Diskusia k článku
6/8
Android Android
Super obsiahla recenzia! Uvidime co 31.8. prinesie V30...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus3.
6/8
Android Android
Vdaka. Na V30 som zvedavy stale viac. Posledne info hovori o fotoaparate s clonovym cislom f/1.6. Teraz si ale uzivam LG G6 dual. Tie sirokouhle fotoaparaty su proste navykove.
6/8
Linux Chrome
Borland máš v dual sim G6 slovenčinu?
--
goo.gl/qXHfRf
6/8
iPad iPad
Ano
6/8
Linux Chrome
Dik
--
goo.gl/qXHfRf
6/8
Android Android
Recenzia v pohodke...mozem len suhlasit. Rozmerovo trosku vacsi ale zvykam si. Predtym som mal g2 a 3.
--
Lg V20 a G3 AutoServis Japan cars
6/8
Android Android
Perfektná recenzia, no zaujímalo by ma kde sa dá telefón kúpiť za tých 305€, keďže zatiaľ spĺňa všetky moje požiadavky na mobil.
7/8
Android Android
Jooj škoda, telefón som cca pred týždňom predal. Ide o dovoz z Číny. Hoď mi správu, dám ti tip.
7/8
Linux Chrome
Tam ti este vyrubu DPH ale nie?
--
♦ HTC One (M9) ♦ HUAWEI Honor 6 dual sim (32GB,black) ♦
8/8
Windows Firefox
"Ak si porovnáme LG V20 a LG G6, rozdiel v ich dĺžke je takmer 11 mm, pričom oba telefóny majú rovnakú uhlopriečku displeja."

A teraz trochu matematiky:
G6 Displej 5,7" 18:9 > plocha 83,85 cm2
V20 Displlej 5,7" 16:9 > plocha 89,46 cm2
t.j. hlavný displej má o 5,61 cm2 väčšiu plochu
k tomu ešte treba pripočítať displej sekundárny 2,1" (5,3 x 0,8cm) = 4,24 cm2
čiže V20 má o 9,85 cm2 viac zobrazovania a to je celkom dosť.
--
LG H818P _ _ _ Testing Moto G5 Plus
8/8
iPad iPad
Ale ja som nepísal o zobrazovaní. Písal som o uhlopriečke displeja verzus celková dĺžka telefónu.
9/8
Apple Mozilla
Aký zmysel má porovnávať uhlopriečku ak je iný pomer strán a výrazne sa mení plocha. Tu je navyše ešte sekundárny displej s výškou 8mm. Takže tá výška + 11mm vôbec nie je dramatická, skôr naopak.

PS na lepšiu predstavu o koľko majú tie displeje väčšiu zobrazovaciu plochu si stačí nakresliť štvorec 3x3cm
--
LG H818P _ _ _ Testing Moto G5 Plus
9/8
Windows Chrome
Na tu uhlopriečku dnes už naozaj treba dávať bacha. Pri rôznych pomeroch strán sa s ňou dá celkom pekne marketingovo kúzliť. Plocha displeja je často dôležitejšia.
9/8
Android Android
Mental, vzhladom na sekundarny displej mas pravdu. Ten ale nezobrazuje primarny obsah. Zjednodusene povedane, ak si das vedla seba G6 a V20, ide uz na pohlad velky rozdiel vo velkosti vonkajsich rozmerov, hoci obidva telefony maju 5.7 palcovy displej.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188