Diskusia k článku
8 dní
Android Android
A Dph ti pocitali z ceny bez kuponu?
7 dní 23 hod
iPhone iPhone
Ano ...
--
Iphone 6 plus
7 dní 22 hod
Windows Chrome
spinavost toto co sa tu robi
--
♦ HTC One (M9) ♦ HUAWEI Honor 6 dual sim (32GB,black) ♦
7 dní 22 hod
Android Android
Blbosť, DPH sa ma vyrátať s reálnej obstarávacej ceny vrátane poštovného. Cize ak máš na faktúre 100€ tak platíš DPH z tej sumy a nie zo sumy pred zľavou.
--
goo.gl/qXHfRf
7 dní 21 hod
Android Android
Oxy, chcem vidieť, ako sa hádaš s colníkom. Mne kvôli tonu volali z colnice, že "vedia mi to spraviť" (rozumej precliť) jedine s tou cenou bez kupóny, hoci na výpise z účtu bola cena nižšia (s kupónom)...
7 dní 21 hod
Windows Chrome
ospravedlnujem sa zle som prečítal správu od Jamie....DPH som platil z výslednej ceny čiže už po uplatnení kuponu....
--
Iphone 6 plus
7 dní 21 hod
Windows Chrome
ALE bol som zaskočený ked chcela pani na colnici odomna kod kuponu...na druhej strane možem povedať že bola milá a spravila mi to aj bez toho...nechápem ale prečo ked som sa prihlásil do gearbestu tak v my orders som sa nevedel dostať k objednávke a ani v maily od gearbestu o potvrdení objednávky nebol kod kuponu...preto som tu nato upozornil lebo ja som sa spatne už nevedel dopátrať ku kuponu
--
Iphone 6 plus
7 dní 20 hod
Android Android
Jamie nepotrebujem sa s nikým hádať,ale platiť za to za co nemusím proste nebudem.
A ako vidíš ani scotty neplatil DPH z ceny pred zľavou, to ze chce colník "vidieť" kupón, je len preto ze Slováci sú od prírody oje...ci a snažia sa "ušetriť" aj tam kde netreba.
--
goo.gl/qXHfRf
7 dní 20 hod
Windows Chrome
Scott a co si kupoval?telefon?
--
7 dní 20 hod
Apple Mozilla
DHL, UPS chcú za colné konanie 10€. Ak si ho vybehám sám, NIČ. Slovenská pošta 3.60. Iba raz som si to skúsil vybaviť sám na Colnom úrade pošty, Tomášikova-BA. Aj tak som musel platiť 3.60€ za colný servis. Odvtedy riešim všetko cez mail. Naskenujem a pošlem.

@nightmare: si sa teraz zobudil :D
--
LG H818P _ _ _ Testing Vernee Mars Pro
7 dní 20 hod
Windows Chrome
ano kupoval som telefon ....a páni teraz jedna rada od vás..ako doporučujete prvé nabitie telefonu na zachovanie čo najlepšej životnosťi batérie ? mám ho vybiť uplne do vypnutia a potom na 100 % nabiť...alebo to je pri nových bateriach bezpredmetné ?
--
Iphone 6 plus
7 dní 20 hod
Windows Chrome
nie :D len necital som vsetko
--
7 dní 20 hod
Windows Firefox
Je tam Lithium Polymer batéria (platí aj pre Li-Ion), takže v žiadnom prípade nenechávať vybíjať na nulu (ako u Ni-Mh). Znižuje sa tým počet nabíjacích cyklov (štandardne až 2 tisíc). Na nabíjačku hodiť pri zostatku 15%. Ale v podstate pri akomkolvek vyššom - nemá pamäťový efekt.
--
LG H818P _ _ _ Testing Vernee Mars Pro
7 dní 20 hod
Windows Chrome
to si ma nepotesil Mental ja nabijam pri cca 5% menej nie niekde som zas cital ze pri 10% by sa malo
--
7 dní 18 hod
Android Android
» oxy: Jamie nepotrebujem sa s nikým hádať,ale platiť za to za co nemusím proste nebudem.
A ako vidíš ani scotty neplatil DPH z ceny pred zľavou, to ze chce colník "vidieť" kupón, je len preto ze Slováci sú od prírody oje...ci a snažia sa "ušetriť" aj tam kde netreba.
Stalo sa mi to len raz, ze mi chceli vyrubit dph z ceny bez kupony, inokedy to bolo okej...

Scotty, podla roznych clankov by si mal kludne nabijat uz aj ked klesne pod 40%. Rozhdone ako pise Mental nenechavaj nikdky vybit baterku na nulu. A tiez by si zevraj nemal nechat telefon prebijat ale k tomu sa neviem vyjadrit, lebo telefony by mali mat ochranu, ze prestanu odoberat prud ked sa dobiju na full ..
7 dní 16 hod
Windows Chrome
Jamie co zas trepes :) DPH ti vyrataju na zaklade prilozenej faktury, alebo (vacsinou) na zaklade faktury a vypisu z uctu ktory im dodas. este som nevidel aby zlava nebola uvedena na fakture, ak tam je uvedena a udaje sa zhoduju s vypisom uctu, tak nikoho nebude zaujimat ako si k zlave prisiel...
--
goo.gl/qXHfRf
7 dní 7 hod
Android Android
Trepes maximalne ty oxy.. zlava praveze bola uvedena na fakture, resp kupon... Nemam dovod si vymyslat ale ocividne ty vsetko vies, vsade si bol...
5 dní 3 hod
Windows Chrome
kedy xiaomi spravi kompaktny telefon, trebars 4,7" :'(
4 dni 23 hod
Windows Chrome
xiaomi urcite udela maly telefon, protoze huawei udelal p9 lite mini, to urcite nezustane bez odezvy nejvetsiho konkurenta
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188