Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Diskusia k článku
15 dní
Linux Chrome
Ale veď OP je tiez šedý dovoz, nie? :) Európa je Amerika či ako? :D áno, bol zrušený ale ich telefóny ponúkajú stále výborný pomer cena/výkon... Tisícky ludí (dovolím si tvrdiť že aj desattisice) co si u nas kupili Xiaomi si to nemysli ale rozhodne ty si nad vecou, ty to vies posudit :-)
15 dní
Android Android
Mas skratka prehľad...
--
goo.gl/qXHfRf
15 dní
Linux Chrome
Sice to nijak nesuvisi s tymito modelmi LG, ale aby si neplietol aj ostatnych diskutujucich; Jamie, oneplus nie je ekvivalent xiaomi. Ich telefony splnaju europske normy, a su certifikovane, predavane priamo vyrobcom, ten aj poskytuje zaruku a rozne ine sluzby, vratane (po)zarucneho servisu. Zariadenia Xiaomi nie su nijak certifikovane, a neexistuje ziadna forma dovozu do Europy podporovana vyrobcom. Neviem ako ich predavaju NAYka, Datarty a O2, urcite sa to deje cez nejaky prostrednik, sprostretkovatela, dovozcu, ako chces. Je to velky rozdiel. Tebe spoza monitora nad klavesnicou to pride rovnake. To je v poriadku, nik nerozumie vsetkemu. Ale hadat sa do krvi o takychto somarinach, a pritom si nedas ani namahu si nastudovat o com to tu vlastne tocime? NA wikipedii je vela zaujimavych informacii, su tam napriklad frekvencie pasiem LTE pre svet, kde si mozes vyhladat, ktora krajina ma ake pasma. Toto nie je skola, kde ta naucili, ze wikipedia nie je zdroj pre akademicku pracu. Skola, resp. ludia, ktori to zacali rozsirovat mali k dispozicii podklady kvalitnejsie, z roznych studii a pokusov, z ktorych studenti maju cerpat. Aby trochu aj pracovali, chapali a sli do hlbky. Preto, sa rozsirila veta, ze wikipedia nie je zdroj a preto nou vela ludi opovrhuje, hoci vlastne im unika cela pointa. Ak sa aj ty ponoris do legislativy a prejdes si zopar zdrojov, hoci z bulvarnej wikipedie, budes mat aspon zakladny prehlad.

ospravedlnujem sa za dlhsi offtopic, chapem, ze odbacam, obcas ma vsak mierne irituje, ked je niekto ako ti blazni z DObsinskeho rozpravky, alebo ako ti poddani, co uverili v cisarove nove saty, a dobrovolne zo seba nechava robit hlupaka. A este si to ani neuvedomuje.
--
¯\_(ツ)_/¯
14 dní
Apple Mozilla
idem premzat diskusiu o dve strany. Jamie, pre teba je kazdy idiot a imbecil, aj ked sa ti snazia vysvetlit, v com sa mylis. Pokial nevies diskutovat slusne, dostanes 14-dnovy ban. Na upokojenie. To iste s atyka osttanych ucastnikov tekto neplodnej diskusie, aj ked oxy sa drzal dost dlho. :)

Tu ma byt diskusia o LG Q6. zalozte si novu temu v off topic a tam si diskutujte o com chcete. Slusne, samozrejme. :)
14 dní
Windows Chrome
Ospravelňujem sa za invektívy ale už som to nedokázal vydržať :D
mýlim sa v tom, že nie sú Xiaomi certifikované, to beriem aj keď neexistuje žiadna datábaza, kde sa dá overiť CE podľa ID... ale ak mi bude niekto tvrdiť, že tie telefóny (minimálne tie Global verize) sa nedajú plnohodnotne využívať na našom území, tak je pre mňa hlúpučký :) ďalšia vec, nerozumiem, prečo dostávajú toľko priestoru na všetkých portáloch, keď sú také nevhodné... ľudia by ich zrejme nekupovali, či? :)
k téme, som zvedavý na cenu LG Q6, keď sa tu tak dlho bavíme o hranici 150/200€ :D
Edit: ked premazat, tak celu diskusiu a nie len to co sa hodi :)
13 dní
Windows Firefox
"nerozumiem, prečo dostávajú toľko priestoru na všetkých portáloch, keď sú také nevhodné"
Lebo Xiaomi vytvorilo okolo seba HYPE čínskeho Apple a tvária sa, že vyrábajú najlepšie slúchadlá, kolobežku, bicykel, notebooky, televízory, TV boxy, vysávače..
Za druhé každý pozerá iba na pomer cena/HW. Zvyšok ich už nezaujíma (fragmentácia ROM, LTE, čiastočná lokalizácia..)
Za tretie sa na ich fónoch dá stále celkom slušne zarobiť.
Neviem čo je nepochopitelné na tom, že ich mobily nemajú (zatial) oficiálnu distribúciu u nás.
Dávať to na jednu úroveň s OnePlus je mimo. Priama distribúcia do 36 krajín sveta, 100% jazyková podpora/24 mesačná záruka od výrobcu.

AKTUALIZÁCIA:
Pred 3 hodinami v rozhovore pre Nemecký denník Handelsblatt potvrdil riaditel Xiaomi Liu Yi dohladný vstup Xiaomi na trhy strednej a východnej Európy vrátane Slovenska.
http://diepresse.com/home/techscience/mobil/5251446/Xiaomi-startet-in-Europa-durch

"Xiaomi doteraz smartfóny oficiálne ponúkalo len v Ázii a najmä Číne. Nemecká agentúra DPA naznačuje ako jeden dôvod obavy z patentových žalôb. K oznámeniu oficiálneho príchodu do Európy prichádza po tom, ako Xiaomi minulý týždeň oznámilo získanie patentov od Nokie."
"Plánujú otvoriť 2000 "kamenných" predajní v najbližších troch rokoch, polovica z nich s partnermi v zahraničí," povedal Liu pre Handelsblatt." (APA / dpa, 13.07.2017)
--
LG H818P
13 dní
Windows Chrome
no a je to vonku
--
♦ HTC One (M9) ♦ HUAWEI Honor 6 dual sim (32GB,black) ♦
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188