Diskusia k článku
7/6
Windows Chrome
Za hovor ktory trva 5 sekund tiez zaplatim 10 centov ? To je troska vela, oplati sa potom skutocne pre tych co maju dlhe aspon niekolkominutove telefonaty. Zaroven 1 GB za 5 eur je cena ktora je vysoka, ak by bol 1 GB tak za 2 eura tak by to bola aj lakava ponuka, takto skoda, zase zabili datami.
7/6
Windows Chrome
čo som si prepočítaval koľko "kusov" hovorov urobím do mesiaca, tak by ma o2 voľnosť vyšla na 9-10€, čo nieje zlé, ale ten internet... Nech dajú 2Gb za 7€ a bolo by to akceptovateľné. by som si preniesol číslo :O :)
7/6
iPhone iPhone
Ja platím za 1G dat 8€ tak by som prijal zmenu cenníka za internet ale tie volania sa mi nepozdávajú
7/6
Windows Chrome
nerozumiem co sa tu chcete pytat:
zaujíma nás, či s novou kartou O2 Volnosť môže zákazník využívať bezplatné volania v sieti O2 po 1. minúte zadarmo, ak hovor stoji vzdy 10centov...
7/6
Windows Internet Explorer
Po siedmich rokoch prináša O2 do svojho portfólia novú predplatenú kartu?
Od roku 2008 doteraz ubehlo už 9 rokov, Lenka.

http://www.spolocnost.o2.sk/tlacove-centrum/tlacova-sprava/o2-prinasa-novu-predplatenu-kartu-o2-volnost
7/6
Windows Chrome
@nanoSIM: a to ešte takú polonovú, kedže Voľnosť už tu mali.
--
SWAN vlastní fony.sk - v každom článku očakávajme neobjektivitu.
7/6
Apple Mozilla
» nanoSIM: Po siedmich rokoch prináša O2 do svojho portfólia novú predplatenú kartu?
Od roku 2008 doteraz ubehlo už 9 rokov, Lenka.

http://www.spolocnost.o2.sk/tlacove-centrum/tlacova-sprava/o2-prinasa-novu-predplatenu-kartu-o2-volnost
Moja chyba, ze som si to neprepocitala, verila som tlacovej sprave. :) na webe to uz maju opravene. V TS mali napisanych sedem rokov.
8/6
Windows Firefox
1 sekunda za 10 centov ... :-(
--
♦ iPhone 6s Plus ♦ OT-1035D ♦ iPhone 4s ♦ iPhone 5s ♦ Nokia N82 ♦ SE Xperia SP (C5303) ♦ SE 750i ♦ Siemens ME45
8/6
Windows Firefox
59minut a 59 sekund za 10 centov ... :-)
--
Moja podstata vyplýva z mojho prirodzenia.
8/6
Windows Firefox
re: deathwalker

1.) A s koľkými číslami (osobami) využívaš dlhé volania blízke 1 hodiny ?
2.) Aký je pomer ľudí s bodu 1.) oproti ľuďom, s ktorými voláš normálne, t.j. krátke volania 3.) Koľkí ľudia z bodu 1.) sú v sieti O2 a koľkí nie (pomer)

A potom si prerátaj, či doterajšia ponuka nevyšla lacnejšie. Totižto zlacnenie z 13 na 10 centov platí len pri dlhých volaniach (úspora max. do 23 %), avšak napr. pre 10 sekundový hovor je nárast ceny z 2 na 10 centov (500% navýšenie !!!=5-násobok ceny), pri 20 sekundovom hovore z 4 na 10 (250%=2,5 násobok ceny) atď.

Základ pre ušetrenie je poznať nielen svoj trafik v absolútnom čísle, ale aj jeho štruktúru !!!

Môj názor: Modráci to zabalili to ligotavého pozlátka a namotajú na túto ponuku aj ľudí (najmä takých), ktorí sú slabšej povahy (tzv. ľahšie ovplyvniteľný zákazník). No a ak následne zakážu spätný návrat na O2 Fér, majú vyhraté. ;-)
--
♦ iPhone 6s Plus ♦ OT-1035D ♦ iPhone 4s ♦ iPhone 5s ♦ Nokia N82 ♦ SE Xperia SP (C5303) ♦ SE 750i ♦ Siemens ME45
8/6
Windows Firefox
1) 10+ cisel (mam velku rodinu a rad rozpravam, mam znamych, ktorych poznam 10+ rokov, som s nimi v uzkom kontakte. Su ludia, najma ti z rodiny, co nemaju smartfony, niektori su v strednom veku, nemaju facebook, viber, whatsapp, atd.

