Diskusia k článku
14/6
Windows Chrome
Pan Lancaric sa vyjadril ze roamingovi partneri mu uctuju cenu cca 4 Eura za 1 GB dat. Predpokladam ze to plati pre EU. Teraz je tu tento datovy roaming balik ktory ponuka cenu vo vybranych krajinach sveta(napriklad Ukrajina alebo Rusko ci USA) kde je cena 390(!!) eur za 1 GB dat. Nechce sa mi verit ze napriklad Ukrajinski operatori uctuju Orange Sk cenu ktora sa blizi k 390 euram za 1 GB.
14/6
Windows Chrome
niekedy sa mi zda ze oni sami maju v tom hokej
--
♦ HTC One (M9) ♦ HUAWEI Honor 6 dual sim (32GB,black) ♦
14/6
15/6
Apple Mozilla
Málokto ovláda tú ich MLHU (HMLU), zväčša viem viac ako pracovník na infolinke..
Ale idiotov budú z ľudí robiť zrejme naveky:
"V Európe ako doma je výhodnou alternatívou predovšetkým pre majiteľov nižších a stredných paušálov, ktorí majú predplatený určitý počet minút, SMS či dát, a tak si zákazník svoj domáci balík môže ušetriť na domácu komunikáciu"

Čo má akože, šetriť?
O tom regulácia byť nemala.
Za A) Na dovolenke sú komunikačné nároky nižšie, maximálne rovnaké ako doma.
Za B) 14 dní si ušetríme na dovolenke a zvyšné 2 týždne budeme doma 2x viac volať :)
Za C) dovolenka je podľa Orange dáke vákuum, alebo dokážu nafúknuť mesiac na 40-50 dní.

Zaplať 2.90, aby si volal za 6 centov, ma skoro udusilo. Staré triky:
Ak prevolám 50 minút, zaplatím za minútu 11.8c > +18% nie mínus 40.
Dáta môžem prepočítať na požiadanie..
--
LG H818P _ _ _ Testing Moto G5 Plus
15/6
Windows Chrome
Podla mna,
baliky 2,90 a ine su vyhodne jedine u studentov, pracovnikov aj vystahovanych, ktori dlhodobo ziju v statoch EU a EHP + Svajciarska, a maju culy kontakt s domovinou. Zatial jedine s tymto balikom a jedine u Orange sa nediskriminuje Svajciarsko a aj dalsie staty su zvyhodnene. A vraj mozes byt v zahranici kolko potrebudes, nikto ta nebude sledovat ci si tam viac ako 40% alebo menej.
Pre nas vyhoda, lebo obidve nase deti ziju vo Svajci a mame vytvorenu skupinu.
--
Nitra + Krahule a ine horske sidla
16/6
iPhone iPhone
v chorvatsku turisticka sim karta http://www.vipnet.hr/tourist-offer/cz , kam sa hrabu orange oblbovaky na ludi
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188