Diskusia k článku
12/6
Windows Firefox
nechápem prečo narástol do výšky (oproti Honor 8) keď displej je o fúz menší..

*edit: ..aha čítačka vpredu, aj väčšia batéria.
--
LG H818P _ _ _ Testing Moto G5 Plus
12/6
Android Firefox
Ako majiteľ Honor 8 veru neviem prečo by som mal meniť... V podstate všetko rovnaké... Čítačka v predu má nepresvedčí, už som si zvykol na tú zadnú :-)
12/6
Windows Chrome
cinan prinasa len evoluciu, o nic revolucne sa nepokusa :)
--
goo.gl/qXHfRf
12/6
Windows Chrome
Keď som sa rozhodla zakúpiť si svoj prvý smartfón, bol to Honor 7 a absolútna spokojnosť. Chcela som skúsiť aj niečo ďalšie a kúpila Huawei, tiež neľutujem. V oboch prípadoch sa jedná o dobrý pomer cena/výkon/dizajn.
12/6
Windows Chrome
ejha vydaril sa
--
♦ HTC One (M9) ♦ HUAWEI Honor 6 dual sim (32GB,black) ♦
12/6
Windows Chrome
No ja rozdiel oproti 8 nejako nenachádzam
--
http://postimg.org/image/qyit99mqn/ Honor 8 Sapphire Blue + NVIDIA SHIELD K1
12/6
Windows Firefox
mám H8 všetko v poriadku, je krásny, ale sklenený telefón si už nekúpim, netúžim ho mat doma v poličke a zväčšovať jeho aj tak už veľké rozmery kadejakými obalmi..., som sklamaný z gorilla glass - nič nevydrží
12/6
Windows Chrome
som zvedavy ci bude rovnako klzky ako 8cka, ta je bez obalu nepouzitelna, co je skoda kedze je to podla mna jeden z najkrajsich telefonov na trhu, zvlast v modrej farbe
13/6
Windows Chrome
» oxy: cinan prinasa len evoluciu, o nic revolucne sa nepokusa :)
to vis, kopirovanim nic "nepokazis"
--
primary: s7 black
13/6
Android Android
Presne tak Ondro. A vedia to aj taky hraci ako apple.
13/6
Windows Chrome
Vyzerá luxusne :-)
14/6
Linux Chrome
v Bench porazil aj LG G6...
--
14/6
Windows Chrome
Nightmare: si zabil, g6 ma starej chipset.
--
primary: s7 black
14/6
Android Android
benchmarky su uplne nezmysly co s realnou rychlostou telefonu nemaju vela spolocneho.
presiel som z sd808 na 820 a podla antutu by mal by tak o 30-40% rychlejsi, skutocnost je taka ze po par mesiacoch pouzivania je telefon s 820 pocitovo pomalsi ako s 808. (to neznamena ze je 820 horsi ako 808)
--
goo.gl/qXHfRf
14/6
Android Android
Ondro, SD 821 a 835 maju totozny single core vykon, takze ten procesor nazyvat starym alebo slabym je uplny nezmysel.
--
S6 edge+
14/6
Android Android
To ešte stále niekto v dnešnej dobe rieši prihlúple výsledky syntetických benchmarkov?
14/6
Windows Chrome
vo OnePlus zrejme hej

E: ze 821 stary cipset...
--
14/6
Android Android
Som fanúšik OnePlus ale ich nezmyselné "ohurovanie" číslami mi príde, akoby si myseli, že sú ľudia sprostí... Hovorím o zvyšovaní RAM (pri OP5 to môže byť aj 8GB) a aj o ovplyvňovaní výsledkov benchmarkov... Čo im ako tak slúži ku cti je, že sa neženú za zbytočne veľkým rozlíšením displeja ale možno sa to pri OP5 zmení... O necelý týždeň uvidíme
14/6
Windows Chrome
velice sa mi ale lubilo nastavenie rozlisenia pri OP
--
14/6
Windows Chrome
» Jamie: Som fanúšik OnePlus ale ich nezmyselné "ohurovanie" číslami mi príde, akoby si myseli, že sú ľudia sprostí... Hovorím o zvyšovaní RAM (pri OP5 to môže byť aj 8GB) a aj o ovplyvňovaní výsledkov benchmarkov... Čo im ako tak slúži ku cti je, že sa neženú za zbytočne veľkým rozlíšením displeja ale možno sa to pri OP5 zmení... O necelý týždeň uvidíme
Nezmeni,aj OnePlus 5 bude mat FullHD rozlisenie...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus3.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188