Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Diskusia k článku
14/6
Windows Chrome
» Piatro: lol, nie určite má o2 výhodnejšiu ponuku, kde za denný internet zaplatím 2,81€ / 250MB, alebo balík O2 dáta modré, kde len za 15€ mám 3,3GB. Podobme ako telekomunisti, kde za denný internet zaplatím síce iba 50 eurocentov, ale mám iba 110MB, v prepočte na 15 dní to je 7,5€ / 1650MB, čo je síce väčší objem dát, ale aj o 50% drahšia ponuka ako u 4ky. Prípadne sa ti zdá lacnejší balík mobilný internet M za 18€, kde máš 3,9GB?
Mne stále najlepšie vychádza 4ka. 5€ za dovolenkový net, síce iba 500MB, ale v cudzine, kde sa človek kochá krajinou/ kultúrou by to malo stačiť.
Piatro, ty miestny troll 4ka:

a čo tak korektne uviesť, že napríklad to O2 má v ponuke v roamingu balík s objemom 1GB (platnosť 30 dní) za cenu 5 eur, teda presne za toľko, za koľko vy dávate úbohú polovicu dát s platnosťou 15 dní? Alebo to, že O2 má aj v medzinárodnom roamingu v EU volanie za 10 centov na rozdiel od vašich 4 centov za minútu? To je na pokec s rodinou z dovolenky určite lepšie ako to, čo sa snažíte predať vy. 60 minút roamingových volaní do EU u vás za 2,40 eura vs 0,10 € s O2.

http://www.o2.sk/volania/o2-volnost?hp_slider

obrazok

obrazok
A čo tak uviesť korektne aj to, že to O2 na rozdiel od vás umožňuje čerpať aj v EU všetky O2 paušály (minúty, správy a aj dáta), alebo O2 Fér balíky minút, správ a dát aj v EU?

Kompletne všetci SK operátori Vás precikali a vy ste predložili najhoršiu ponuku na našom trhu.

Dávno tvrdím, že byť najlacnejším na trhu nestačí a je to ekonomická samovražda. A to sa teraz potvrdzuje práve vo vašom prípade, kedy vás z brindy musí ťahať čínska banka...

Som zvedavý, ako ten váš pokus o obídenie pravidiel vyhodnotí SK regulátor. A tak, ako mnohí, aj ja zdieľam presvedčenie, že porušujete nariadenie EK o EU roamingu.

PS: váš 1GB dát v EU za ľudových slovenských 40 € je ale že úplná topka. Môžete to zabaliť do čoho len chcete, stále ide o extra drahý exkrement.
--
Som hujer. Teší ma :-)
15/6
Android Firefox
Wayne: prečo by som dehonestoval študentov? Myslím že sú ideálny príklad používateľa 4ky. Sú poväčšinou na internáte / v škole v krajskom meste, predpokladám teda dobrý signál 4ky. Ako väčšina študentov aj ja som v tej fáze života mal prázdnu peňaženku, takže cena bola pre mňa pri výbere telekomunikačných služieb oveľa dôležitejšia ako teraz...
15/6
Apple Mozilla
"60 minút roamingových volaní do EU u vás za 2,40 eura vs 0,10 € s O2"
Zas nesranduj a neohýbaj si to, aby O2 vyzeralo chrumkavo.
To čo píšeš je JEDEN 60 minútový hovor.
Ak spravím 120 hovorov po 30 sekúnd (čo je tiež 60 minút roamingových volaní), zaplatím v 4ke 2,40€ Vs 12€ v O2.
--
LG H818P
15/6
Windows Chrome
Daor, neviem, ci je to idealny priklad. Doba pokrocila, odkedy si studoval ty. Ja, ako rodic, by som skor utiahol nejake skupinove riesenie, zdielanie volani O2, skupinu v Orange alebo skladacku Magenta1. Ako rodicovi by mi zalezalo na tom, aby moje deti mali dostupne moznosti, ktore som k dispozicii nemal ja. :) V zivote, sa opieraj o fakty, o to, co ide dokazat, nie o "alternativne fakty", ci predstavy jedincov. :)
--
¯\_(ツ)_/¯
15/6
Windows Chrome
vsechny hadky o cenach volani jsou naprosto nesmyslny, smlouva s operatorem=peklo.
15/6
Windows Chrome
» mental.disease: "60 minút roamingových volaní do EU u vás za 2,40 eura vs 0,10 € s O2"
Zas nesranduj a neohýbaj si to, aby O2 vyzeralo chrumkavo.
To čo píšeš je JEDEN 60 minútový hovor.
Ak spravím 120 hovorov po 30 sekúnd (čo je tiež 60 minút roamingových volaní), zaplatím v 4ke 2,40€ Vs 12€ v O2.
milý Mentál, ja veru nesrandujem a presne som vedel, že sa tu nájde niekto, kto bude tvrdiť, že ja som ten, kto to ohýba.

Len som uviedol alternatívnu ponuku k O2 Fér, o ktorom písal 4ka troll, na ktorého som reagoval.

To práve a jedine 4ka sa snaží byť chrumkavá, ak tvrdí, že oni od začiatku ponúkajú všetko ako doma. To je predsa lož ako Trnava. Dáta sú kde? Minúty z ich údajných "paušálov" TO sú kde? Správy sú kde?
Napoviem: no nikde, pekne si zaplať nad rámec vopred strhnutého alebo ak chceš už zaplateného poplatku za minúty, sms správy a dáta z údajného paušál TO, ktorý žiaľbohu alebo možno pre niekoho aj vďaka bohu v zahraničí využiť nemôžeš.

