píše cenu dokonca 238 eur , ale kupón sa nedá už použiť (this coupon is for another warehouse) takže cena dobrá aj bez kupónu.
Kupón a link momentálne platia len pre CN sklad
18/10
Windows Chrome
Link aj kupón som opäť aktualizoval, tentokrát je to HK sklad, kupón FONYSKMI, cena s EU Express - 238 €.
22/10
Windows Chrome
Zdravicko, 1.10. objednavka . 6.10. poslane info DPD[UK] , ale bez balika jedine co DPD dostalo je info o baliku. Je to placebo, alebo normalne ? a zatial stale nic. Bojim sa aby vobec prisiel, dost negativne komenty na FB.
22/10
Android Android
» Hugo: Zdravicko, 1.10. objednavka . 6.10. poslane info DPD[UK] , ale bez balika jedine co DPD dostalo je info o baliku. Je to placebo, alebo normalne ? a zatial stale nic. Bojim sa aby vobec prisiel, dost negativne komenty na FB.
Je to úplne normálne, EU Express nepatrí medzi najrýchlejšie prepravy a kľudne to môže trvať aj mesiac, kým ti tovar príde. Pohyb na trackingu uvidíš až vtedy, keď zásielka príde do UK a prejde colným konaním. Vtedy ju dostane DPD a doručí ju tebe.
22/10
Windows Chrome
Dakujem za info budem dufat. Ak pride tak dakujem za prvy kupon :] , mna vyde 250 eur. A za tych 238eur je to uz uplne TOP, ak dorazy. Hned objednam druhy ako darcek.
22/10
Android Android
» Hugo: Dakujem za info budem dufat. Ak pride tak dakujem za prvy kupon :] , mna vyde 250 eur. A za tych 238eur je to uz uplne TOP, ak dorazy. Hned objednam druhy ako darcek.
Momentálne sa ešte stále prejavuje zdržanie kvôli týždňu voľna, ktoré v Číne bolo. Tiež mám ešte niekoľko zásielok na ceste, ale postupne prichádzajú. Bude niekoľko zaujímavých recenzií a porovnaní :)
22/10
Windows Chrome
Ja osobne som este velmi zvedavy na ten novy mi robot 2, ako obstoji to umyvanie a tiez na novy mix 2 :]
23/10
Windows Chrome
» Hugo: Ja osobne som este velmi zvedavy na ten novy mi robot 2, ako obstoji to umyvanie a tiez na novy mix 2 :]
Mix 2 je na ceste a novú verziu vysávača mám v pláne testovať.
24 dní
Windows Firefox
Tak mne to nejak nevyšlo. Po 35 dňoch žiadny proges. Gearbest tvrdí, že balík poslal, DPD UK, že dostali len prísľub o balíku, ale balík nikdy neobdržali. Gearbest si dáva lehoty na odpoveď hneď po expirácii lehoty na paypal claim. Takže som si už claimol money refund na paypale.
20 dní
iPad iPad
@Tomáš Brestovanský: Rado sa stalo, ja ho mám už takmer pol roka a som s ním maximálne spokojný. Dokonca som kúpil už aj druhý kus pre rodinu.

Tak včera konečne mi dorazil tento robot a dnes som ho už aj otestoval, no a výsledok ma skutočne veľmi milo prekvapil. Povysával 125m2 a nádobka na prach (bordel) bola do 3/4 plná. Aplikácia je tiež skvelá a jednoduchá, je tam prehľad o všetkom, čo robot vykonal. A notifikácie, ktoré chodia na mobil sú super. A dizajn robota je tiež na jednotku. Takže ja ho môžem len a len odporučiť.
A ešte raz ďakujem za pomoc a info Tomášovi Brestovanskému.
19 dní
Windows Chrome
» Gyrator: @Tomáš Brestovanský: Rado sa stalo, ja ho mám už takmer pol roka a som s ním maximálne spokojný. Dokonca som kúpil už aj druhý kus pre rodinu.

Tak včera konečne mi dorazil tento robot a dnes som ho už aj otestoval, no a výsledok ma skutočne veľmi milo prekvapil. Povysával 125m2 a nádobka na prach (bordel) bola do 3/4 plná. Aplikácia je tiež skvelá a jednoduchá, je tam prehľad o všetkom, čo robot vykonal. A notifikácie, ktoré chodia na mobil sú super. A dizajn robota je tiež na jednotku. Takže ja ho môžem len a len odporučiť.
A ešte raz ďakujem za pomoc a info Tomášovi Brestovanskému.
Ďakujem, som rád že sa ti vysávač páči. Doprava z Gearbestu občas trochu trvá, to je fakt. Mne sa už Mi Mix 2 dvakrát vrátil z UK do Číny, ale ako sa hovorí, do tretice všetko dobré, už je na ceste ku mne. Ak máte niekto problém s objednávkou, neváhajte mi napísať správu, rád pomôžem zistiť, kde je problém.
19 dní
Android Android
Ahoj Tomas, na zaklade vasej recenzie som objednal 29.9. z Gearbestu spominany vysavac. Od tohoto datumu mam jedinu info ze prijali info o zasielke v Southalle. V zasade rovnaky problem ako ma rimoff. Rozmyslam ci to riesil rovnako a poziadat paypal o vratenie platby alebo cakat a dufat ze pride. Vdaka
19 dní
18 dní
Windows Chrome
» Yanny: Ahoj Tomas, na zaklade vasej recenzie som objednal 29.9. z Gearbestu spominany vysavac. Od tohoto datumu mam jedinu info ze prijali info o zasielke v Southalle. V zasade rovnaky problem ako ma rimoff. Rozmyslam ci to riesil rovnako a poziadat paypal o vratenie platby alebo cakat a dufat ze pride. Vdaka
Ahoj Yanny, napíš mi do správy číslo objednávky a ja zistím, čo sa s objednávkou deje. Tovar najskôr cestuje do UK, kde prejde colným konaním a následne je predaný DPD, ktoré ti ho doručí. Kým sa dostane do rúk DPD, stále ti bude ukazovať Southall. Ako som spomenul, mne sa Mix 2 vrátila z UK do Číny 2x, no na tretí pokus už cez UK colnicu prešiel. Ostatné zásielky mi prešli na prvý pokus.
18 dní
Windows Chrome
Este raz dakujem za Recenziu a kod, dnes prisiel Mi Robot a uz 2x aj vysaval.Apka a robot ide ako ma uplne Super. Presne mesiac od odoslania prisiel. Uplne bez komplikacii chvala bohu. Objednavam druhy pre rodinu ako darcek. :]
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188