Diskusia k článku
11 dní
Windows Firefox
nooo zatial vraj ano :) dik za tip
--
goo.gl/qXHfRf
10 dní
Windows Firefox
klikol som na link, ale v type dopravy mam len "priority line" a "expedited shipping". ako ste sa dostali k "EU Express"? :)
10 dní
Windows Chrome
» rs: klikol som na link, ale v type dopravy mam len "priority line" a "expedited shipping". ako ste sa dostali k "EU Express"? :)
Priority Line je EU Express - keď si pridáš vysávač do košíka, aplikuješ kupón a dáš pokračovať k platbe, môžeš si vybrať z viacerých spôsobov prepravy. Po kliknutí na Priority Line as ti automaticky označí aj EU Express.
9 dní
Windows Firefox
» Tomáš Brestovanský: Priority Line je EU Express - keď si pridáš vysávač do košíka, aplikuješ kupón a dáš pokračovať k platbe, môžeš si vybrať z viacerých spôsobov prepravy. Po kliknutí na Priority Line as ti automaticky označí aj EU Express.
ok vdaka. btw kupon uz asi expiroval, lebo ho neberie ...
9 dní
Windows Chrome
» rs: ok vdaka. btw kupon uz asi expiroval, lebo ho neberie ...
Link aj kupón som aktualizoval...
9 dní
Android Android
Z HK warehouse mi teraz píše cenu dokonca 238 eur , ale kupón sa nedá už použiť (this coupon is for another warehouse) takže cena dobrá aj bez kupónu.
9 dní
Android Android
» tatko: Z HK warehouse mi teraz píše cenu dokonca 238 eur , ale kupón sa nedá už použiť (this coupon is for another warehouse) takže cena dobrá aj bez kupónu.
Kupón a link momentálne platia len pre CN sklad
4 dni 18 hod
Windows Chrome
Link aj kupón som opäť aktualizoval, tentokrát je to HK sklad, kupón FONYSKMI, cena s EU Express - 238 €.
18 hod 7 min
Windows Chrome
Zdravicko, 1.10. objednavka . 6.10. poslane info DPD[UK] , ale bez balika jedine co DPD dostalo je info o baliku. Je to placebo, alebo normalne ? a zatial stale nic. Bojim sa aby vobec prisiel, dost negativne komenty na FB.
17 hod 38 min
Android Android
» Hugo: Zdravicko, 1.10. objednavka . 6.10. poslane info DPD[UK] , ale bez balika jedine co DPD dostalo je info o baliku. Je to placebo, alebo normalne ? a zatial stale nic. Bojim sa aby vobec prisiel, dost negativne komenty na FB.
Je to úplne normálne, EU Express nepatrí medzi najrýchlejšie prepravy a kľudne to môže trvať aj mesiac, kým ti tovar príde. Pohyb na trackingu uvidíš až vtedy, keď zásielka príde do UK a prejde colným konaním. Vtedy ju dostane DPD a doručí ju tebe.
17 hod 28 min
Windows Chrome
Dakujem za info budem dufat. Ak pride tak dakujem za prvy kupon :] , mna vyde 250 eur. A za tych 238eur je to uz uplne TOP, ak dorazy. Hned objednam druhy ako darcek.
17 hod 8 min
Android Android
» Hugo: Dakujem za info budem dufat. Ak pride tak dakujem za prvy kupon :] , mna vyde 250 eur. A za tych 238eur je to uz uplne TOP, ak dorazy. Hned objednam druhy ako darcek.
Momentálne sa ešte stále prejavuje zdržanie kvôli týždňu voľna, ktoré v Číne bolo. Tiež mám ešte niekoľko zásielok na ceste, ale postupne prichádzajú. Bude niekoľko zaujímavých recenzií a porovnaní :)
16 hod 17 min
Windows Chrome
Ja osobne som este velmi zvedavy na ten novy mi robot 2, ako obstoji to umyvanie a tiez na novy mix 2 :]
1 hod 28 min
Windows Chrome
» Hugo: Ja osobne som este velmi zvedavy na ten novy mi robot 2, ako obstoji to umyvanie a tiez na novy mix 2 :]
Mix 2 je na ceste a novú verziu vysávača mám v pláne testovať.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188