Diskusia k článku
15 dní
Windows Chrome
Papier / displej monitora bohužiaľ znesie veľa...

"4ka navyše ponúka výhodný dátový balík GIGA a paušály TO s gigantickou porciou dát za rozumnú cenu."

Gigantická porcia dát v sieti, ktorá nie je na drvivej väčšine územia SR k dispozícii. Alebo gigantická porcia v požičanej 2G sieti Orange? Priznajme si otvorene, že "dátovanie" v EDGE sieti (áno, ide o sieť, v ktorej prebiehajú prioritne hlasové hovory) je len pre silné povahy a možno ho označiť za sebapoškodzovanie. Len o tom tie PR materiály nepíšu...

Takže odporúčam radšej voliť napríklad:
- Primu Kids http://www.fony.sk/clanky/12963-orange-prima-kids-vydavky-i-bezpecnost-deti-pod-kontrolou,

ktorá bola pripravená pre deti a z ktorej môžu deti rodičom volať aj v prípade, ak nemajú kredit,

alebo môžete využiť O2 Voľnosť http://www.o2.sk/volania/o2-volnost ,

či kartu zbojníka Jura http://www.juro.sk/viacinfo

No a čo sa paušálov týka, orientujte sa na služby operátorov, ktorí majú pokrytie sieťami 2G / 3G / 4G (využiteľné na dátové prenosy) aj za hranicou obce/mesta a teda ide samozrejme o ozajstných mobilných operátorov poskytujúcich svoje služby na Slovensku =>> Orange, O2, Telekom.

Všetci traja ozajstní mobilní operátori (O2 SK, OR SK a Telekom SK) vám jednotky vo vami zakúpených paušáloch umožňujú čerpať aj v EU, nielen na Slovensku. ;-)

Operátor, ktorému tu redakcia uverejnila tento PR článok, čerpanie jednotiek aj v EU neumožňuje, necháva si v takom prípade platiť extra / nad rámec poplatku za "paušál" tvrdiac, že je to v poriadku.
--
Som hujer. Teší ma :-)
15 dní
Windows Firefox
V akom veku je vhodné zabezpečiť dieťaťu mobil? A je vôbec vhodné, aby žiaci nosili do školy mobil? Aj toto sú časté otázky rodičov, ktorí sa boja o svoje deti, keď s nimi práve netrávia čas.
Autor článku by si mal skúsiť vyučovať v triede plnej žiakov s mobilmi. http://www.pravnenoviny.sk/moze-zobrat-ucitelka-mobilny-telefon-vasho-dietata
15 dní
Windows Internet Explorer
huje® a koľko % územia SR si za svojho študentského života pokryl svojou prítomnosťou? A že TK a OR rušia prenos podstatne nižšie prenosové rýchlosti len aby zákazník bol prinútený kúpiť ďalšie dáta.
"No a čo sa paušálov týka, orientujte sa na služby operátorov, ktorí majú pokrytie sieťami 2G / 3G / 4G (využiteľné na dátové prenosy)" to si chcel povedať, že 3G nie je použiteľné na dátové prenosy, alebo že 2G je tiež použiteľné na dátové prenosy ak nie je v NR?
Nejako si zabudol na nejaké cenové porovnanie tvojich odporúčaní. Vrátane výpočtu času potrebného na strávenie v EU pre vyrovnanie cenového rozdielu medzi ponukou 4ky a tvojich odporúčaní. Lebo takto to vyzerá, že tá tvoja analýza operátora stojí za prd, ako vždy.
14 dní
Windows Firefox
Po prečítaní nadpisu "Ako vybrať ten správny paušál pre vášho školáka?" som sa potešil, pretože akurát riešim tento problém u nás doma. Po druhom odstavci som však rýchlo zistil, že sa jedná iba o marketingový paškvil.

Týmto prosím redakciu Fony.sk, aby priniesla autorský článok s rovnakým nadpisom, ale ktorý rodičom skutočne pomôže nájsť správny paušál, t.j. výhodný. Som si istý, že vkaždej z kategórií nezvíťazí ten od 4-ky.

S tým článkom to myslím vážne, bolo by fajn si prečítať Vaše návrhy ako nestranných redaktorov.
--
♦ iPhone 6s Plus ♦ OT-1035D ♦ iPhone 4s ♦ iPhone 5s ♦ Nokia N82 ♦ SE Xperia SP (C5303) ♦ SE 750i ♦ Siemens ME45
14 dní
iPad iPad
Deťom do školy vyberajú paušál?...tak to nechápem. Mojej dcére nedovolili doniesť mobil do školy a ani nikto iný zo žiakov nesmie mať mobil v škole.
14 dní
Windows Firefox
re: Kajoblesk

Je chyba rodičov (načo majú ZRPŠ a školskú radu ?), že si nechajú skákať po hlave od školy. Je rozdiel iba "mať mobil v škole" a použiť max. cez prestávky .... a "vyrušovať s mobilom vyučovací proces" počas trvania vyučovacích hodín.

Ak by učiteľ(-ka) zobrala mojim deťom MT iba a len kvôli tomu, že ho má počas vyučovania v škole, tak by ten učiteľ(-ka) mala veľké problémy ... (v súlade so zákonom) by si to navždy zapamätala.
--
♦ iPhone 6s Plus ♦ OT-1035D ♦ iPhone 4s ♦ iPhone 5s ♦ Nokia N82 ♦ SE Xperia SP (C5303) ♦ SE 750i ♦ Siemens ME45
12 dní
Manobb obávam sa, že tá tvoja požiadavka je nerealizovateľná.
12 dní
Windows Chrome
Kedze tento portal vlastni Swan, objektivita tu davno skoncila a su tu len tieto PR zvasty. Cize nestranne kvalitne clanky tu nemozno ocakavat.
11 dní
Windows Firefox
No vidíte:

A ja stále dúfam a verím, že to Rišo s Lenkou "dajú" a ukážu svojim čitateľom, že ich zo zaujatosti voči Swan-u obviňujú úplne zbytočne.

Však ubehli ešte len 4 dni od PR kecov od 4-ky. Príprava autorského článku tohoto druhu si vyžaduje nejaký čas a ja verím, že najneskôr do konca septembra tu taký článok aj vyjde ...

... a ak sa zadarí, tak jednou ranou môžu rovno vyriešiť aj študentov, ktorým onedlho začína semester.

Kto chce veriť, tak verí. ;-)
--
11 dní
Android Android
Nechajte už 4ku na pokoji. Ako budú podnikať tak sa budú mať.
--
Reklamy su o tom aby nas oklamali. Reklamy nam vymyvaju mozog, vzdy to majte na pamati.
11 dní
Manobb ak je to tak jednoduché, tak to sprav. Garantujem ti, že to nedokážeš.
11 dní
Apple Mozilla
:D
--
LG H818P _ _ _ Testing Vernee Mars Pro
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188