Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Diskusia k článku
10 dní
Windows Chrome
tady neni o čem iphone SE/nejlepsi kompaktni mobil, podpora na radu let, brutalni vykon v malym tele, co vic chces.
10 dní
Android Android
Nový iphone SE sa dá zohnať v e-shopoch za 350-370 eur.
Vo vykone rozseka A3ku na kusy, myslím že má aj vyššiu výdrž, neporovnateľne odladenejsie prostredie. Odporúčam ísť do iPhonu a to som vlastník S8.
10 dní
Windows Firefox
Jednoznačne by som si vybral iP SE. 50 € navyše oproti Sam. nie je veľa.
--
♦ iPhone 6s Plus ♦ OT-1035D ♦ iPhone 4s ♦ iPhone 5s ♦ Nokia N82 ♦ SE Xperia SP (C5303) ♦ SE 750i ♦ Siemens ME45
10 dní
Windows Chrome
AKo majitel Samsungu musim odporucit iPhone
--
S6 edge+
10 dní
Android Android
Ak neprekáža iOS, na niektoré činnosti dosť malý displej a slabá selfie kamerka, tak samozrejme SE.
9 dní
Linux Chrome
Ja som samsungac ale nie ortodoxny - mam viac starosti ako sa stotoznovat z nejakou znackou :D ale radil by som ti skor iphone pokial chces dobry kompakt. Jedine ak je pre teba dolezita vacsia uhlopriecka na net atd, vodeodolnost, cena a otvoreny system tak vtedy samsung.
6 dní 21 hod
Windows Chrome
ako napísali chalani predo mnou, tak určite iPhone
6 dní 20 hod
Windows Chrome
Ďakujem,zobral som SE, zatiaľ spokojnosť. Ta čítačka je trošku pomalšia, ale inak čiste a intuitívne prostredie. Proste iOS je fakt inde hlavne kvôli maličkostiam.
6 dní 20 hod
Windows Internet Explorer
neboj zachvílu prídeš nato že IOS je fakt inde ale aj v nedostatkoch....Samozrejme ak niesi Iovečka ale pozeráš sa nato triezvo
--
Iphone 6 plus
6 dní 19 hod
Windows Chrome
Jasne že tam sú nedostatky nič dokonale neexistuje. Napr. vstavaná aplikácia kalendára ma zvláštne spôsoby ako zobraziť náhľad na rok/mesiac/týždeň... nikdy neviem čo bude nasledovať :) Ešte sme sa neskamarátili :)
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188