Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Diskusia k článku
13 dní
Windows Chrome
Palec hore za recenziu.
--
¯\_(ツ)_/¯
13 dní
Windows Chrome
mne veru nechyba ta vodeodolnost...par krat sa mi stane ze ked je dazd ze spadne par kvapiek na fon teraz uz len otazka ci ist do neho :)
--
♦ HTC One (M9) ♦ HUAWEI Honor 6 dual sim (32GB,black) ♦
13 dní
Android Android
Tak za 500 eur sa už dá kúpiť kadečo. Tento telefón je zaujímavý pre ľudí, čo chcú výkon a to ostatné ich až tak netrápi.. tých problémov je tam viac. Pomalé wifi, údajne vymenené stereo kanály, neviem čo je na tomto pravdy ja mám hudobný sluch, a čo ja viem čo ešte. Telefón je to fajn, ale aby kompenzoval nedostatky mal by mať cenu tak o stovku nižšiu, takto je drahý. Ja som s ním ale spokojný. Spĺňa všetko čo potrebujem a vylepšuje predchádzajúcu generáciu v bodoch, ktoré mi vadili.
--
¯\_(ツ)_/¯
13 dní
Android Android
Nie vodeodolnost, ale OIS...
--
S6 edge+
13 dní
Android Android
Mám ho od prvého predpredaja.. vodeodolnosť ma netrápi..mal som aj také telefóny a nikdy mi telefón nespadol do vody..normálny dážď vydrží každý telefón.

Pre mňa je dôležité že všetko funguje bleskovo a nemusím reštartovať dom alebo zhadzovať aplikácie.. jedinny nedostatok..keby bol 5palcovy...ináč bomba môj najlepší telefón...
13 dní
Windows Chrome
tiez ho mam par dni a ako s nastupcom nexus 5 som s nim spokojny :)
13 dní
Windows Chrome
nieje to tak davno co vodeodolnost bola vysadou naozaj par telefonov ktore sa dali spocitat na prstoch jednej ruky a zrazu je to div nie najhlavnejsia vec na novom telefone
13 dní
Windows Chrome
Nie je to tak davno, co sme mali cierno-biele telky...
--
S6 edge+
12 dní
iPhone iPhone
treba k te "vodeodolnosti" uz ma fakt blizko, treba huawei sice vodeodolnost negarantuje, ale konektory a display jsou zatesneny davno. kdyz si v Tatrach, vodeodolnost se hodi. 500 je dobra startovni cenovka, ale je taky pravda, ze s7 s prazdninovym cashbackem je taky prijemny nakup
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188