Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Diskusia k článku
14 dní
Android Android
Super obsiahla recenzia! Uvidime co 31.8. prinesie V30...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus3.
14 dní
Android Android
Vdaka. Na V30 som zvedavy stale viac. Posledne info hovori o fotoaparate s clonovym cislom f/1.6. Teraz si ale uzivam LG G6 dual. Tie sirokouhle fotoaparaty su proste navykove.
14 dní
Linux Chrome
Borland máš v dual sim G6 slovenčinu?
--
goo.gl/qXHfRf
14 dní
iPad iPad
Ano
14 dní
Linux Chrome
Dik
--
goo.gl/qXHfRf
14 dní
Android Android
Recenzia v pohodke...mozem len suhlasit. Rozmerovo trosku vacsi ale zvykam si. Predtym som mal g2 a 3.
--
Lg V20 a G3 AutoServis Japan cars
14 dní
Android Android
Perfektná recenzia, no zaujímalo by ma kde sa dá telefón kúpiť za tých 305€, keďže zatiaľ spĺňa všetky moje požiadavky na mobil.
13 dní
Android Android
Jooj škoda, telefón som cca pred týždňom predal. Ide o dovoz z Číny. Hoď mi správu, dám ti tip.
13 dní
Linux Chrome
Tam ti este vyrubu DPH ale nie?
--
♦ HTC One (M9) ♦ HUAWEI Honor 6 dual sim (32GB,black) ♦
12 dní
Windows Firefox
"Ak si porovnáme LG V20 a LG G6, rozdiel v ich dĺžke je takmer 11 mm, pričom oba telefóny majú rovnakú uhlopriečku displeja."

A teraz trochu matematiky:
G6 Displej 5,7" 18:9 > plocha 83,85 cm2
V20 Displlej 5,7" 16:9 > plocha 89,46 cm2
t.j. hlavný displej má o 5,61 cm2 väčšiu plochu
k tomu ešte treba pripočítať displej sekundárny 2,1" (5,3 x 0,8cm) = 4,24 cm2
čiže V20 má o 9,85 cm2 viac zobrazovania a to je celkom dosť.
--
LG H818P
12 dní
iPad iPad
Ale ja som nepísal o zobrazovaní. Písal som o uhlopriečke displeja verzus celková dĺžka telefónu.
11 dní
Apple Mozilla
Aký zmysel má porovnávať uhlopriečku ak je iný pomer strán a výrazne sa mení plocha. Tu je navyše ešte sekundárny displej s výškou 8mm. Takže tá výška + 11mm vôbec nie je dramatická, skôr naopak.

PS na lepšiu predstavu o koľko majú tie displeje väčšiu zobrazovaciu plochu si stačí nakresliť štvorec 3x3cm
--
LG H818P
11 dní
Windows Chrome
Na tu uhlopriečku dnes už naozaj treba dávať bacha. Pri rôznych pomeroch strán sa s ňou dá celkom pekne marketingovo kúzliť. Plocha displeja je často dôležitejšia.
11 dní
Android Android
Mental, vzhladom na sekundarny displej mas pravdu. Ten ale nezobrazuje primarny obsah. Zjednodusene povedane, ak si das vedla seba G6 a V20, ide uz na pohlad velky rozdiel vo velkosti vonkajsich rozmerov, hoci obidva telefony maju 5.7 palcovy displej.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188