Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Diskusia k článku
14 dní
Android Android
Očividne poznáte len "miletičkárske" košielky :D
14 dní
Android Android
No Jamie :) my takých kolotocarov občas stretneme a zanechá to v nás nezmazatelnu spomienku. Pre teba je to zjavne každodenná rutina.
--
goo.gl/qXHfRf
14 dní
13 dní
Android Android
Ani nevieš o čom točíš ale veď to je vporiadku, u teba sme na to zvyknutí :)
Edit: ďakujem za upozornenie
13 dní
Android Android
Sme zvyknutí sa píše s mäkkým i. (My čo máme aspoň základnú školu to vieme)
Inak všimol si si ze vždy sa snažíš presvedčiť ľudí o tom ze voda je suchá a cukor slaný a nikto ti to nechce uveriť?!
--
goo.gl/qXHfRf
13 dní
Android Android
Vždy mám problémy s týmto plurálom ale popracujem na tom :-) jediný kto to nechce uveriť si ty a par tvojich "virtualnych kamaratov"... Ostatní, čo majú iný názor sú retardi, lebo len tvoj názor na vec je ten správny... Ale už prosím nereaguj na mňa a ja nebudem ma teba, bude to tak lepšie...
13 dní
Android Android
Uz len nájsť tých pár "retardov" co s tebou suhlasia
--
goo.gl/qXHfRf
13 dní
Apple Mozilla
Vy si fakt myslite, ze toto niekoho zaujima? Chlapi, ste na fore Fony.sk, nie na pieskovisku.
13 dní
Windows Chrome
Oxy, myslíš si, že všetci čo sa stotožňujú či už s jedným alebo druhým názorom ho musia tu aj publikovať? Nech si človek urobí vlastný obraz ale najlepšie až po tom, ako ich reálne uvidí...
13 dní
Android Android
Oxy, Keď ma dotyčný ktorý vlastní tieto hodinky vek od 13-18 a je z tých čo im základná skola robila problém, tak si ich k vyťahanemu obleku dá. (LoL)
Myslím že ostatní si radšej kúpia nejaké pekné a elegantné za 30€ (keď nechcu viac minúť napr. za nejaké festiny).
Ja by som tie hodinky okrem športu nezobral na ruku nikdy, aj to dokonca, že ku všetkým športom sa nehodia:D
13 dní
Windows Chrome
Oskar, ty budeš tiež voľajaký primitív :) ale nevadí, tu sa to len hemží takými... (česť výnimkám)
13 dní
Android Android
Jamie občasný pohľad do zrkadla by ti neublížil ;)
--
goo.gl/qXHfRf
13 dní
Android Android
Oxy, nápodobne :)
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188