Diskusia k článku
12/9
Android Android
A Dph ti pocitali z ceny bez kuponu?
12/9
iPhone iPhone
Ano ...
--
Iphone 6 plus
12/9
Windows Chrome
spinavost toto co sa tu robi
--
♦ HTC One (M9) ♦ HUAWEI Honor 6 dual sim (32GB,black) ♦
12/9
Android Android
Blbosť, DPH sa ma vyrátať s reálnej obstarávacej ceny vrátane poštovného. Cize ak máš na faktúre 100€ tak platíš DPH z tej sumy a nie zo sumy pred zľavou.
--
lnk.sk/mM05
12/9
Android Android
Oxy, chcem vidieť, ako sa hádaš s colníkom. Mne kvôli tonu volali z colnice, že "vedia mi to spraviť" (rozumej precliť) jedine s tou cenou bez kupóny, hoci na výpise z účtu bola cena nižšia (s kupónom)...
12/9
Windows Chrome
ospravedlnujem sa zle som prečítal správu od Jamie....DPH som platil z výslednej ceny čiže už po uplatnení kuponu....
--
Iphone 6 plus
12/9
Windows Chrome
ALE bol som zaskočený ked chcela pani na colnici odomna kod kuponu...na druhej strane možem povedať že bola milá a spravila mi to aj bez toho...nechápem ale prečo ked som sa prihlásil do gearbestu tak v my orders som sa nevedel dostať k objednávke a ani v maily od gearbestu o potvrdení objednávky nebol kod kuponu...preto som tu nato upozornil lebo ja som sa spatne už nevedel dopátrať ku kuponu
--
Iphone 6 plus
12/9
Android Android
Jamie nepotrebujem sa s nikým hádať,ale platiť za to za co nemusím proste nebudem.
A ako vidíš ani scotty neplatil DPH z ceny pred zľavou, to ze chce colník "vidieť" kupón, je len preto ze Slováci sú od prírody oje...ci a snažia sa "ušetriť" aj tam kde netreba.
--
lnk.sk/mM05
12/9
Windows Chrome
Scott a co si kupoval?telefon?
--
12/9
Apple Mozilla
DHL, UPS chcú za colné konanie 10€. Ak si ho vybehám sám, NIČ. Slovenská pošta 3.60. Iba raz som si to skúsil vybaviť sám na Colnom úrade pošty, Tomášikova-BA. Aj tak som musel platiť 3.60€ za colný servis. Odvtedy riešim všetko cez mail. Naskenujem a pošlem.

@nightmare: si sa teraz zobudil :D
--
LG H818P _ _ _ Testing Moto G5 Plus
12/9
Windows Chrome
ano kupoval som telefon ....a páni teraz jedna rada od vás..ako doporučujete prvé nabitie telefonu na zachovanie čo najlepšej životnosťi batérie ? mám ho vybiť uplne do vypnutia a potom na 100 % nabiť...alebo to je pri nových bateriach bezpredmetné ?
--
Iphone 6 plus
12/9
Windows Chrome
nie :D len necital som vsetko
--
12/9
Windows Firefox
Je tam Lithium Polymer batéria (platí aj pre Li-Ion), takže v žiadnom prípade nenechávať vybíjať na nulu (ako u Ni-Mh). Znižuje sa tým počet nabíjacích cyklov (štandardne až 2 tisíc). Na nabíjačku hodiť pri zostatku 15%. Ale v podstate pri akomkolvek vyššom - nemá pamäťový efekt.
--
LG H818P _ _ _ Testing Moto G5 Plus
12/9
Windows Chrome
to si ma nepotesil Mental ja nabijam pri cca 5% menej nie niekde som zas cital ze pri 10% by sa malo
--
12/9
Android Android
» oxy: Jamie nepotrebujem sa s nikým hádať,ale platiť za to za co nemusím proste nebudem.
A ako vidíš ani scotty neplatil DPH z ceny pred zľavou, to ze chce colník "vidieť" kupón, je len preto ze Slováci sú od prírody oje...ci a snažia sa "ušetriť" aj tam kde netreba.
Stalo sa mi to len raz, ze mi chceli vyrubit dph z ceny bez kupony, inokedy to bolo okej...

Scotty, podla roznych clankov by si mal kludne nabijat uz aj ked klesne pod 40%. Rozhdone ako pise Mental nenechavaj nikdky vybit baterku na nulu. A tiez by si zevraj nemal nechat telefon prebijat ale k tomu sa neviem vyjadrit, lebo telefony by mali mat ochranu, ze prestanu odoberat prud ked sa dobiju na full ..
12/9
Windows Chrome
Jamie co zas trepes :) DPH ti vyrataju na zaklade prilozenej faktury, alebo (vacsinou) na zaklade faktury a vypisu z uctu ktory im dodas. este som nevidel aby zlava nebola uvedena na fakture, ak tam je uvedena a udaje sa zhoduju s vypisom uctu, tak nikoho nebude zaujimat ako si k zlave prisiel...
--
lnk.sk/mM05
13/9
Android Android
Trepes maximalne ty oxy.. zlava praveze bola uvedena na fakture, resp kupon... Nemam dovod si vymyslat ale ocividne ty vsetko vies, vsade si bol...
15/9
Windows Chrome
kedy xiaomi spravi kompaktny telefon, trebars 4,7" :'(
15/9
Windows Chrome
xiaomi urcite udela maly telefon, protoze huawei udelal p9 lite mini, to urcite nezustane bez odezvy nejvetsiho konkurenta
--
primary: s7 black
24 dní
Windows Internet Explorer
pravdepodobna cena 196 a v o2 ho maju za 266
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188