2) a vobec, preco tu to rozoberam, to ze ty vyuzijes na mobilne sluzby 5 eur, je uz tvoja vec. Minas peniaze inde.

PS. to co povazujes za nazor su len slova zatrpknuteho starsieho pana, rozhodne na svetelne roky vzdialene od niecoho co definuje nazor ako terminus technicus.
--
Moja podstata vyplýva z mojho prirodzenia.
8/6
Windows Firefox
Óóój ... tak za toto musím O2 veľmi pochváliť. Nakoľko moje hovory, ako aj hovory drvivej väčšiny ľudí čo poznám, trvajú na 95 % vždy viac ako jednu minútu, tak to nemá chybu.

Nevieme zatiaľ ale ďalšie podmienky - minimálna výška dobitia kredity, ako dlho bude kredit možné využívať (expirácia kreditu), atď.

Zatiaľ ale jednoznačne palec hore!
8/6
Android Android
Jednoznačne výborný produkt pre staršie osoby bez zisťovania kto akého operátora používa. Na dlhé hovory odporúčam. Zatiaľ však počkajme na podrobnejšie podmienky ako písal jogurt nadomňou.
--
Reklamy su o tom aby nas oklamali. Reklamy nam vymyvaju mozog, vzdy to majte na pamati.
9/6
Windows Firefox
Kto Ti je jogurt galaxi !? :-)
10/6
Apple Mozilla
A čo keď trvajú viac ako minútu?
10 centov dosahujem až pri 2:30
--
LG H818P _ _ _ Testing Moto G5 Plus
10/6
Windows Firefox
» mental.disease: A čo keď trvajú viac ako minútu?
10 centov dosahujem až pri 2:30
nuž, poniektorí junáci dosahujú 10 centov až pri 5:00 min a poniektorí kapori dokonca až pri 10:00 min, ale u kaporov je to vykúpené nenávratným obetovaním 10,00€ na 30 dní.
11/6
Windows Chrome
Mne sa omnoho viac na volania oplati 4ka, kedze priemerna dlzka mojho hovoru je okolo 30 sek, a len vynimocne idem cez 2 minuty. Toto by sa ale oplatilo mojej zene, ta skoro pri kazdom hovore blabota niekolko minut....
--
Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition 3GB/32GB
16/6
Android Android
» Vseved: Mne sa omnoho viac na volania oplati 4ka, kedze priemerna dlzka mojho hovoru je okolo 30 sek, a len vynimocne idem cez 2 minuty. Toto by sa ale oplatilo mojej zene, ta skoro pri kazdom hovore blabota niekolko minut....
To každá blabotá, sú to jazyčnice :-)
--
Reklamy su o tom aby nas oklamali. Reklamy nam vymyvaju mozog, vzdy to majte na pamati.
16/6
Windows Firefox
» fonyboy: nuž, poniektorí junáci dosahujú 10 centov až pri 5:00 min a poniektorí kapori dokonca až pri 10:00 min, ale u kaporov je to vykúpené nenávratným obetovaním 10,00€ na 30 dní.
2 centy a jeden cent za minútu hovoru sú len vo velmi teoretickej rovine. a tá je realite velmi vzdialená. musel by prevolať presne 250, alebo 1000 minút ani o sekundu viac/menej.
--
LG H818P _ _ _ Testing Moto G5 Plus
16/6
Windows Firefox
» mental.disease: 2 centy a jeden cent za minútu hovoru sú len vo velmi teoretickej rovine. a tá je realite velmi vzdialená. musel by prevolať presne 250, alebo 1000 minút ani o sekundu viac/menej.
Hmmm, myslíš? Za jedno 5€ = 500 centov a 500/2 centy je 250 minút a za druhé, nemusíš prevolať všetkých 250 minút, aby si volal za 2 centy/min. U Jura kredit po 30 dňoch totiž neprepadáva. Iba sa zmení cena na 5 centov/min. Ale stačí si v 30. deň dobiť za 5€, kredit sa ti spočíta a voláš naďalej za 2 centy za minútu.
Mal by si ešte trošku poštudovať, keď chceš niekoho školiť. :-)
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188