Diskusia k článku
12/9
Windows Chrome
Prvy ajfon, ktory sa mi paci v bielej.
--
¯\_(ツ)_/¯
12/9
Android Android
1320€ za 256GB verziu? To ma pos*r :D biela je pekna, lebo aj ten horny vyrez je cierny, keby ho dali biely, uz by tak pekne nevyzeral
12/9
Windows Firefox
frameless fon roka s FACE ID
--
LG H818P _ _ _ Testing Moto G5 Plus
12/9
Windows Chrome
Xko vyzera ako keby malo nasadeny bumper
--
lnk.sk/mM05
12/9
Windows Chrome
astronomicke ceny ale dalo sa to cakat za toto X
--
♦ HTC One (M9) ♦ HUAWEI Honor 6 dual sim (32GB,black) ♦
12/9
Android Android
Oficiálne ceny pre SVK sú ešte vyššie
64GB - 1200€
256GB - 1400€
13/9
Apple Mozilla
» oxy: Xko vyzera ako keby malo nasadeny bumper
:D
--
13/9
Windows Chrome
ten vykus v horni casti displaye je libuvka. docela jsem kritizoval lg g6, ale za tretinovou cenu se vyplati. co je velmi mrzute je dostupnost a cena. iphone 8 se zacne prodavat hned a tenhle nekdy v rijnu, kdyz vsechno pujde dobre.
--
primary: s7 black
13/9
Windows Chrome
pisalo sa o velkych stratach samsungu pri vyrobe takto vykrojeneho displeja, mozno preto je to X posunute o mesiace
13/9
Apple Mozilla
Ondra iPhone TEN až listopad.
--
13/9
Windows Chrome
Toľko pompy a očakávaní a realita, opäť, niekde inde. Topmodel Apple to síce môže byť, ale parametre len dorovnanie konkurencie. Hmotnosť viac ako 200 gramov je čistý fail. Batériu radšej ani nespomenuli, cez 3100 podľa mňa nemá. Rámčeky vraj tenké, to už HTC U11 má tenšie. Vysoko návyková čítačka je preč, to svedčí o tom, že technologicky to jednoznačne nezvládli. Za mňa obrovské sklamanie, Note 8, Xiaomi Mi Mix 2 a ďalšie topmodely tohoto roka strčia iPhone do vrecka. Rýchlosť bude možno najrýchlejšia, ale prísť s bezdrôtovým nabíjaním, amoledom a ďalšími vecami, ktoré sú pri ostatných značkách štandardom už pár rokov, je typicky iphonovské. A cena 1400 E na Slovensku, no comment. Kto za toto dá peniaze je buď milionár a nevie čo s peniazmi, alebo skalný fanúšik, ktorý si to kúpi, lebo je to iPhone, aj keby to malo tvar gule. Za mňa jednoznačný prepadák roka.
--
Huawei P10 Plus, Samsung Galaxy Note 3
13/9
Windows Chrome
nevim, proc lidi porad resi cenu, to nema byt telefon pro chudy, pro vsechny, ma to byt premiovy zarizeni, apple ma dalsi dva modely a celou radu dalsich starsich zarizeni. mluvit o zklamani u iphonu je zbytecny. vsem je jasny, ze jabka se prodavaji vyborne bez ohledu na vybavu
--
13/9
Windows Chrome
som zvedavy na to odomykanie tvarou v praxi.. ak to bude fail/zdlhave, zvazujem ze kvoli baterke pojdem do 8 plus, aj ked ma z tej lopaty asi porazi :D #firstworldproblems
13/9
Windows Chrome
202g/8plus ti stiahne gate ked pobehnes cez cestu
13/9
Windows Chrome
to nemusis ani bezet, aby ti iphone stahl kalhoty. za to je priplatek 500euro.
--
13/9
iPhone iPhone
Vie mi niekto povedať kedy mám čakať aktualizáciu na IOS 11? Ma iphone SE 10.2 IOS 10.3 som neinstaloval nech msm velmi velke zlepšenie po nainštalovaný 11
13/9
Windows Chrome
19.9.2017, zvycajne sa uvolnuju o 19:00. Zlepsenie neviem ci budes mat, ale uvidis sam..
--
¯\_(ツ)_/¯
13/9
Android Android
Cakal som na nieco extra, nedockal som sa, tak zatial je v hre g6 a v30. Podla toho kedy mi umrie g4. Mozno zlacnie aj SE a ten ma vykon vlajkovych lodi este aj dnes, v rodine by sa zisiel...
--
LG G6
13/9
Windows Chrome
Xko nie je extra Ronn?co si ocakaval?
--
♦ HTC One (M9) ♦ HUAWEI Honor 6 dual sim (32GB,black) ♦
13/9
iPhone iPhone
No konkretne má 10.3.2 10.3.3 som vynechal .A rad by som bol keby mi poviete ake veci tam budu nové čo aj reálne využijem.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188