Diskusia k článku
22/9
Android Android
Super recenzia. Ako je to s hlukom?
22/9
Windows Chrome
» Borland: Super recenzia. Ako je to s hlukom?
Vysávač ponúka tri režimy výkonu a teda aj hlučnosti. V štandardnom režime má 64 dB. Vybrať si môžete Turbo režim s hlučnosťou 68 dB alebo tichý režim s hlučnosťou 61 dB. Ja vysávač používam najčastejšie v bežnom režime.
--
♦ HTC One (M9) ♦ HUAWEI Honor 6 dual sim (32GB,black) ♦
22/9
Windows Chrome
Turbo režim je podstatne hlučnejší než normálny režim a výrazné zmeny v sacom výkone som medzi nimi nezaznamenal. Normálny režim je znesiteľný, môj bežný vysávač je hlasnejší.
28 dní
Windows Chrome
Ma niekto skusenosti s novou generaciou 2017, nakolko stoji 2x tolko?
27 dní
Windows Firefox
Ja som mal iRobot za cca 500€. vymenil som ho za ANKER Eufy RoboVac 11 za 229€. Best Seller on AmazonUK & AmazonDE. Jeden z najtichších robotických vysávačov. Nedá sa to ani zrovnať s Roombou, ktorá iba "zametala" - toto má aj sanie, je inteligentnejší, dlhšia výdrž, kratšie nabíjanie, dve lahko vymenitelné otočné štetiny, dialkové ovládanie, Hepa filter.
--
LG H818P _ _ _ Testing Moto G5 Plus
21 dní
iPhone iPhone
Ako je to s promo kodom? Ked ho zadam tak sa cena zvysi a neznizi?
Na stranke maju 2 mi roboty. Prvy za 259€ a druhy za cca 460€, no ako ako som spomenul v oboch pripadoch je pristroj po zadani drahsi
Dakujem za rychlu odpoved
21 dní
Windows Chrome
Ahoj, stačí kliknúť na link a nič nemeniť, teda nechať zvolené sklad HK, verzia NORMAL a biela farba. Teraz som skúšal zadať kód, funguje. Upozorňujem, že do 9.10 majú v Číne voľno, tak sa netreba strachovať, že sa s objednávkou nič nedeje.
21 dní
Windows Chrome
Ahoj, mám otázku, keď si zadám presne tento postup pri objednávke ako si uviedol, zvolím EU Express, tak potom už nebudem platiť colné poplatky na SK? A ako to je s DPH?
Ďakujem za odpoveď.
21 dní
Windows Chrome
» Gyrator: Ahoj, mám otázku, keď si zadám presne tento postup pri objednávke ako si uviedol, zvolím EU Express, tak potom už nebudem platiť colné poplatky na SK? A ako to je s DPH?
Ďakujem za odpoveď.
Ahoj, tovar posielajú cez nejakú európsku krajinu (GB, FR), kde to preclia a potom ti to príde už vrámci EU, takže nič neplatíš. Ak by ti to zastavili, tak ti to preplatia, ale to sa mi ešte nestalo. Toto platí ale len na dopravu EU Express.
20 dní
iPad iPad
Ok, už tomu rozumiem, ďakujem za vysvetlenie. Asi si to teda objednám takto. ;-) Uvidím, kedy to príde. Už dlhšie pozerám po nejakom robotickom vysávači a 500-600€ alebo aj viac za to teda nedám. A tento Xiaomi má aj celkom dobré recenzie.
Ešte raz vďaka za info.
20 dní
Windows Chrome
» Gyrator: Ok, už tomu rozumiem, ďakujem za vysvetlenie. Asi si to teda objednám takto. ;-) Uvidím, kedy to príde. Už dlhšie pozerám po nejakom robotickom vysávači a 500-600€ alebo aj viac za to teda nedám. A tento Xiaomi má aj celkom dobré recenzie.
Ešte raz vďaka za info.
Rado sa stalo, ja ho mám už takmer pol roka a som s ním maximálne spokojný. Dokonca som kúpil už aj druhý kus pre rodinu.
19 dní
Windows Firefox
Prosím vás, aké máte skúsenosti s Gearbest.com? Týždeň od objednávky nič. Nie je to scam? Čítam na ten shop pozitívne ale aj negatívne recenzie.
19 dní
Android Android
Ja mám aj pozitívne aj negatívne skúsenosti s GearBestom. Ale vysávač čo som kupoval minulý rok cez nich ide ako píla za 110e z EU warehouse značka ILIFE. Síce nie je tak Smart ako drahšie ale aj vysáva aj mopuje. Má tiež dvojstupňový motor (Turbo
19 dní
Windows Chrome
» rimmoff: Prosím vás, aké máte skúsenosti s Gearbest.com? Týždeň od objednávky nič. Nie je to scam? Čítam na ten shop pozitívne ale aj negatívne recenzie.
Nakúpil som u nich desiatky telefónov a iných výrobkov, prevažne Xiaomi. Doteraz nebol jediný problém. Zdržanie, o ktorom hovoríš, je spôsobené sviatkami, ktoré majú celý tento týždeň. Čo nestihli poslať do piatku, pošlú najskôr v pondelok... Určite by som nereklamoval obchod, ktorý nemám overený, také veci tu nerobíme.
19 dní
Android Android
Zvyšok neprešiel... len toľko že najbližšie keď budem kupovať robota už si radšej priplatím za SMART nech už si aj mapuje okolie
19 dní
Windows Chrome
tiez som neraz nakupoval cez GearBest a zatial spokojnost vsetko prislo ako malo
--
♦ HTC One (M9) ♦ HUAWEI Honor 6 dual sim (32GB,black) ♦
11 dní
Windows Firefox
Fajn, týždeň zdržanie je ok, ale koľko v priemere zvykne trvať dodávka cez EU Express. 17 dní od objednávky žiadny posun v stave objednávky. Na tickety reagovali dva-krát, že keď to bude pripravené tak to pošlú.
11 dní
Apple Mozilla
Žiaden stres, trpezlivosť. Priemerná doba dodania je 30 dní (čiže aj viac je v norme) pri shipping free aj EU Expres. Ak chce niekto urýchlené dodanie do 7~10 dní treba si priplatiť.
V žiadnom prípade nenakupvat bez PayPal. Samozrejme sledovať si lehotu na vrátenie peňazí pri nedodaní tovaru, ktoré PayPal garantuje. Bo ak je niekto neskúsený a neotvorí "CASE" v stanovenom termíne. GearBest sa s ním už nebude vôbec baviť (nemusí to byť ich vina).
--
11 dní
Windows Firefox
vec na ktoru mam cakat viac ako tyzden ani nekupim :) ved to sa prestanem aj tesit.
vysavac z amazonu na ktory som sa mentala pred tyzdnom pytal uz od vcera vysava.
na mesacne cakanie by som vazne nemal naladu.
--
goo.gl/qXHfRf
11 dní
Apple Mozilla
Ozaj, a? Dúfam, že spokojnosť..
--
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188