Diskusia k článku
16/6
Windows Firefox
ftipálek. 500 minút bol preklep. je to 250.
ja som študoval keď som bol mladý.
ale stále platí, čo som napísal.
fakt sa mi nechce ti vysvetlovať, čo sa udeje druhý, tretí, x-tý mesiac keď si budeš sysliť kredit.
zdatný si na to dosť, aby si si to prepočítal.
--
LG H818P _ _ _ Testing Moto G5 Plus
16/6
Windows Firefox
» mental.disease: ftipálek. 500 minút bol preklep. je to 250.
ja som študoval keď som bol mladý.
ale stále platí, čo som napísal.
fakt sa mi nechce ti vysvetlovať, čo sa udeje druhý, tretí, x-tý mesiac keď si budeš sysliť kredit.
zdatný si na to dosť, aby si si to prepočítal.
:-)
16/6
Windows Firefox
fónyboy ništ ve zlém, ty maš od vtipálka ďaleko. Jeden smajlík na konci vety, je ako cukor do piva, khápheš?
--
Moja podstata vyplýva z mojho prirodzenia.
16/6
17/6
Windows Firefox
» deathwalker: fónyboy ništ ve zlém, ty maš od vtipálka ďaleko. Jeden smajlík na konci vety, je ako cukor do piva, khápheš?
Nech už tvoja podstata vyplýva z čohokoľvek, jej podstata je v podstate nepodstatná. Česť jej pamiatke. :-)
17/6
Windows Firefox
Ták určite. Ak by si mal len štipku zmyslu pre humor, vedel by si, od koho som ten výrok prevzal. Česť jej pamiatke. Neboj fóniboj, pasívna agresivita sa dá dnes účinne liečiť.
--
Moja podstata vyplýva z mojho prirodzenia.
4/7
Android Android
Keď si prenesiem číslo na O2 voľnosť: budú mi chodiť sms o pohybe na bankovom účte ako pred prenosom? Bude sa dať platiť parkovné, mhd listok cez sms.... Reálne skúsenosti ?
--
Reklamy su o tom aby nas oklamali. Reklamy nam vymyvaju mozog, vzdy to majte na pamati.
5/7
30/7
Windows Firefox
» galaxi: Keď si prenesiem číslo na O2 voľnosť: budú mi chodiť sms o pohybe na bankovom účte ako pred prenosom? Bude sa dať platiť parkovné, mhd listok cez sms.... Reálne skúsenosti ?
:-)
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188