Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Diskusia k článku
14/6
Windows Chrome
64GB - 350€
128GB - 400€

ale ktovie kolko u Nas to bude :/
--
♦ HTC One (M9) ♦ HUAWEI Honor 6 dual sim (32GB,black) ♦
14/6
Android Android
Podľa mňa už bude mať Quad-HD ale nechajme sa prekvapiť, pokiaľ sa bude dať nastaviť zmena rozlíšenia (o čom nepochybujem) tak to bude fajn... Len tie ceny sú z roka na rok vyššie ale niet sa čomu čudovať... Ale naspäť k téme, som naozaj zvadvaý, za koľko sa bude predávať ten Honor, lebo v číne je tá cena ozaj lákavá :)
15/6
Windows Chrome
normalne linky nedavam, ale kdyz to je trosku k teme, huawei by se kazdopadne mel zamyslet https://www.mobilmania.cz/clanky/podivejte-se-jak-jednoduse-jsme-obesli-ctecku-otisku-i-zabezpeceni-androidu
15/6
Android Android
Huawei sa sprava a strasne chce byt tam,kde este nie je a este ani nema na to, aby tam bol. Wannabe...
--
S6 edge+
16/6
Android Android
práve som pozeral nejaký ten zahraničný web na fínsko už je predpredaj a ceny sú by som povedal o polovicu drahšie takže zabudnite na to že 300€,základná 500 ta vyssia 600 co je viac ako p10 samozrejme neviem či sú to špekulácie alebo už niekto niečo vie to neviem
17/6
unknown Safari
Honor 9 bude dráhy, honor 8 taky nebyl z těch nejlevnějších, ale pořád byl o 200 levnější jak konkurence, už není důvod dávat to za levne, osobně bych si také koupil honor 8 jak klasickou p10, p9. Bude těžký navázat na 8, protože ta je aktuálně levná a pořád dobrá
17/6
Windows Chrome
ano honor 8 je paradny ma ho manzelka ja mam o polovicu aj viac lacnejsi xiaomi redmi note 3 SE ale nejak odbocuejm:)no ved uvidime ako to vsetko bude ked predi do europy
19/6
Windows Chrome
jo, ale co jsem se dival na cenovy srovnavace, tak u nas "frci" vic klasicka rada "P", p9, p8, /lite verze, o honor asi neni az takovy zajem, coz je prekvapujici, protoze reklamni kampan na honor byla docela agresivni.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188