Diskusia k článku
12/8
Windows Firefox
Xiaomi Redmi Note 4 Global ich všetky rozbije Hw, výkonom, výdržou aj cenou a aj podporou. Mimochodom na al*ze stojí globálna veria 186€, ale neberte to ako reklamu.
12/8
Windows Chrome
Za zmienku stojí aj Lenovo c2 power. 16GB interná pamäť a 2GM RAM. 3500 bateria. Cena okolo 140€. 2x simkarta a samostatná pozícia na pamäťovú kartu.
12/8
Linux Chrome
186€ z alzy kupi len truhlik ked sa da aj lacnejsie
--
♦ HTC One (M9) ♦ HUAWEI Honor 6 dual sim (32GB,black) ♦
12/8
Android Android
Take s prepacenim sr*cky si nechajte. Ked fakt poriadnu vydrz a solidny softwer a hardwer,zaruka a pod. tak ako ma byt tak jedine Lenovo P2. Na heureke aj pod 3 stovky takze sa oplati priplatit.
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus3.
12/8
Android Android
ja mam starší xiaomi redmi note 3 se a žiadna sračka to neni možno to nefoti najlepšie ale to nemôžem čakať v tejto cenovej kategórii, nadstavba miui jedna z najlepších ak nie celkom, batéria 4000,dvojsimkac,celkom vykonny(snapdragon 650,3gb ram,32gb rom) p2 hej ale to je úž o dosť drahšie
12/8
Android Android
LOL :D že lenovo :D neviem či skoro 300€ je lacný mobil... Jednoznačne Xiaomi Redmi Note 4 Global alebo Redmi 4X Global
12/8
Android Android
Budem sa opakovat ale pokial planujem fon na dlhsiu dobu a nemenim kazdeho pok roka alebo aj skor tak radsej tu stovku priplatim ako kupovat tieto cinske sracky ako su meizu,oppo xiomi a pod. bez poriadneho slov. servisu,soft. podpory,slov. LTE a pod. Moze to ktokolvek akokolvek obhajovat a mat neviem ako dobru skusenost. 300 eur uz nie je lacny fon. Ale to uz je asi na inu diskusiu...
--
12/8
Linux Chrome
Keby si len cital poriadne, tak vsetci odporucame verziu so slovenskym LTE a s Global Romkou. Zaruku mas dva roky ako na kazdy iny produkt kupeny na SR takze sr*cky mas jedine v tvojej hlave...
A neviem co je na tom nepochopitelne, ze clovek chce aj na dlhsiu dobu lacnejsi mobil... 300€ za telefon je pre vela ludi vela...
12/8
Android Android
Pisem ze 300 je pre vela ludi hodne. Ja by som za menej nekupoval aj keby som si mal pozicat. Radsej nic ako tieto sracky. Len si ich odporucajte...
--
12/8
Windows Chrome
Zdravím, prepáčte mi to, že je to trošku mimo tému, no neviem ako to tu funguje, ak chcem niečo ponúknuť na predaj.
Mám na predaj úplne nový Apple iPad 2017 128gb strieborný, krabica neotvorená, ešte vo fólii.
Ešte raz sa ospravedlňujem a prajem pekný zvyšok dňa ! :)

https://www.alza.sk/ipad-wifi-vesmirne-sedy-2017?dq=4827697 (je to tento)
--
Na predaj: Apple iPad 2017 128gb, strieborný. Úplne nový, krabica vo fólií.
13/8
Linux Chrome
Xiaomi sr*cky nie su... A aj za menej ako 300€ sa da zohnat slusny telefon...
13/8
Android Android
každý si vyberie svoju značku ťažko niekomu radiť... aj tak ma každých v prdeli tieto keci:)
13/8
Android Android
one knoxvile ci ako más prezývku na forume a mal si úž miui? keď tu kecas že to nemá dokonalý preklad?podpora? a povedz mi kto má lepšiu podporu ako miui? jaj no ja viem totiž žiadna.. 800mhz? ja ju mam na redmi note 3 se ale pri 4ke mi to je aj tak na prd najprv sa trocha zamysli na tie tvoje picoviny
13/8
Android Android
Lukass koľko si dostal update od Xiaomi? Tak akú máš podporu?
--
goo.gl/qXHfRf
14/8
Windows Firefox
Updaty na Xiaomi Note 3 mi chodia neustale, dvojrocna zaruka, odladeny FW, vyborna vydrz, ziaden problem...
14/8
Android Android
Majko ten bol dobry,daj este jeden teraz o tom ako dostanes 7-mickovy android... :D
--
14/8
Windows Firefox
V pripade Xiaomi je to trochu irelevantne, staci ze dostanem MIUI9 a skoro nic nezbadam. ;-D
14/8
Android Android
No mas pravdu,tieto cinske paskvily to maju vsetko nejako naopak...
--
14/8
Android Android
Esteze ty to mas v hlavicke vporiadku :D
14/8
Android Android
Na rozdiel od teba vsak? Kludne napis sukromnu spravu ak ti bolo vcera malo. :D
--
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188