Diskusia k článku
9/6
Android Android
Očividne poznáte len "miletičkárske" košielky :D
9/6
Android Android
No Jamie :) my takých kolotocarov občas stretneme a zanechá to v nás nezmazatelnu spomienku. Pre teba je to zjavne každodenná rutina.
--
goo.gl/qXHfRf
9/6
Android Android
Ani nevieš o čom točíš ale veď to je vporiadku, u teba sme na to zvyknutí :)
Edit: ďakujem za upozornenie
9/6
Android Android
Sme zvyknutí sa píše s mäkkým i. (My čo máme aspoň základnú školu to vieme)
Inak všimol si si ze vždy sa snažíš presvedčiť ľudí o tom ze voda je suchá a cukor slaný a nikto ti to nechce uveriť?!
--
goo.gl/qXHfRf
9/6
Android Android
Vždy mám problémy s týmto plurálom ale popracujem na tom :-) jediný kto to nechce uveriť si ty a par tvojich "virtualnych kamaratov"... Ostatní, čo majú iný názor sú retardi, lebo len tvoj názor na vec je ten správny... Ale už prosím nereaguj na mňa a ja nebudem ma teba, bude to tak lepšie...
9/6
Android Android
Uz len nájsť tých pár "retardov" co s tebou suhlasia
--
goo.gl/qXHfRf
9/6
Apple Mozilla
Vy si fakt myslite, ze toto niekoho zaujima? Chlapi, ste na fore Fony.sk, nie na pieskovisku.
9/6
Windows Chrome
Oxy, myslíš si, že všetci čo sa stotožňujú či už s jedným alebo druhým názorom ho musia tu aj publikovať? Nech si človek urobí vlastný obraz ale najlepšie až po tom, ako ich reálne uvidí...
10/6
Android Android
Oxy, Keď ma dotyčný ktorý vlastní tieto hodinky vek od 13-18 a je z tých čo im základná skola robila problém, tak si ich k vyťahanemu obleku dá. (LoL)
Myslím že ostatní si radšej kúpia nejaké pekné a elegantné za 30€ (keď nechcu viac minúť napr. za nejaké festiny).
Ja by som tie hodinky okrem športu nezobral na ruku nikdy, aj to dokonca, že ku všetkým športom sa nehodia:D
--
Na predaj: Apple iPad 2017 128gb, strieborný. Úplne nový, krabica vo fólií.
10/6
Windows Chrome
Oskar, ty budeš tiež voľajaký primitív :) ale nevadí, tu sa to len hemží takými... (česť výnimkám)
10/6
Android Android
Jamie občasný pohľad do zrkadla by ti neublížil ;)
--
goo.gl/qXHfRf
10/6
Android Android
Oxy, nápodobne :)
20/7
Windows Firefox
Ahoj, mam momentalne Gear S2ky a okrem baterie ma zerie aj nulova citatelnost na slnku pri always on, takze uvazujem o tychto Amazfitkach. Mam otazku - ako je to s kvalitou pripojenia? Ked sa vzdialim a odpojim, maju obcas problem sa znovu pripojit /Pebble mi takto pravidelne blbli/? Pouzivaju na pripojenie aj wifi siet, ked su out of bluetooth, ako je to na Apple watch pripadne na S2kach? A este k notifikaciam - viem si prelistovat celu viber alebo mailovu spravu? Dikes za info :)
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188