Diskusia k článku
11.7.2017
Apple Mozilla
obrazok
:-))
Podobný systém dobíjania používal o.i. Tissot v sérii "POWERMATIC"
Sranda, že to nikoho doteraz nenapadlo aplikovať. Ale možno, by to u true smart nestačilo, lebo displej. Tu na hybrid ideálne. 1 deň nosenia ~ 100 dní pohotovosť mi vyrazilo dych.
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
11.7.2017
Windows Chrome
Hrúbka 1,5 cm. Gear S3 sú hrubé asi 1,3 cm a už to je dosť - pre ženy vraj nenositeľné. Nápad samozrejme perfektný, dizajn sa mi celkom páči (aj keď ja by som to zahnuté sklo na okrajoch rozbil - aj moje obľúbené Vector Luna sa rozbili, lebo mali sklo až po okraj; potrebujem skrátka vyvýšenú obruč, keďže mám hodinky na ruke pri všetkých aktivitách, čo je aj princíp smart watch - nebudete si ich predsa dávať dole pri športe).
11.7.2017
Windows Firefox
Hodinky majú najnovšiu generáciu senzoru tepu srdca, GPS tracking.. celkom by ma zaujimala vydrz pri tom GPS trackingu :)
moje hybridy maju 2 baterie jednu pre "sprostu cast" a druhu nabijatelnu pre smart funkcie a ta pri pedometri a notifikaciach vydrzi cca 35-40dni.
--
lnk.sk/mM05
11.7.2017
Windows Firefox
Re: mental.disease

Samozrejme ze ide o uplne rozdielne systemy.
Klasicke automaty nemaju ziadnu baterku.
Tento dizajnovy "skvost" ma baterku, ktora sa dobija zo systemu vzdialene podobnom automatickym kalibrom.
--
Samsung S7 + Nokia C7
11.7.2017
Windows Firefox
o čom točíš?
Píšem niekde "Powermatic 80"?
Tissot rad "Powermatic" už nevyrába, mal quartz strojček.
Hovorím o pohybom ruky dobíjanom akumulátore v elektronicko-kremíkových hodinkách. Je to viac menej doména japonských hodiniek. Ekvivalenty sú SEIKO Kinetic a CITIZEN "Eco-Drive Duo", ale tam je navyše kombinácia s energiou slnečnou známa z modelov Eco-Drive - solárny panel.

Aj najznámejší švajčiarsky výrobca strojčekov ETA vyrába radu kalibrov s názvom Autoquartz. Používajú ho Longines, Swatch, Omega, Mido..

Tissot kedysi robil autoquartz radu "PowerMatic", pozor nezamieňať s Powermatic 80 - čo sú mechanické automaty s predĺženým chodom na 80 hodín bez pohybu. Bežne 36 až 48 hodín.

Nie je zač
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
12.7.2017
Windows Firefox
Vdaka za info, to som nevedel. Clovek sa uci kazdy den...
--
Samsung S7 + Nokia C7
12.7.2017
Windows Firefox
» Richard Hombauer: Hrúbka 1,5 cm. Gear S3 sú hrubé asi 1,3 cm a už to je dosť - pre ženy vraj nenositeľné. Nápad samozrejme perfektný, dizajn sa mi celkom páči (aj keď ja by som to zahnuté sklo na okrajoch rozbil - aj moje obľúbené Vector Luna sa rozbili, lebo mali sklo až po okraj; potrebujem skrátka vyvýšenú obruč, keďže mám hodinky na ruke pri všetkých aktivitách, čo je aj princíp smart watch - nebudete si ich predsa dávať dole pri športe).
Rišo zmeral som svoje hodinky tie pri 44mm ciferniku su hrube 15,2mm :) ked ich prvy krat uvidela zena tak mi ich chcela "znarodnit" :)a to ma rucicku ako sparatko. hrubku by som neriesil pri hodinkach ktore nie su urcene na sport a to tieto rozhodne nie su (aj keby nas chcel producent o tom presvedcit)
--
lnk.sk/mM05
12.7.2017
iPhone iPhone
Mne hrube hodinky vadia najma ked mam dlhy rukav bluzky, svetrika a podobne. Pripadne ked ma bunda uzky rukav, tak prevliect cez rukav ruku s Gear S3 je problem. :) su nielen hrube, ale cifernik maju siroky.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188