TO je fakt výhra.

obrazok

A potom už len to strohé: 1GB za 40 eur vám dá len váš slovenský operátor.

obrazok

Operátor, ktorého akcionárom je akýsi tajomný zahraničný fond a zároveň operátor, ktorý si vzal pôžičku od čínskej banky.

P.S.: mohol si to prepočítať na trojsekundové hovory, bol by si ešte chrumkavejší.

P.S.2: chápem, že pri cene 4 centy za minútu musíte vybaviť všetko v skrátenom konaní, inak vám to ten váš vraj slovenský operátor pekne spočíta.
--
Som hujer. Teší ma :-)
15/6
Windows Firefox
A čo ešte napišeš hujer, aby si sám pred sebou ospravedlnil tvoje svedomie? Musiš byť veľky kamoš s Manobb, ktorý len tak metá sekundové hovory hore dole.
--
Moja podstata vyplýva z mojho prirodzenia.
15/6
Windows Chrome
Manobb je na viacerych forach brany skor uz len ako miestny klaun, nikto ho neberie vazne :)
15/6
Android Android
A ja som zvedavý ba ten výprask 4ky od RU za ignorovanie EU nariadenia.
--
Reklamy su o tom aby nas oklamali. Reklamy nam vymyvaju mozog, vzdy to majte na pamati.
15/6
Android Android
» lol: Manobb je na viacerych forach brany skor uz len ako miestny klaun, nikto ho neberie vazne :)
Nikto okrem teba!!!
--
Reklamy su o tom aby nas oklamali. Reklamy nam vymyvaju mozog, vzdy to majte na pamati.
15/6
Android Android
Podľa mňa sa 4ke nič nestane, pokiaľ má tie správne kontakty na správných miestach (o čom nepochybujem) tak ani RÚ nebude robiť problém...
15/6
Android Android
» Jamie: Podľa mňa sa 4ke nič nestane, pokiaľ má tie správne kontakty na správných miestach (o čom nepochybujem) tak ani RÚ nebude robiť problém...
Rozhodujúcu kartu majú zákazníci v rukách. Náš zákazník náš pán.
--
16/6
Windows Internet Explorer
» galaxi: A ja som zvedavý ba ten výprask 4ky od RU za ignorovanie EU nariadenia.
Aký výprask máš na mysli?
Úrad pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb (Regulačný úrad, oficiálna skratka „RÚ“) nemá v kompetencii zasahovať do zmluvných vzťahov, rozhodovať o protizákonnosti zmluvy alebo jej neplatnosti.
Záujemca o elektronické komunikačné služby vstupuje do zmluvného vzťahu za určitých podmienok. Ak tieto podmienky poskytovateľ služby podstatne zmení, t.j. jednostranne v neprospech účastníka (t.j. toho, kto službu používa) a účastník s týmito zmenami nesúhlasí, tak podľa § 44 ods. 7 písm. a) zákona č. 351/2011 Z. z. o elektronických komunikáciách v znení neskorších zmien môže od zmluvy bez sankcií, t.j. bez „zmluvnej pokuty“ odstúpiť do jedného mesiaca odvtedy, čo mu zmenu poskytovateľ služby oznámil.
http://romanvavro.blog.sme.sk/
16/6
Windows Chrome
Netvrdím, že to čo 4ka urobila je super ale väčšine ľudí to aj tak nebude stáť za zmenu operátora... to čo ušetria ročne oproti ostatným operátorom neminú ani za mesiac na dovolenke (samozrejme nehovorím o 40€ za 1GB ale 5€ za 500MB)... V každom prípade je to ale nehoráznosť a 4ke by mal niekto nakopať zadok ale RÚ to nebude a zákazníci tiež nie...
16/6
Windows Firefox
asi tak. akurát nikto v dnešnej dobe (dual-sim) nemusí byť odkázaný na jedného operátora ;)
--
LG H818P
16/6
Windows Firefox
» lol: Manobb je na viacerych forach brany skor uz len ako miestny klaun, nikto ho neberie vazne :)
inu, má v tebe kvalitného soka.
--
Moja podstata vyplýva z mojho prirodzenia.
25/6
iPhone iPhone
Prosím vás vie mi niekto poradiť som v zahraničí mam 4ku a nechce mi ist internet v mobile iphone se a pritom mam všetko nastavené proste zapnem data naskočí mi 3G sieť a neide to vie mi niekto poradiť čím to je poprípade ako to v iphone nastaviť vopred ďakujem
25/6
Apple Mozilla
mas povoleny datovy roaming?
25/6
iPhone iPhone
Áno
25/6
Apple Mozilla
4ka radi: V prípade, že dátové služby nefungujú aj napriek správnemu nastaveniu odporúčame tzv. "Hard Reset zariadenia". Stlačte súčasne tlačidlá "Vypnutie / zapnutie zariadenia" a "Home Button" (ovládacie okrúhle tlačidlo). Počkajte kým sa telefón nezapne a znovu skontrolujte nastavenia.
Pripadne sa skus rucne prehlasit do inej siete. Mozno je problem na strane roamingoveho partnera.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188