Diskusia k článku
12 dní
Windows Internet Explorer
malo by to byť asi toto - Pod týmto krkolomným názvom sa ukrýva štandardné menu aplikácií s widgetmi a odkazmi na domácej obrazovke. Pre aktiváciu poslednej možnosti si musíte tento režim najskôr stiahnuť, vopred nastavený je režim plochy. Vyskúšam to poobede, nemám teraz mobil pri sebe
12 dní
Windows Firefox
co som cital na zahranicnych strankach tak to prave aktualizacia odstranila. ked G6 prisiel tak tam ta moznost bola teraz nie je, ked som sa totdocital tak uz som dalej nepatral.
--
goo.gl/qXHfRf
12 dní
Windows Chrome
ja som dlho predlho tlacil vsade nova launcher, ale uz asi mesiac ficim na tomto

https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/lawnchair-customizable-pixel-launcher-t3627137

je to parada, klasicky pixel launcher s kartami google vlavo a akou takou customizaciou. Vie aj pocasie ako pixel launcher pri liste vyhladavania. dal som ho manzelkinej neteri na lenovo k8 power, ma 12 a je spokojna :)
--
¯\_(ツ)_/¯
11 dní
Windows Chrome
Zrusili app drawer uplne? Tak to pekne dogabali.Mohli pre uzivatelov aspon ponechat tuto moznost.Nie kazdy chce mat vsetky ikony na ploche ako Iphone alebo Huawei...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus3.
11 dní
Android Android
App drawer funguje. V nastaveniach treba aktivovat Zasuvku domov.stranok a aplikacii
11 dní
Android Android
» Gabbe: App drawer funguje. V nastaveniach treba aktivovat Zasuvku domov.stranok a aplikacii
Daju sa v nastaveniach zvacsis ikony teda velkost zobrazenia. Teda ze mas klasicky zasobnik ikon,ale na ploche mas len styri ikony aplikacii za sebou,nie pat. Vdaka. Velmi ma to zaujima. Ak napise aj niekto iny,kto vie pomoct...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus3.
11 dní
Android Android
Gabbe muselo to pribudnúť s posledným update.
Cca mesiac dozadu som to hľadal na nete a všade boli návody z apríla kde táto možnosť bola a mne to tam chýbalo :) už tam 3. možnosť mam.
Dik za pripomenutie ;)
--
goo.gl/qXHfRf
11 dní
Android Chrome
Cely vtip je v tom, ze je potrebne manualne skontrolovat update pre nadstavbu LG UX, ktora sa nie vzdy ponukne automaticky.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188