Diskusia k článku
4/9/2017
Windows Chrome
Papier / displej monitora bohužiaľ znesie veľa...

"4ka navyše ponúka výhodný dátový balík GIGA a paušály TO s gigantickou porciou dát za rozumnú cenu."

Gigantická porcia dát v sieti, ktorá nie je na drvivej väčšine územia SR k dispozícii. Alebo gigantická porcia v požičanej 2G sieti Orange? Priznajme si otvorene, že "dátovanie" v EDGE sieti (áno, ide o sieť, v ktorej prebiehajú prioritne hlasové hovory) je len pre silné povahy a možno ho označiť za sebapoškodzovanie. Len o tom tie PR materiály nepíšu...

Takže odporúčam radšej voliť napríklad:
- Primu Kids http://www.fony.sk/clanky/12963-orange-prima-kids-vydavky-i-bezpecnost-deti-pod-kontrolou,

ktorá bola pripravená pre deti a z ktorej môžu deti rodičom volať aj v prípade, ak nemajú kredit,

alebo môžete využiť O2 Voľnosť http://www.o2.sk/volania/o2-volnost ,

či kartu zbojníka Jura http://www.juro.sk/viacinfo

No a čo sa paušálov týka, orientujte sa na služby operátorov, ktorí majú pokrytie sieťami 2G / 3G / 4G (využiteľné na dátové prenosy) aj za hranicou obce/mesta a teda ide samozrejme o ozajstných mobilných operátorov poskytujúcich svoje služby na Slovensku =>> Orange, O2, Telekom.

Všetci traja ozajstní mobilní operátori (O2 SK, OR SK a Telekom SK) vám jednotky vo vami zakúpených paušáloch umožňujú čerpať aj v EU, nielen na Slovensku. ;-)

Operátor, ktorému tu redakcia uverejnila tento PR článok, čerpanie jednotiek aj v EU neumožňuje, necháva si v takom prípade platiť extra / nad rámec poplatku za "paušál" tvrdiac, že je to v poriadku.
--
Som hujer. Teší ma :-)
4/9/2017
Windows Firefox
V akom veku je vhodné zabezpečiť dieťaťu mobil? A je vôbec vhodné, aby žiaci nosili do školy mobil? Aj toto sú časté otázky rodičov, ktorí sa boja o svoje deti, keď s nimi práve netrávia čas.
Autor článku by si mal skúsiť vyučovať v triede plnej žiakov s mobilmi. http://www.pravnenoviny.sk/moze-zobrat-ucitelka-mobilny-telefon-vasho-dietata
4/9/2017
Windows Internet Explorer
huje® a koľko % územia SR si za svojho študentského života pokryl svojou prítomnosťou? A že TK a OR rušia prenos podstatne nižšie prenosové rýchlosti len aby zákazník bol prinútený kúpiť ďalšie dáta.
"No a čo sa paušálov týka, orientujte sa na služby operátorov, ktorí majú pokrytie sieťami 2G / 3G / 4G (využiteľné na dátové prenosy)" to si chcel povedať, že 3G nie je použiteľné na dátové prenosy, alebo že 2G je tiež použiteľné na dátové prenosy ak nie je v NR?
Nejako si zabudol na nejaké cenové porovnanie tvojich odporúčaní. Vrátane výpočtu času potrebného na strávenie v EU pre vyrovnanie cenového rozdielu medzi ponukou 4ky a tvojich odporúčaní. Lebo takto to vyzerá, že tá tvoja analýza operátora stojí za prd, ako vždy.
5/9/2017
Windows Firefox
Po prečítaní nadpisu "Ako vybrať ten správny paušál pre vášho školáka?" som sa potešil, pretože akurát riešim tento problém u nás doma. Po druhom odstavci som však rýchlo zistil, že sa jedná iba o marketingový paškvil.

Týmto prosím redakciu Fony.sk, aby priniesla autorský článok s rovnakým nadpisom, ale ktorý rodičom skutočne pomôže nájsť správny paušál, t.j. výhodný. Som si istý, že vkaždej z kategórií nezvíťazí ten od 4-ky.

S tým článkom to myslím vážne, bolo by fajn si prečítať Vaše návrhy ako nestranných redaktorov.
--
♦ iPhone 6s Plus ♦ OT-1035D ♦ iPhone 4s ♦ iPhone 5s ♦ Nokia N82 ♦ SE Xperia SP (C5303) ♦ SE 750i ♦ Siemens ME45
5/9/2017
iPad iPad
Deťom do školy vyberajú paušál?...tak to nechápem. Mojej dcére nedovolili doniesť mobil do školy a ani nikto iný zo žiakov nesmie mať mobil v škole.
6/9/2017
Windows Firefox
re: Kajoblesk

Je chyba rodičov (načo majú ZRPŠ a školskú radu ?), že si nechajú skákať po hlave od školy. Je rozdiel iba "mať mobil v škole" a použiť max. cez prestávky .... a "vyrušovať s mobilom vyučovací proces" počas trvania vyučovacích hodín.

Ak by učiteľ(-ka) zobrala mojim deťom MT iba a len kvôli tomu, že ho má počas vyučovania v škole, tak by ten učiteľ(-ka) mala veľké problémy ... (v súlade so zákonom) by si to navždy zapamätala.
--
♦ iPhone 6s Plus ♦ OT-1035D ♦ iPhone 4s ♦ iPhone 5s ♦ Nokia N82 ♦ SE Xperia SP (C5303) ♦ SE 750i ♦ Siemens ME45
7/9/2017
Windows Internet Explorer
Manobb obávam sa, že tá tvoja požiadavka je nerealizovateľná.
8/9/2017
Windows Chrome
Kedze tento portal vlastni Swan, objektivita tu davno skoncila a su tu len tieto PR zvasty. Cize nestranne kvalitne clanky tu nemozno ocakavat.
8/9/2017
Windows Firefox
No vidíte:

A ja stále dúfam a verím, že to Rišo s Lenkou "dajú" a ukážu svojim čitateľom, že ich zo zaujatosti voči Swan-u obviňujú úplne zbytočne.

Však ubehli ešte len 4 dni od PR kecov od 4-ky. Príprava autorského článku tohoto druhu si vyžaduje nejaký čas a ja verím, že najneskôr do konca septembra tu taký článok aj vyjde ...

... a ak sa zadarí, tak jednou ranou môžu rovno vyriešiť aj študentov, ktorým onedlho začína semester.

Kto chce veriť, tak verí. ;-)
--
♦ iPhone 6s Plus ♦ OT-1035D ♦ iPhone 4s ♦ iPhone 5s ♦ Nokia N82 ♦ SE Xperia SP (C5303) ♦ SE 750i ♦ Siemens ME45
8/9/2017
Android Android
Nechajte už 4ku na pokoji. Ako budú podnikať tak sa budú mať.
--
Reklamy su o tom aby nas oklamali. Reklamy nam vymyvaju mozog, vzdy to majte na pamati.
8/9/2017
Windows Internet Explorer
Manobb ak je to tak jednoduché, tak to sprav. Garantujem ti, že to nedokážeš.
8/9/2017
Apple Mozilla
:D
--
LG H818P _ _ _ Testing LG X Fast
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188