Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Diskusia k článku
13/6
Windows Chrome
100. minút + 100MB v modrom paušále za 15€??? O2 - najdrahší operátor na Slovensku!!!
13/6
Windows Firefox
» Lubo77: 100. minút + 100MB v modrom paušále za 15€??? O2 - najdrahší operátor na Slovensku!!!
Nepovedal by som. Ja mám Platinu (neobmedzené volania, sms + 5 GB v celej EU) za 25 EUR a ďalší 4 ľudia neombedzené volania v celej EU za 7 prípadne 12 EUR. Som maximálne spokojný.
13/6
Windows Firefox
» Lubo77: 100. minút + 100MB v modrom paušále za 15€??? O2 - najdrahší operátor na Slovensku!!!
Tak mi ešte prosím poraďte, kto je najlacnejší. A kto mi dá lepšiu ponuku pre 5 čísel.
13/6
Windows Firefox
Sorry ale stále som nenašiel odpoveď na otázku: Ak mám O2 fér s číslom bez faktúry , môžem prejsť do O2 Volnosť bez toho aby som si kúpil SIM s iným číslom ???
13/6
Android Android
Mozes, cez bezplatnu sms Zmena volnost a ososles na 99222.
Len akosi sa v o2 natiahla nocna odstavka systemov, trva stale, maju momentálne vypadok.
13/6
Android Firefox
O2 si robí srandu ? Toto mi prišlo teraz " Budte online castejsie a vyskusajte si balicek Internet XL, s ktorym navyse aj v CR surfujete za ceny ako doma. Aktivacia cez SMS v tvare INETXL A na 99222. Cena balika 11 EUR/mes. Vase O2"
To akoze ba v ČR ?
--
Honor 8
13/6
Windows Firefox
Aktivoval som z O2 Fer. Za aktiváciu si zobrali 1€ z kreditu a zmazali mi všetky volné dáta. Spustil som si 1Gb dát za 5 € a všetko fachčí ako má... Zatiaľ palec hore
13/6
Android Android
No zmena programu je bezplatna, tak stoji v cenniku.... Tak nerozumiem, nechapem ake 1e ti to strhlo.
13/6
Windows Firefox
Mas pravdu v cenníku to tak píšu. Skus si aktivovať a pozri si kredit :-)
16/6
Android Android
Volanie na číslo 950 si O2 spoplatnilo sumou 1€ :D :D. :D
--
Reklamy su o tom aby nas oklamali. Reklamy nam vymyvaju mozog, vzdy to majte na pamati.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188