Diskusia k článku
16 dní
Windows Chrome
keby sa radsej dohodli na zdielani 4G sieti a vzajomnom budovani nepokrytych lokalit bolo by to fajn
14 dní
Windows Firefox
» Lamah: keby sa radsej dohodli na zdielani 4G sieti a vzajomnom budovani nepokrytych lokalit bolo by to fajn
myslis, ze Orange potebuje 4G siet O2? Na Slovensku som narazil na velmi malo lokalit, kde by nemal Orange 4G.
14 dní
Windows Chrome
O2 a Orange uz kedysi rokovali o zdielani sieti, boli aj blizko k dohode ale nakoniec sa to nerealizovalo. Myslim, ze v lokalitach kde je zbytocne duplicitna az triplicitna siet by sa mohli operatori dohodnut a pouzit tieto vysielace inde a pokryt to, co este ostalo nepokryte. Takze ano, mohol by z toho benefitovat aj Orange
14 dní
Windows Internet Explorer
Lamah je otázne či boli blízko k dohode, alebo len OR vodil O2 za nos. Pokrytie je jediná reálna možnosť ako odvodniť vyššie ceny oproti konkurencii.
14 dní
Android Firefox
V cz ide orange cez o2, tak na sk by to mohli skĺbiť takisto
--
Honor 8
14 dní
Android Android
» dedii: V cz ide orange cez o2, tak na sk by to mohli skĺbiť takisto
Možeš márne snívať... :D
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus3.
14 dní
Windows Chrome
» Knoxville: Možeš márne snívať... :D
teraz som bol v CZ a Orange mi isiel cez O2 CZ , tak nechapem co si chcel :-)
--
Honor 8
14 dní
Apple Mozilla
dedii, to bol klasicky roaming. nie zdielanie sieti. dve diametralne odlisne veci.
13 dní
Windows Firefox
Ahojte,

Takze narodny roaming funguje aj v Kosiciach pre O2. Vyskusane na 2 roznych sim kartach v 2 roznych telefonoch. Telekom SK siet pre O2 je zakazana v Kosiciach uz niekolko rokov, tu sa nic nezmenilo. Koniec hlasenia. Takze nieje to ohranicene len na Malacky.
12 dní
Windows Firefox
Potvrdzujem, v Nitre sa mi mobil prepol v paneláku vo výťahu do siete Orange. Problém bol v tom, že naspäť do O2 sa neprepol a mobil zostal nedostupný, neregistrovaný v žiadnej sieti. O2 sieť nabehla až po reštarte mobilu.
12 dní
Windows Firefox
Len pre info aby rec nestala, dnes som si vsimol ze aktualizovali mapu pokrytia, minimalne vrstvu LTE s rychlostou 75 Mbit/s. Su tam uz viacero lokacii , ktore fungovali niekolko tyzdnov uz neoficialne. Teraz uz je to oficialne.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188