Diskusia k článku
12/9
Android Android
No neviem neviem... Za toto chcu 800€? To uz aj zaryty fanusik applu musi uznat, ze tie peniaze sa daju vyuzit aj lepsie...
12/9
iPad iPad
Vsetci si priplatia za iPhone X. Neviem, naco vydavali osmicku.
12/9
Windows Firefox
tak, ale recyklovať vedia. to sa musí nechať. akurát im to trošku rastie 6 (138.1 x 67 x 6.9) > 6s (138.3 x 67.1 x 7.1) > 7 (138.3 x 67.1 x 7.1) > 8 (138.4 x 67.3 x 7.3) > ...
--
LG H818P _ _ _ Testing Moto G5 Plus
12/9
Android Android
Urcite si radsej priplatit z Xko len absenciu Touch ID by som nepredýchal. Nie vždy má človek možnosť nakloniť sa do zorného poľa kamery ale hádam to inžinieri nejako domysleli :D jedine že by nie :D to zmenili rozmery asi preto, aby nesedeli obali a sklá zo sedmičky/pluska :D
12/9
Windows Firefox
» Borland: Vsetci si priplatia za iPhone X. Neviem, naco vydavali osmicku.
to je jasné. každý správny geek iFun. no i tam sa nájdu racionálne zmýšlajúci. na keynote sa pri "X" (Desine) iks minút venujú tomu ako je TOUCH ID 100 x menej bezpečné ako FACE ID a potom to 2x neodomkne telefon a musí zadať PIN :-))
trapas v priamom prenose
--
LG H818P _ _ _ Testing Moto G5 Plus
12/9
Windows Chrome
rastie mozno preto ze plech moze byt tensi ako sklo :) Som zvedavy na ten "iphone is ready for wireless" hype. Cakal by som aj airpods v baleni, minimalne pri Xku. Trochu otaznikov vzbudzuje oznacenie 8. Naznacuje to, ze buduci rok pride 8S, mozno vylepseny X, a all new iPhone tak za 2 roky najskor. Stale mi pride kupa 6S ako celkom rozumna vec, a aj 6 by sa stale dala pouzit...
--
¯\_(ツ)_/¯
12/9
Windows Chrome
» Borland: Vsetci si priplatia za iPhone X. Neviem, naco vydavali osmicku.
lebo nie kazdemu sa paci telefon bez ramnov, a este ten nehutny vyrez... to vsetci sa musia navzajom teraz kopirovat? Sharp mal take telefony uz davno, potom sa toho chytilo Xiaomi a zjavne moda pokracuje...
12/9
Android Android
Xiaomi to hlavne pri Mixe jednotke dotiahlo takmer k dokonalosti (čo sa dizajnu týka). Ale suhlas ze ten vyrez je tam ako pest na oko...
12/9
Windows Chrome
Pre mňa osobne má táto "osmička" väčší zmysel než iPhone X...nielen cenovo,ale hlavne rozmerovo a home button by mi chýbal ako soľ...
13/9
Windows Chrome
"tak, ale recyklovať vedia. to sa musí nechať. akurát im to trošku rastie 6 (138.1 x 67 x 6.9) > 6s (138.3 x 67.1 x 7.1) > 7 (138.3 x 67.1 x 7.1) > 8 (138.4 x 67.3 x 7.3) > ...," je pravda, ze i ten event byl znacne recyklovany, ale za ty penize asi dobry, otazka je jak moc bude hardwarove naslapany uvnitr-chipset, novy kamery, nekdy staci i mensi inovace, kazdopadne 7 a 6s se celkem vyrazne cenove zlevnili.
--
primary: s7 black
22/9
Windows Chrome
DxO Mark

Photo 93 (8) 96 (8+)
Video 90 (8) 89 (8+)

Celkovo 92 (8) 94 (8+)

https://www.dxomark.com/apple-iphone-8-reviewed-a-solid-performance-upgrade-over-the-iphone-7/

https://www.dxomark.com/apple-iphone-8-plus-reviewed-the-best-smartphone-camera-ever-tested/

Poznamka; Portal pouzil Adobe Photoshop na konverziu z noveho kodeku fotografii. Je o tom zmienka niekde nizsie v diskusii pri 8Plus
--
¯\_(ツ)_/¯
29/9
Linux Chrome
#splitgate
https://www.pcmag.com/news/356521/apple-investigating-iphone-8-plus-splitting-open-reports
--
¯\_(ツ)_/¯
1/10
Windows Chrome
to je nejaky fake iphone, Jerry delal droptesty a 8 je skoro neznicitelna.
--
primary: s7 black
1/10
Android Android
Ondro pozeral som ten test a neprisiel mi ako skoro neznicitelny, ked pri prvych troch pokusoch dopadol iP8 najskor na hranu, az pri stvrtom dopadol rovno na sklo a to prasklo. Bolo to na urovni pasa.
--
LG G6
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188